2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ay evet o ilk kaşık hayal kırıklığıydı sonradan da kapatıp kaldırdım cevizi ben de deneyeyim hem de faydalı çok

Çok üzgünüm dün opu yapıldı. 8 yumurta toplandı. Sadece 2 tanesi döllenmiş. Normalde genetige gönderilecekti sayı az olduğu için vazgeçildi. İnşallah 2 embiryom 3 üncü günü görür.

Çok üzgünüm dün opu yapıldı. 8 yumurta toplandı. Sadece 2 tanesi döllenmiş. Normalde genetige gönderilecekti sayı az olduğu için vazgeçildi. İnşallah 2 embiryom 3 üncü günü görür.
Üzülme şuan 2 tane var ve inşallah ilerleyecektir 3 değil belki 5.gune bile gelebilir sen sadece dua et. Kaç tane embriyosu olanlar var hiçbiri tutmayip sil baştan olan. Ama tek embriyosu olup tutan da var. Kendini smdiden kotuye hazırlama çok şükür dollenmişler

Teşekkür ederim desteğin için bu benim 3. Denemem 5. Gün transferi yapılsın istiyordum öncekiler de 3. Gün embriyosuydu. Sayı az olduğu için 5. günü beklemiyorlar

Teşekkür ederim desteğin için bu benim 3. Denemem 5. Gün transferi yapılsın istiyordum öncekiler de 3. Gün embriyosuydu. Sayı az olduğu için 5. günü beklemiyorlar

Kızlar cumartesi günü bir aksilik çıkmazsa benim de transferim gerçekleşecek gibi görünüyor. Dualarınıza talibim şimdiden.
Transfer bu sürecin en güzel yanı Bebeklerini yada bebeğini alıp evine dönüyorsun Şu mübarek günlerin yüzüsuyu hürmetine sımsıkı tutunsun bebeklerin yada bebeğin sana Güzel haberlerle inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…