2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İyi geceler kızlar3.gun Embriyosunun bugün 9 günü .idrar ve kanda negatif çarşamba günü hastaneye gidip kan verecektim ama ilaçlarımı kestim kullanmak istemiyorum , göğüs,bel,sırt, bacak ,kasık bütün ağrıları çektim ama boşunaymış doktora danışmadan kestim vücuduma gereksiz hormon yüklemek istemiyorum artık ,yeterince ağri çekiyorum zaten bu saatten sonra pozitif olma ihtimali de sıfır..😞
Benim de 3. Gün embriyosu bugün gece test yaptım negatif çıktı😔

Arkadaşlar merhaba transfer sonrası 3.-4. Gün test yapmayın hatta ilk 3-4 gün belirti derdine de düşmeyin min 8. Günden önce test yapmayın kendinizi strese sokmaktan başka bişey değil bu. Kendinizi rahat bırakın hayallerinize odaklanın pozitif düşünün o sizi bulur bu arada ilk 3-4 gün bariz belirtilerim olmadı şuan ikizlere hamileyim dün çok şükür kalp atışlarını duydum dilerim sizlerde hepiniz bu güzel duyguyu en kısa zamanda çok fazla süreciniz uzamadan yaşarsınız bu yolda emek veren herkes dualarımda 💫✨💞🙏🏻

Arkadaşlar merhaba transfer sonrası 3.-4. Gün test yapmayın hatta ilk 3-4 gün belirti derdine de düşmeyin min 8. Günden önce test yapmayın kendinizi strese sokmaktan başka bişey değil bu. Kendinizi rahat bırakın hayallerinize odaklanın pozitif düşünün o sizi bulur bu arada ilk 3-4 gün bariz belirtilerim olmadı şuan ikizlere hamileyim dün çok şükür kalp atışlarını duydum dilerim sizlerde hepiniz bu güzel duyguyu en kısa zamanda çok fazla süreciniz uzamadan yaşarsınız bu yolda emek veren herkes dualarımda 💫✨💞🙏🏻
Ay darısı başımıza inşallah.Sağlıkla gelsin minişlerin🌸

MAŞALLAH allah'ım kucağına almayı nasip etsin inşallah peki sende ne gibi belirtiler yaşadın canım yada yaşamadın biraz anlatabilir misin rica etsem 👼👼🤲🤲🤲

B
MAŞALLAH allah'ım kucağına almayı nasip etsin inşallah peki sende ne gibi belirtiler yaşadın canım yada yaşamadın biraz anlatabilir misin rica etsem 👼👼🤲🤲🤲
Amin hepimiz inşallah sağlıkla evlat sahibi oluruz ❤️🙏🏻 bende lekelenme herkesçe duyulan yerleşme kanaması mevzusu hiç olmadı. Göğüs hassasiyeti hiç olmadı. 5. Günden sonra geceleri uykum bölünüp sık idrara cıktım, ağız kuruluğu oldu, çok hafif kasıklarımda regl olacak gibi batma oldu, bel ağrım biraz oldu. Evde hareketsiz yatmadım hiç yürüyüs yaparken her zaman yürüdüğüm güzergahta daha çabuk yorulmaya başladım. Bunlar oldu ilk 12 gün ama coğu4.-5. Gün sonrası başladı. Şuan koku hassasiyeti, mide bulantısı, bazı yiyeceklerden tiksinme, halsizlik vs başladı şuan 6 haftalık oldum

B

Amin hepimiz inşallah sağlıkla evlat sahibi oluruz ❤️🙏🏻 bende lekelenme herkesçe duyulan yerleşme kanaması mevzusu hiç olmadı. Göğüs hassasiyeti hiç olmadı. 5. Günden sonra geceleri uykum bölünüp sık idrara cıktım, ağız kuruluğu oldu, çok hafif kasıklarımda regl olacak gibi batma oldu, bel ağrım biraz oldu. Evde hareketsiz yatmadım hiç yürüyüs yaparken her zaman yürüdüğüm güzergahta daha çabuk yorulmaya başladım. Bunlar oldu ilk 12 gün ama coğu4.-5. Gün sonrası başladı. Şuan koku hassasiyeti, mide bulantısı, bazı yiyeceklerden tiksinme, halsizlik vs başladı şuan 6 haftalık oldum
Çok teşekkür ederim canım sağlıklı bir sürecin olur inşallah bizleride dualarında eksik etme inşallah 🥰🤲🤲

Kesmeyin ilacınızı kanda pozitif çıkma ihtimaliniz var. Ben 14 ünde transfer oldum 23 ünde kan verdim negatif çıktı doktorum 25 ine kadar ilaçlarına devam et tekrar kan ver ikincide negatif çıkarsa ilaçları bırak demişti negatif olduğunu bile bile ilaca devam etmiştim. Siz daha kan testi bile yapmamışsınız umutsuzluğa kapılmayın hemen kaset testler güvenilir değil benim kaset test pozitif kan da ise negatif çıktı düşünün.
Merhabalar dün kan verdim canim oda negatif

Bazen geç döllenme olabiliyor diye biliyorum transferle birlikte 9 gün yazmışsınız yani transfer gününü saymazsak 8. Gün mü bugün? Ben böyle negatif çıkıp test günü yükselenleri okudum burada ama tabi sizin kararınız🙏🏻🙏🏻
Transfer bgununu saymazsak bugün 9canin ama birşey değişmez

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin🤲 kaçıncı gün embriyosu ve ilk değeriniz kaçtı

X