2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Aynı ben de artık meme acısından bel ağrısından uykusuzluktan bayılacaktım dün zavallım ağlamasın yeter ama o da kaka yapamıyor bi türlü pırt yapıyor kaka gelmedikçe camı yanıyor

Hiçbir şey yapamadım canım içip içip sarhoş gibi hıçkırıyor haha bağımlı olmuş artık nasıl vazgeçecek bilmiyorum

Herkese selam bebeğim 6 günlük oldu göğüs ucum küçük olduğu için kalkanla emziriyorum. Ama bırakmak istiyorum göğsümü nasıl tutturabilirim bir fikri olan var mı? Gerçekten zor oluyor kalkanla.
Silikon göğüs pompaları var philips Avent'in. Göğüs ucunun çıkmasına yardımcı oluyor ve süt topluyor vakum gibi memeye yapışıp acaba o işini görür mü? Çok çok etkili değil ama benim çıkık göğüs ucumu daha da çıkık yapıyor bebek daha kolay emiyor öyle aşırı çıkık değil benim de çünkü

Aynı ben de artık meme acısından bel ağrısından uykusuzluktan bayılacaktım dün zavallım ağlamasın yeter ama o da kaka yapamıyor bi türlü pırt yapıyor kaka gelmedikçe camı yanıyor
Emzirirken belini daya mutlaka bir yere bebeğin altına da yastık koyarsan emzirirken, bir tık daha rahat oluyor
Hiçbir şey yapamadım canım içip içip sarhoş gibi hıçkırıyor haha bağımlı olmuş artık nasıl vazgeçecek bilmiyorum
Bir de o hıçkırığı geçirmek için tekrar meme

Birde gaz için doktor bize yağlar önerdi
Bir kaç yağ bunları karıştırıp karın bölgesine masaj yapın dedi

Canım sen hangi ülkedesin

Kuzum ben mecburum kucağıma almaya çünkü morariyor nefesi gidiyor bide bebekler ilk 3 ay alismiyormus o yüzden sürekli temas halinde olun sizi hissetsin diye okudum ben anaam o ne kız 4 saat mi benim ki emdi doydu bırakır zaten bu ara emerken gazdan kıpkırmızı oluyor çok rahatsız emiyor en fazla beş dk kalıyor memede ben avent aldım emzik çok memnunum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…