2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim oturunca oluyor böyle adet sızısı olur ya onun gibi ama yalancı bu ağrılar bizimle oynuyor kanama erken olmuş evet işlemden kaynaklı olabilir bu arada hiç belirti olmadan hamile kalanlar da var tabiki
Tabi öyle. Ya da tam tersi çok ağrısı olup da hamile olmayanlar da var. En iyisi sabırla sonucu beklemek sanırım

Aa onu nasıl anladınız

Bunlar ne zaman başlıyor acaba

Hap kullanıyormusun canım?
İğneler oruc bozmuyor Ama Eger duzenlı bı ılac saatın var ise bence bu surecte tutma Su tuketımı ve dogru beslenme onemlı
Evet canım progesteron fitili, coraspin, enox, yine progesteron iğne. Haplar artı beslenme konusunda tereddüt ettim. Doktorum oruç vebali almak istemediği için bana bırakıyor. Ben oruç tutmak istediğimi söyledigim için.

Sizin belirtileriniz neydi biz heyecandan galiba hemen olsun istiyoruz @merry06
5. Gunden sonra agzımın tadı yoktu Degısıkdı sureklı su ıcıyorm ama suyun tadı ble degısık. Kasıklarımda batma vardı bırden sızı oluyordu
Gögus de agrı felan olmadı Halende Yok gıbı cok nadir var

Ooo ben mısafır agırladım kız kımse bılmedıgı ıcın

Canım mübarek ay tabı ama ısnaAllah Bebegımız yanımızdayken tutaeız oruclarımızı
hernılacın Bı saatı var duzenını bozma derım Cevız badem kabak cekırdegı tuket kefır ıc Beslenmene dıkkat et ama yınede sen blrsn

Merhaba arkadaşlar, elimde 20Ul omnitrope, 600 UL Gonal-F , 1 adet de açılmamış cetrotide ilaç var. Benim ihtiyacım kalmadı malum süreç oldukça maliyetli, İstanbul \Avrupa elden teslim alabilecek biri varsa ilaçlarımı ücretsiz olarak kendisiyle paylaşmak isterim. Bildiğiniz tanıdığınız biri varsa lütfen yönlendirin

Bana doktor transferden kaynaklı embriyoyu transfer etmek için taktıkları aletten dolayı olabilir dedi 2 3 gün normal sakın korkma demişti

Bende transfer gününe kadar tuttum ama sonra tutmuyorum sabah ac tok karnına ilaçlar var birde saatli ilaclarim insallah bebislerim olsunda ben yine tutarım allahım şu mübarek günler aylar yüzü suyu hürmetine yardımcımız olsun

Amin canım inşallah, teşekkür ederim. Nereyi okusam orucu ertelemekten bahsediyor. Senin yorumun da aynı yönde oldu. Risk almak da bu kadar tedavi için olmayacak. Ben biraz daha düşünüp vicdanıma soracağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…