2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bu dediklerin hamilelik belirtisi de olabilir, ilacin etkisi de olabilir, bence olumsuz dusunecek bir durum yok. Insallah hepimizin tez vakitte olur...
Testlerim kaç gündür negativ o yüzden umudum pek kalmadı normal yaşantıma da mod olarak geri döndüm cuma kan verecektim ama bugün de negativ çıktı. Yinede ilaçlarımı alıyorum.

Selamlar 400 üzeri önerilmiyor diye biliyorum doktorum özellikle söylemişti istersen aynıya devam et

Ney canım Folik asittenmı bahsedıyorsun

KIZLAR FOLŞJ ASİT HANGI MARKA KULLANDINIZ bana basla dedı de açmı Tokmu ıcecem bılemedım

Yıllardır yapıyoruz zaten biraz dinlenmek bizim de hakkımız boşver ilişkiyi kız Dr bana yap dese de yapmam

Banada bugun doktor basla dedı Solgar var 400 mg onerıyorlar zaten ona baslıcam sen hangı marka bırde acmı tokmu ıceceksn
Ya benim doktorum folidoce vermişti onu kullanıyodum bir aydır zaten bitmişti bugün ggittim eczaneye oda birkaç öneride bulundu baktım nbl pregna diye hem içeriği güzel hemde folidoceye göre uygundu. Benim d ve b12im genelde düşük olur heo. Birde haşimatom var içerisinde iyot falanda olunca onu aldım. Folik asit 600uq yazıyo ama dünya sağlık örgütü günlük 400-800 öneriyomuş. Bir doktora danışırım yine aç tok konusunda bişey demediler bana gün içinde içiyorum ben genelde kahvaltıdan sonra oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…