2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bence gereklı mı degıl tabı ama kullandıgmz ılacları ne kdar sure kullanmayız daha ıyı bılır dıye ben ona gıdecegm belkıde takıp yapmam dıyecek blmıyorum

kızlaaar bugün kese randevum vardı 8 martta transfer olmuştum 2 tane embriyo ama bir tanesi tutmuş çok şükür sağlıkla ilerler hepimizin gebeliği inşallah
Canımmm şükürler olsun harika bebekte gözüküyor bende 8 martta transfer oldum ama 2 nisana randevu verdiler gittiğimde kalp atışıda duyulur mu acaba

Canımmm şükürler olsun harika bebekte gözüküyor bende 8 martta transfer oldum ama 2 nisana randevu verdiler gittiğimde kalp atışıda duyulur mu acaba
Aynen çoook şükür canım aynı gün transferimiz muhtemelen duyulur kalp atışı canım bana 2 hafta sonraya verdi randevu kalp atışı için garanti olsun diye

kızlar 22 martta transfer oldum. 1 tane 5.gün 5aa embriyo. doğal siklusle ilerledik hep, transfer sonrası sabah akşam progestan fitil kullanıyorum. şimdiye kadar çok dişe dokunur bir ağrım yoktu ama bugün belim ve dizlerimden yukarısı ağrıyor. fitil mi yapıyor acaba yoksa tutunma ağrısı mı.

Evet doğru söylüyorsunuz. Aramamak en iyisi ama işte bazen düşündürüyor bu süreç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…