2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Tüp bebek sürecini yaşayan biri olarak eşim bunu söyleseydi kaldıramazdım anladığım kadarıyla bebişin tüp bebekle olmuş öyleyse ne güzel şükür etsin Allah'a sana teşekkür etsin o ağrılara dayandın her kesin olmuyor tüp bebekle bile bunu keşki eşin anlasa.

Selam,bu biberonun dar agiz ile genius agiz seceneklwri aradindacok fark var mi acaba? Siz ikisini de deneyimlediniz mi?

Aahhaa kuzum senin k.v sorunsalın yok zaten, şimdi gelsın istıyorsun ama gelseydi sende belli bızaman sonra kusucam derdın

Evet canım, hatta emerken daha bir sıcak oluyor, terliyorlar
Birde diğer çocukları ne zaman doktora götürsek doktor hep koltuk altından ölçüm yapardı, en doğrusu bu demişti
37,5 üstü ateş kabul ediyorlar, 37,5 olunca takip edersin baktın artıyor o zaman ilaç verirsin

Geçmiş olsn cnm Allah acil sifa versin inşallah bebeklerimiz bayram öncesi inşallah bi an önce iyileşirler bizde güzel bi bayram gecirirz

Selam,bu biberonun dar agiz ile genius agiz seceneklwri aradindacok fark var mi acaba? Siz ikisini de deneyimlediniz mi?
Ben dar ağızı deneyimlemedim ama gördüğüm e bebek mağazasında dar ağız olan meme ucu ince çubuk gibi bebeğin onu tutması için dudaklarını U şeklinde daraltması gerek o da meme reddi olur diye düşünüyorum çünkü bebekler anne memesini kavrayarak tutuyorlar ağızlarını yayvan tutup o yüzden geniş ağız daha meme formuna yakın

Aynen canım dün doktora yazdım o da dediğin gibi ses kaydı atmış bana tine de baktım şurup vermedim artmadı sabit kaldı sabah karşı düştü şükür

Ay ben de bu konuda şüpheye düştüm hep buraya da yazdım ya alından ölçen ateş ölçer almayı düşündüm koltuk altı 36.5 çıkıyor ama kafasında ateş varmış gibi de geldi. Sonra araştırdım bebişlerin kafaları daha sıcak oluyormuş normal herhalde dedim

Geçmiş olsn cnm Allah acil sifa versin inşallah bebeklerimiz bayram öncesi inşallah bi an önce iyileşirler bizde güzel bi bayram gecirirz
Amin inşallah kuzum dikskt etmek gerek aslında bayramda herkes mıç mıç olacak kalabalık ortamlar bir süre kendimizi izolasyona alırız biz herhalde kimsede hastalık belirtisi yoksa gideriz bayram sonrası

Kızlar ben sanki yumurtlama dönemindeyim akıntı varacaba adet ne zaman ölürüm bilen varmı

Canım benimki de böyle . Hep memede durmak istiyor. Kusuyor sütümü sonra da. Doktor seni emzik yapmış dedi bebekler aç olmasa da emmek için aranır zaten dedi. 20 dk besle bırak 2 saat sonra bi daha emzir dedi. Memede uyutma aktif emsin dedi.Ama ben 20 dk sonunda bıraktıramıyorum. Sütüm de az benim.Süt gelmese de emiyor. kusmaması için kısa süre emzirmem lazım ağladığı için yapamıyorum onu da

Kızçler bebeğim bugün 27 günlük ve dünden beri aşırı huysuz memeden ayrılmak istemiyor emerken bile garip garip ağlama sesleri çıkarıyor. Uykuya geçerken sıkıntı yaşıyor, ay sonu atağı dedikleri böyle bi şey mi ne zaman geçecek bu ya

Çocuk yapmayı beceremedin ne demek acaba sanki biz yapıyoruz çocuğu Allah sorsun gerçekten böyle bir döneminde böyle yapması yazık çok yazı

Çikolata kisti ve myondan dolayı doğal gebelik olmadı ilk tüp bebek denememizde tuttu şükür kızıma baktıkça şükrediyorum.çektiğim her acıya değdi doğdu 10 gün yoğunbakımda yattı sözde destekçimdi ama demek ki içten içe hep bana kurulmuş eksik görmüş. Gerçekten okumakla adam olunmuyor. Sözleri çok ağrıma gitti sabah 1.ay kontrolü vardı kapıda beklemiş gelip götürdü hiç konuşmadım yüzünr bakmadım hiçbirşey olmamış gibi davranıyır bana bana kahve çikolata getiriyor yüzsüz eve geldik eve almadım . Kararlıyım boşanmak istiyorum annem sinirin geçsin kararını netleştir ben yanındayım dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…