2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar merhabalar pozitif sonuçları gördükçe mutlu oluyorum Allahım herkese nasip etsin tez zamanda benimde mide bulantıları ve açlıkla geçiyor günlerim pazartesi muayenemiz var kalp atımı için o zman kaç haftalığız ilaçlar nasıl devam edeceğim bunları öğreneceğim inşallah herkese güzel mutlu günler diliyorum

nasil anladiniz? Idrar testi pozitif idi, kanda mi cikti negatif yoksa kese mi olusmamis?

Tecrübeli kk hanımlarına Bişi sorabilir miyim? Normal kaset testten gebelik testi yaparsak, silik çıkarsa. Gebelik var mı demek? Korkuyorum.Transferin bugün 7.günü.Çift transfer 5.gün embriyosuyla yapıldı. Çarşamba günü kan tahlili vericem. Belirsizlik de insanı yoruyor. Çok da Merak ediyorum. 3günden beri adet olcam gibi de kasık bel ağrılarım var belime de vuruyo. Bi garibim ayrıca.

Üzülmeyin nolur 2.deneme yaparsınız.Ölüm hariç herşeyin çaresi var.

Son beta testiniz kaç çıktı? Transfer ne zamandı? Ben de randevu alacağım kese için ama ne zamana almalıyım bilmiyorum 2 hafta sonra dediler 1 hafta geçti

Son beta testiniz kaç çıktı? Transfer ne zamandı? Ben de randevu alacağım kese için ama ne zamana almalıyım bilmiyorum 2 hafta sonra dediler 1 hafta geçti
Hiç test vermedim ki. Hastane 27martta gebelik testi için gel dedi. Evdeyim bekliyorum. 16martta transfer oldum. Size kese için ne dedilerse o zaman gidin. Ben hastane ne dediyse onu yaptım. Gerisi Allah a kaldı artık.

Üzülmeyin nolur 2.deneme yaparsınız.Ölüm hariç herşeyin çaresi var.
Kuzu çok ümitliydim ya 5AA kalitesindeydi bende ki tek sorun çikolata kistiydi doktorumda kesin tuttu gözüyle bakabilirsin diyordu her defasında. Doktora giderken 4 saat yol gidip geliyorum ona mı üzüleyim karnımdaki iğnelerden oluşan morluklaramı maddi manevi çok yıpratıyor gerçekten

Merhaba listeye benide ekleyebilirmisiniz
Yaşım 42 2 adet 5. Gün embriyosu 20 martta transfer edildi

Birde bi sorum olacak ağrılar transferden kaç gün sonra başlıyor.
Benim transferin 5 ve 6. Günü kasık ağrım oldu 10. Gün test yaptım pozitif gördüm inşallah bebekleriniz sıkı sıkı tutunur

Bana da aşıla yaparken kesin bu kez oldu demişti doktor. Güçlü olup toparlancaksınız. Başka yolu yok bunun.

Asla pes etmeyin benim de ilk transferim negatif oldu hemen spora başladım kendime bi diyet hazırladım yediklerime dikkat ettim ikinci transferim pozitif oldu. Burda kendinizi toparlamak için süre geçmesine izin vermeyin hemen ayaklanın ve bi sonraki transferin hazırlığını yapın rabbim ol diyince oluverir

5+9+16=30 günlük oda. 4 hafta
Benim kafam karıştı son adet tarihinde 5 hafta 6gün oluyor. Senin hesaplamayı yapamadım o zaman kaç oluyorum
Mart 5 de transfer oldum 5.gün embriyosu zahmet olmazsa benimkini de hesaplaya bilir misin canım

Bende negativ ekleyebilirsin
Hakkında hayırlısı olsun canım
Bugün transferimin 8 günü idrar testi yaptım böyle bı kaç gubdr karın agrim var sabaha karşı arttı resmen adet oldum sokuluyor gibi karnım böyle olan oldumu sanki biseyler kötü gidior gibi
Çizgi baya görünüyor canım hayırlı olsun
Kendini yıpratma canım evet biliyorum zorlu bir süreç hemen toparlan ve yola devam et. Ben çok ara verdim negatif sonuç alınca keşke vermeseydim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…