2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benım mıgdem agrıyo canım bısey ıstemıyor cay ve kahveden tıksınmış durumdayım. Ama yemeklere karşı henüz bı bulantım yok. Sadece hassaslastı miğdem kahvalfo felan yapmak ıstemıyorum canım bıse ıstemıyor İstahım yok
Ben de diyorum bi ben mi böyleyim iştahım yok canım hiç bişey istemiyor henüz pek bulantım yok

Yok cnm bende şefaf akinti olunca demisdi coraspin icin tekrar gelmeyince devm et dedi gelirse bida tamamen kescez
Böyle kendimize bırakınca da bi tuhaf oluyor insan bana da enfeksiyon için fitil verdi aslında yok yani söylediği belirtiler şu an ama önlem olarak kullansam mı kullanmasam mı kararsızım

Ben de diyorum bi ben mi böyleyim iştahım yok canım hiç bişey istemiyor henüz pek bulantım yok
İştah kaçma evresi var bi de iştah açılma evresi iştahın açık olunca deli gibi yemek lazım zaten bi şekilde kilo kaybediyoruz ben bir kilo vermişim şimdi de açım ama hiç bişey canım istemiyor her şeye burun kıvırıyorum du bakalım nasıl olacak ne güzel dertler bunlar bu yazıyı okuyanlara hep nasip olsun 😅

Benım mıgdem agrıyo canım bısey ıstemıyor cay ve kahveden tıksınmış durumdayım. Ama yemeklere karşı henüz bı bulantım yok. Sadece hassaslastı miğdem kahvalfo felan yapmak ıstemıyorum canım bıse ıstemıyor İstahım yok
Tiksinmeler başlamış sende 😀
Bende sadece bulantılar var. Henüz bir şeylerden tiksinmedim 🐣

Böyle kendimize bırakınca da bi tuhaf oluyor insan bana da enfeksiyon için fitil verdi aslında yok yani söylediği belirtiler şu an ama önlem olarak kullansam mı kullanmasam mı kararsızım
Aynen oyle valla bizde mecbur burda deniyimi olan biri varsa onlara sormak zorunda kaliyoruz

Kızlar iyi geceler 🌸
Pozitif arkadaşlar sağlıkla büyüsün bebekleriniz 😍🐣 Tebrik ederiim..

Mide bulantılarınız ne durumda ? Benim baya yoğunlaştı.Uykudan uyandıracak kadar😃 Hatta direniyordum olsun çocuğumun canı sağolsun diye ama yok baya etkilemeye başladı. Tabikide çok şükür hep bu günleri bekledik ama hayatı baya etkiliyormuş. 😁🐣🧿
Bugünkü kontrolümde doktorum prilam yazdı. Akşam 22’de 2 adet içeceğim. Fayda gören var mı? Kullanan?
Benimde var bulantı canım henüz bi çıkarma olmadı ama hep bi öğürme var. Bide iştahsızlık var çok pek yiyemiyorum bişey 🥹

Bide benim 2 gecedir bacaklarım sızlıyo uyuyamıyorum ya böyle bişey yaşayan varmı ?

Canım hamile olduğunuzu öğrendikten sonra çay ve kahve içmeye başladınız mı ben içmiyorum zarar verir diye ama içiyorsanız bende başlayacam az az.

İştah kaçma evresi var bi de iştah açılma evresi iştahın açık olunca deli gibi yemek lazım zaten bi şekilde kilo kaybediyoruz ben bir kilo vermişim şimdi de açım ama hiç bişey canım istemiyor her şeye burun kıvırıyorum du bakalım nasıl olacak ne güzel dertler bunlar bu yazıyı okuyanlara hep nasip olsun 😅
Rabbim isteyen herkese nasip etsin bize de sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun

X