2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Nazarlığı bilerek koydum arkadaşım belliki nazarlara gelmişsin

Kız kalp atışı daha cok kucuk Sesı duyulmaz kı ama maşaAllah duymussunuz
Bende haftaya gıttıgmde 6 hafta lım olcak bende duyarm ınsaAllah shshshs
Estrofem cınsıyet ayrımına 8. Haftada gırdıgı ıcın Hormon etkılemesın dıye kesılıyormuş

Bende 6. Günü gece geldi akşam kasıklarım agiriyordu sonra daha çoğaldı lavaboda gidince fitille beraber gelmişti sonra tekrarı olmadi çok şükür
Çok sukur ınsan korkuyor ya.
Mesela kendılıgnden olusan bı gebelık olsa sevınırdık Aaa leke geldı hamıleyım dıye shshs

Vajinal baktı ondan duydu galiba ama daha yeniymiş azda olsa başlamış dedi adet tarihine göre 6+0 dı haftaya yine çağırdı kalp atışı için daha da net duymak istedi

Duyarsın canım ama 6+2 3 4 olsa daha da net duyulur araştırdım da 1 gün bile etkili oluyormuş

Vajinal baktı ondan duydu galiba ama daha yeniymiş azda olsa başlamış dedi adet tarihine göre 6+0 dı haftaya yine çağırdı kalp atışı için daha da net duymak istedi
Hmm anladım canım Hayırlı olsun bakalım benım haftaya bugun 6+1 olur inşaAllah Bakalım bakacakmı

Olsun kız Saglıklı sıhhatlımolsun da bebıklerımız zaman gecer
Tabi ki önceliğimiz tek isteğimiz sağlık olmaları ama zamanda geçmiyor millet hamile kalıyor aaaa bir duyuyoruz doğurmuş bizde günler bana saatler bile geçmiyor eşime diyorum ki beni uyutun herşeyi sağlıklı olduğu zaman uyandırın

Size söylemeyi unuttum geçen hafta çarşamba transfer günü 7.6 mm di rahim geçen gece acilde bakmıştı kese zaten yok beklemiyordum rahim 8.8 mm olmuş yine mi yavaş kalinlasiyor okadar ilaç hormon nereye gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…