2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar benim olmadı galiba 2.sonucum 25.63 tü 2gun sonra bugün ki sonucum 26.60 çıktı 😭
Kaçıncı gün sonucunuz bunlar normalde 10 un üstü gebelik oluyor ama bizler tedaviyle olduğumuz için şuanki değer de gebelik gösteriyor mesela benim doktorum ilk değer kaç olursa olsun sonraki değerin yükselişi önemli demişti sende çok az bir yükseliş var ama yinede doktoruna habe evermelisin bayram girmeden belki öneride bulunur

Pozitif sonuç sonrası iğne yazdı doktorum kan sulandırıcı hergün göbekten yapacağım clexane 0.4 10lu varmı aranızda kullananlar daha önce düşüklerim var benim o yüzden yazdı bana

Kaçıncı gün sonucunuz bunlar normalde 10 un üstü gebelik oluyor ama bizler tedaviyle olduğumuz için şuanki değer de gebelik gösteriyor mesela benim doktorum ilk değer kaç olursa olsun sonraki değerin yükselişi önemli demişti sende çok az bir yükseliş var ama yinede doktoruna habe evermelisin bayram girmeden belki öneride bulunur
3. Sonucum bu

14. Günüm bugün

Kızlar benim malûm bel ve kasik ağrısı oluyor hatta son bi kaç gündür 1 sağ 1 sol kasigima kramp giriyor ama bugün sabahtan beri tık yok böyle hafif hafif var sizde mi öyle oluyosunuz acaba benmi kuruntu yapıyorum muayeneye daha çok 😳

Kızlar benim malûm bel ve kasik ağrısı oluyor hatta son bi kaç gündür 1 sağ 1 sol kasigima kramp giriyor ama bugün sabahtan beri tık yok böyle hafif hafif var sizde mi öyle oluyosunuz acaba benmi kuruntu yapıyorum muayeneye daha çok 😳
Canım rahat ol bence sürekli ağrı sızı olacak değil ya.
Strese sokma kendini bebeğinle konuş o hissediyor stresli olduğunu yapma lütfen🌸

Cnm ben estrofem kullaniyorum gunde 3 defa ozmn kesmelimiyim coraspini cocuk icin tutunmasinda bi faydasi varmi kullanmasam kimi kullanmadinda dusukle sonuclandini yazmis Allah korusun ya bilemedim cocuk icin faydalimi birakmalimiyim
Doktorunuz verdiyse tabiki kullanın burada kim size bırak diyebilirki. Tedavi altındayız hepimiz kafamıza göre ilaç bırakamayız.

X