2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Vermeeemm

Herkes hala 3 saatte 1 mi veriyor süt ya da mama? Ben uyandırmaya kıyamıyorum çocuğu bazen 5 saati buluyor uyanması ne yapsam acaba?
Ben 2 saate bir veriyorum. Zaten çoğunlukla memede ama memede olmadığı zaman 2 - 2.5 saati çok geçirmiyorum hala. Doktorum 3 saati geçmeyecek demişti ama burada okuduğuma göre her doktor farklı bir şey söylüyor

Peki 2 saati memeye bıraktığı andan itibaren mi hesaplıyoruz

Herkes hala 3 saatte 1 mi veriyor süt ya da mama? Ben uyandırmaya kıyamıyorum çocuğu bazen 5 saati buluyor uyanması ne yapsam acaba?
Ben önce alarm kuruyordum ama baktım ki en fazla 4 saat falan uyuyor bazen 2 saatte bir kalkıyor o yüzden kendine bıraktım ne zaman uyanırsa o zaman veriyorum. Yoksa acıkmadığında ve uykuda olduğunda ne uyandırabiliyorum ne de memeyi ağzına sokabiliyorum en iyisi böyle gözü kapalı hafif ağlamaya başladığında kucağa alıp emzirmek bence

Sinirimden ağlıyorum .. ben ailemin evine geldim doğum için kv de geldi doğuma bugun 6. Günlük bebeğim duş aldıralım dediler tamam dedim tuzla yıkama muhabbetine yapıyordu kaynanam defalarca hayır istemiyorum dememe rağmen küvet hazırlanırken elinde tuzlu suyla geldi ne annemi ne beni dinlemeden çocugu tuzlu suyla duruladı ‘ ben 4 cocuk büyüttüm böyle bişe oldumu vs diyor anneme annem ise tuzla yıkadığı yerlere temiz su dökerken hayır diye bağrıyor sonra bunlar videoya çekilmişti ilk banyosu diye videoyu izlerken birde ne göreyim çocugun ağzına dudaklarına tuzlu su sürüyor ben arkamı döndüğümde bunu gördüm ya kafayı yedim şimdi ben napayım ne deyim bu kadına bu çocuk benım cocugum benım kararlarıma saygı duymayan bir kadın var ortada eşime desem onu haklı bulsa daha çok sinirlenicem zaten lohusayım Allahım ya kv terörü yaşadım resmen

Bnde yapıcam cnm 1 aylık olanı dün çekebildim ama bıraz rütüş yapıcam o yeşil ip olmadı onu boyucam emziksiz durmadı
Oyy yerim ne tatlış ya mercan kuş
Bende bu mandal fikrini 3. Aya yapayım güzelmiş bende 1. Ay 40 günlük ve bugün 2. Ay çekimi yaptım . 2. Ay böyle oldu Pinterest de görmüştüm bu fikri

Eklentiler

• IMG_6211.jpeg
    85,8 KB · Görüntüleme: 113
Ay canım kıyamam ya ay ne denir böyle hadsiz insanlara bilmiyorum istemiyorsan istemiyorsundur çocuk onun gibi davranması nedir ay ben sinirle kıyamet koparırdım net

Hahahah ay hepsi aynı cidden bırak baksın bakabildi mi
Başka zaman hep ağlar oğluşum gece hiç ağlamamışkalkmış bezi değişmiş kakası olmamış başka zaman her yer kaka oluyorsahurda bir baktım çocuk kendini yıpratıyor tabi eşimde durmadı ben uyuttum birde utanmıyor bana diyorki ve deyincede gülüyorbu gece ben baktım diyor azcık uyuyayım diyor

ya ben kibar nazik bir insanımdır ama dayanamaz iterdim yere vs birbirimize girerdik saç baş dalabilirim bir anda manası neymiş anlamı neymiş

Kızlar D vit. Nasıl kullanıyorsunuz sabah ya da akşam fark ediyor mu içinde hem damlalık hemde fısfıs var hangisini kullanıcam ben ocean D vitamini yazdı doktor onu aldım

Yaa kıyamam canım neden böyle yaparlar ki bilmem bazen kendi çocukları gibi davranıyor büyükler. İstemiyorsan istemiyorsundur. Benim bebeğim de ilk banyosunun ortasında bir tas tuzlu su ile yıkandı ama annem yapalım mı diye bana sordu ben de yapalım dedim yani onayım alındı o şekilde yaptı annem tuzlu suyla vücudunu ovaladı hızlıca ve bizimkinin de ağzının içine annem şöyle bir sürdü sonra da arkasına temiz suyla banyosu devam etti, tuzlu sudan iyice arındırdık vücudunu. Ben yapmayalım desem ısrar olmazdı ama işte insanın kendi annesine sözü geçiyor da kv ler bazen yerini bilmiyor maalesef. Üzülme hiç zamanla sana göre davranıyorlar sen yine de istemediğin şeyleri söylemeyi bırakma bir zaman sonra pes eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…