2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Kızlar bayram için ilaya bunu aldım. Sizce altından pamuklu külotlu çorap mı yoksa aşağıdaki gibi mus çorap mı giydirmeliyim. Pamuklu çok mu kalın olur bilemedim. Bu da ince olur gibi sanki..kafamda deli Sorular 🤪
Mus çorap ince olmaz mı kız bilemedim dışarı çıkarsanız cicisine bayıldım 😍

Geçmiş olsun canım haberdar et bizi de neden oldmyş diye
Bilmiyorm cnm ama okula giden kızım var ve eşim öğretmen onlardan gelmiş olabilir kızımda sanki sabah bi grip şeyligi vardı büyük kızıma da randevu aldım ikisini de göstereyim dedim 9 gün ara tatilden dolayı çocuk doktorumuz da devlette olduğu iicn gosterecgm bakalım elbette cnm durumdan haberdar ederim çok saolun

Kızlar aranızda bunu kullanan varmı benim için yazmıştı doktor her yerim ağrıyor sanırım vitamin d yine yerlerde kullanmıyordum başlamak istiyorum kullanan varsa nasıl kullanıyorsunuz üstüne 9 damla yazmışlar ama suyamı acaba
Canım bana bunu çocuk doktoru özel parayla d vitamini almak istemesen devlet bunu karşılıyor içeriği tek temiz d vitamini devletin verdiği bu var dedi bunu kullanabilirsin bebeklere dedi ama parayla alırım diyorsan ocean al dedi yani çocuklar için önermişti içeriği temizmiş haberin olsun pareben olmayan tek devletin karşıladığı d vitaminiymiş. Bebeklere 3 damla demiş reçeteye ama sana yetişkine kaç damla olur bilemedim. 🤷🏻‍♀️
9 damla suya atabilirsin ekmeğe damlatarak da tüketbeilirsin ben kendi d vitaminimi ekmeğe damlatıp tüketiyorum

Bilmiyorm cnm ama okula giden kızım var ve eşim öğretmen onlardan gelmiş olabilir kızımda sanki sabah bi grip şeyligi vardı büyük kızıma da randevu aldım ikisini de göstereyim dedim 9 gün ara tatilden dolayı çocuk doktorumuz da devlette olduğu iicn gosterecgm bakalım elbette cnm durumdan haberdar ederim çok saolun
Oy kıyamam evet okul çağıında evde bir minnoş daha olması maalesef hastalık olabiliyormokullsrda canım bir de eşin de öğretmenmiş inşallah benimle geçmemiştir de burun tıkanıklığı falandır belki sadece 🙏🏻

Ay kızlar hayret kv torunlarına ne hamileliğimde ne şimdi çöp bile hediye almamıştı dün çorap almış 3 tane verdi 🤣 sağol çorapları 850 tane vardı teşekkür ederiz dedim 😅 kp de diyor 850 mi niye o kadar aldınız 🤣 dedim yani şaka çok var çorapları anlamında diyorum dedim eşimde gülüyor arkamdan sırıtarak 🤣 insan bir bayramlık alır

Ailesi gel demiş ama çocuklarım için gidemem diyor ne diycegimi sasirdim bende ya tekrar doverse dedim git dedim ama malesef bu tarz durumlarda kadınlar böyle bir psikolojiye giriyor halbuki çocukları için asıl gitmesi lazım...
Yani aslında mümkünse uzaklaştırma kararı alıp adamı evden atsın kendisi evinde oturmaya devam etsin🙏🏻

Yani aslında mümkünse uzaklaştırma kararı alıp adamı evden atsın kendisi evinde oturmaya devam etsin🙏🏻
Eşi malesef emniyet calisaniymis lojmanda yaşıyorlar ne kadar büyük bir ironi dimi kendimizi korumak istesek ilk arayacagimiz kişi polisler ama kadın asıl ondan korunmaya çalışıyor bir tanidigim daha var sevgilisi polis senelerdir beraber yaşıyorlar psikopat bişey kadını bırakmıyor ve hergun dövüyor kadın gitmeye korkuyor öldürecek diye 😥

Buda bizim ciciş, inşallah bayrama kadarr bu tulum tam olur minnoşuma😬❤️

Eklentiler

• IMG_20240404_111603.jpg
    IMG_20240404_111603.jpg
    183,3 KB · Görüntüleme: 47
Canım bana bunu çocuk doktoru özel parayla d vitamini almak istemesen devlet bunu karşılıyor içeriği tek temiz d vitamini devletin verdiği bu var dedi bunu kullanabilirsin bebeklere dedi ama parayla alırım diyorsan ocean al dedi yani çocuklar için önermişti içeriği temizmiş haberin olsun pareben olmayan tek devletin karşıladığı d vitaminiymiş. Bebeklere 3 damla demiş reçeteye ama sana yetişkine kaç damla olur bilemedim. 🤷🏻‍♀️
9 damla suya atabilirsin ekmeğe damlatarak da tüketbeilirsin ben kendi d vitaminimi ekmeğe damlatıp tüketiyorum
Çocuk için ocean kullanıyorum devletin verdiğine iyi yorumlar çıkmadı karşıma hem kakasınıda çok yağlı yapıyordu..kendim için bunu yazdı doktor bana o zaman ekmeğe ederim🌷

Ay kızlar hayret kv torunlarına ne hamileliğimde ne şimdi çöp bile hediye almamıştı dün çorap almış 3 tane verdi 🤣 sağol çorapları 850 tane vardı teşekkür ederiz dedim 😅 kp de diyor 850 mi niye o kadar aldınız 🤣 dedim yani şaka çok var çorapları anlamında diyorum dedim eşimde gülüyor arkamdan sırıtarak 🤣 insan bir bayramlık alır
Cnm bu kv kp çok tuhaflar ya benim kv şaşırttı eltim doğum yapmsti 6 aylık oldu bebek hala bi hediye göturmems eltmle geldiler bebk görmeye eltime sormuş hediye ne aldın diye o da çeyrek altın deyince eltimden borç alıp bana hediye getirdi eltimle arama çok iyidir kadın çok tuhaf sen etlimin bebeğine hediye daha alma elimden borç alıp bana getir dedim Kübra sana 2 tane borçlandı bi hediye bi de aldığının yerine 🤣🤣hiç hevesleri de yok bizim anneler babalar daha hevesli sürekli birsyelr alırken ücretlerini onlar veriyor kendi annem babam sen al biz çok anlamayız derler paralarını verirler saolsunlar hele annem her ay büyük kızıma en az 500 tl para harcar

İki evlat vermiş kadin ve lohusa yani inan ki bende anlamıyorum güçleri kadına yetiyor işte...erkekliklerini kanitladiklarini sanıyorlar hadım etmek lazım bunları o zaman erkeklik yapsınlar bakalım
Ay evet ya Allah’ın cezası bu mübarek ayda belasını bulsun

hiç hevesleri de yok bizim anneler babalar daha hevesli sürekli birsyelr alırken ücretlerini onlar veriyor kendi annem babam sen al biz çok anlamayız derler paralarını verirler saolsunlar hele annem her ay
Kesinlikle canım aynı bizimkiler parasını verir istediğini kendin al torunlara derler ama eşiminkiler bi garip cidden. Sizinkiler daha da garip Allahım o nasıl bir olay 🤣

Kv bir de diyor ki bayramda 5 aile akrabalar sana geleceklermiş ay bi güldüm yemek boğazımda kalacaktı hiç suratına bile bakmadım ben kendime zor bakıyorum o kadar insana bakamam dedim eşimde daha erken misafir kabul etmiyorum dedi neyseki sustu oğlu öyle diyince..

Ay bir de akşam masayı yine kurmaya yardım edemedim kızlardan bir ağladı kucağıma alıp ilgilendim dedim sonlarına doğru içerden bir şey getireyim mi tripli tripli yok istemez diyor ay çok meraklıyım diyecektim dua etsin sofrayı toplayıp bulaşıklarını yıkadım iyilikte yaramıyor

Kizlar okudum birkacimizda pişik problemi var. Ben Prima ve goon bezi karma kullanıyorum. Lr olarak Bepanthol kullanıyorum ama pişik gecmiyor. Çok canı aciyor gibi hissediyorum moralim çok bozuk. En iyi krem ,en iyi yöntem nedir,? Bir akıl fırtınası yapalım

X