2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Kızlar Sma mamadan memnun musunuz yaa ? Bizim çok gaz sancıları olmaya başladı mamadan şüpheleniyorum hipp kullanıyorum. Acaba SMAya mi geçsem bilemedim yaa, bugün hep huzursuzdu

Ay ay yerim onu kucakçı. Bizimki de kucak seviyor ama zar zor beşiğini yatırdığımda mışıl mışıl uyuyor.bugün biz de kestirdik birlikte kucakta, riskli aslında ama eşim başımızda beklemiş. Yatağını önceden ısıtıyorum ki Sogukdan irkilip uyanmasın biraz işe yaradı gibi.

Ya gaz yapanları geçtim bi de süt kesenler çıktı, benim bebek çok gaz yapıyor kendini aşırı kasarak uykudan uyanıyor falan. Ben de öyle aşırı sıkmıyorum kendimi ama kesin gaz yapanları da yemiyorum artık
Aaa ben bilmiyordum ben hep maydanoz ve roka yedim şimdi sen yazınca baktım da dediğin gibi maydanoz süt azaltıyormuş roka da gaz yapıyormuş ay ne yesek bakmamız gerekiyor herhalde ya
Evet evet yeşilliklere süt yapıyor diyorlardı ama demek ki hepsi değilmiş. Tere dere otu falan yanıyordu sanırsam

Ay ben de bir kez yaptım o hatayı haftalardır birlikte yatıyoruz beşik falan boşa almışım kokumu alamadığı an çığlık kıyamet uyanıyor

Maşallah diyelim aman biz hala nöbetleşe uyuyoruz canım babası çok panik bi türlü aşamıyor fazlasıda abartıya kaçıyor dip dibe uyuyorum zaten kuzumla yine aynı her sese kafasını uzatıp bakıyor neler denemiyoruz ki yeterki rahat etsinler diye annelerimiz neler yaptıda bizler nasıl büyüdük oturup düşünüyorum şimdiki imkanlar aman Allahım akıl alır gibi değil israfa bile girdik epeyce ne kadar doğru bilemeyiz işte

Benimde sütüm tamamen kesildi biliyordum öyle olucak hiç uyumadım dinlenmedim emerken benimkide öyleydi hep memedeydi

Benimde sütüm tamamen kesildi biliyordum öyle olucak hiç uyumadım dinlenmedim emerken benimkide öyleydi hep memedeydi
Süt için en gerekli şey uyku ve süt gerisi boş uyumadığımda yada az su içtiğimde kesinlikle azalıyor canım haklısın ben mamada veriyorum hergün bir iki kere bazen artık emzik görevi görünce mecbur artık biraz daha zaman geçsin nasip kısmetse keserim duruma göre ama dışarıya çıktığımda mama kurtarıcım oluyor oda bir gerçek

Uyku alamadım su içmeye bile vakit bulamadım annem yanımda olsa bile hep dedim yok uyuyamam kendim bakıcam geceler yardım istemedim emzik dil bağı olduğu için vermedim resmen kendimi yıprattım birde ramazan ayı olduğu için gece uyumadım sabahta mutfaktan çıkmadım kimse benden bir yemek istemedi ama ben kendim her şeye yetmek istedim sondada sütüm kesildi kendimi sakinleştirmek için diyorum kendime ilk günler oldu sütüm çok şükür emdi bebeğim..dışarda tabi mama en kolayı hele kapalı olunca meme çok zor

Kızlar valla kaç kez yazdım oksizinc baby kullanın bana dua edersiniz hiç pişik yaşamadık süper bişey çünkü kardeşim yapıyo firmada analizci valla son kez yazıyom daha da yazmam

Sağlıklı olsunlar yeterki herşey gibi bu günlerde geçicek elbet kayranında dil bağı var ilk günler çok öndeydi şimdi biraz daha geride ama var yinede bende kapqlıyım canım gerçekten zor oluyor

biz mustela kullanıyoruz, kızım çok kaka yapıyor e haliyle biraz değiştirmesem hemen pişik oluyor ama mustelanın kremi çok iyi geldi 1 günde geçirdi.

Sağlıklı olsunlar yeterki herşey gibi bu günlerde geçicek elbet kayranında dil bağı var ilk günler çok öndeydi şimdi biraz daha geride ama var yinede bende kapqlıyım canım gerçekten zor oluyor
Tabi canım bu günleri kendi adıma söyleyim çok bekledimben hiç bilmiyorumki öndemi gerimi şimdi bizde hiç anlamıyorum ama cerraha göstermek istiyorum

Bu gece uyku yok bize saat 9 uyudu ve tabi ben sandımki kalkıcak ben ilaclarını bezini Hall ederim ama kalkmadı bende kıyamadım kaldırmaya kalktı saat 01::40yemeğini yedi bezi dolmuş iyice ama biz boşuna uğraşıyoruz uyumazkisanırım banyosunu yaptı ondan rahat uyumuş ama olan bize oldu

Kızlar vajinal dikişleriniz ne kadar sürede iyileşti ? bakımını nasıl yaptınız ? Bugün 1 hafta oldu ama acısından oturamıyorum çok rahatsız oluyorum bebeğime bile zor bakıyorum bide dikiş patlamasından enfeksiyon kapmasindab falan korkuyorum biran önce iyileşsede bir oh çeksem çok huylaniyorum bu dikişlerden.

Gece mesaisinde olan kardeşlerim bacılarım kolay gelsin benim mesai bitti uykudan önce size bir bakayım dedim sizde de oluyor mu merak ediyorum sanki çınarla bağlantılıyız ben ne zaman büyük tuvalete çıksam Çınar da çıkıyor sütle alakalı değil ama tuvalete giriyorum çıkıyorum Çınar da yapmış oluyor ben ne zaman zorlansam yapamasam o da yapamıyor birlikte kıvranıyoruz çok değişiğime gidiyor

Kremin ustune pudrada dök canim bebek pudrasi hemen gecer insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…