2024 ikiz gebelik

Allah yardımcın olsun canm çok şükür az kalmış bir y daha dişini sık . Benimde boyum kısa 1.60 bende bir tane beneği hep aşağıda hissediyordum bugün çok hissedemedim ama. Kalça kemiklerim ve vajina kemiğim çok ağrıyor sağa sola dönerken kalkmaya çalışırken öyle bir ağrıyor ki bildiğin kemik ağrıyor. İki üç gündür belimde ağrıyor. Bazen diyorum uyusam 2 buçuk ay sonra uyandırsalar beni hadi doğum zamanı diye 😂 Ağrı ger türlü insan katlanıyor ama işte ağrıdan korkmak bizi çok yıpratıyor bir şey mi oldu acaba bebeklerimiz iyi mi iyi olacak mı diye düşünmek bizi yıpratıyor yoksa sadece ağrı ise o kadar takmam korku da var
Aynen canım öyle oluyo. Annelik bunu gerektirir. Anne olmak kolay deil cidden 😂😂 kocalarımız bizim değerimizi bilmeli . Neler çekdiğimizi bir bilseler 😂😂. Evet aynen bende tek ağrı olsa sorun etmem çocuklarım için endiseleniyorjm biyerime bisey olunca çok takıyorum düşünüyorum . Google de araştırıyorum . Araşdırdıklarımın hepsininde sonu kötü biseye çıkıyor 😂😂 dahada tanıyorum . Ah aynen ya gözümüzü yumup açsakda doğum gelse

Aynen bende çok korkuyorum 32 den ve bazen diyorum hele bi önce 32 ti göreyim sonra korkarım 32+2 haftalığımda kız kardeşimin düğünü var 22 eylülde yani ondan daha çok korkuyorum inşallah bir sıkıntı çıkmaz. Demekki hepimizin korkulu rüyası
Benimde kuzenimin düğünüydü gidemedim malesef) hem korkdum hem merdiven 60/70 basamaktı . Asansör yoktu . Orayı asla çıkamazdım + merdiven çıkmak doğumu da hızlandıryor die duymusdum o yüzden riske atmadım bebeklerimi .

Kızlar selam, 25 +6 dayım. Tansiyonum cok dusuyor aksamlari yuruyemeyecek gibi oluyorum bayginlik hissi geliyor. Sizde ayni durumu yasiyor musunuz?
Canım kanına baktırdınmı ? Kan az oluncada oluyor . Sen istersen bir doktoruna yaz . Tansiyon bendede bir kere 3 gün düşdü hiç kaldıramıyordum ama bitter çikolata + şerbet + tuzlu ayran yapıb içiyordum . Bunları yapınca azda olsa kalkıyordu ama sonra yine aynı malesef .

Sevgili anneler serklaj olanlar bu kaçıncı haftada öngörülüyor kaçıncı haftalarda yapılıyor

Kızlar selam, 25 +6 dayım. Tansiyonum cok dusuyor aksamlari yuruyemeyecek gibi oluyorum bayginlik hissi geliyor. Sizde ayni durumu yasiyor musunuz?
Benimde tansiyonum düşük biraz ama gebelik için normaldir dendi düşmesi 24+2 bir kaç kere soğuk ter attım kollarım bacaklarım boşalmış gibi oldum gözüm karardı ama bayılma olmadı

Sevgili anneler serklaj olanlar bu kaçıncı haftada öngörülüyor kaçıncı haftalarda yapılıyor
Onu zamanında çok araştırmıştım çok şükür şuana kadar ihtiyaç duyulmadı. Ama erken haftalarda yapılan serklajlar daha iyi ne kadar erken yapılsa o kadar iyidir tutması.

Aynen canım öyle oluyo. Annelik bunu gerektirir. Anne olmak kolay deil cidden 😂😂 kocalarımız bizim değerimizi bilmeli . Neler çekdiğimizi bir bilseler 😂😂. Evet aynen bende tek ağrı olsa sorun etmem çocuklarım için endiseleniyorjm biyerime bisey olunca çok takıyorum düşünüyorum . Google de araştırıyorum . Araşdırdıklarımın hepsininde sonu kötü biseye çıkıyor 😂😂 dahada tanıyorum . Ah aynen ya gözümüzü yumup açsakda doğum gelse
Gerçekten kıymetimizi bilsinler😂 kalkmaya o kadar zorlanıyorum gece lavabo için eşim kalkıp yardım ediyor bana bakıyor gül gibi karım ne hallere düşmüş diyor bu sefer oturup ağlıyorum çirkin mi oldum diyorum beni susturana kadar 😂 ama her baktığında diyor iyi ki hamile değilim yoksa iğne vuramazdım bunu yapamazdım şunu yapamazdım sen güçlüsün falan diyor yani hamile kalması normalde iğne yapamazmış gibi konuşuyor 😂

Benimde kuzenimin düğünüydü gidemedim malesef) hem korkdum hem merdiven 60/70 basamaktı . Asansör yoktu . Orayı asla çıkamazdım + merdiven çıkmak doğumu da hızlandıryor die duymusdum o yüzden riske atmadım bebeklerimi .
Bende nişanına son saatlerde gittim bir buçuk saat kalamadım kız kardeşimin ama düğününe gitmeyi çok istiyorum bakalım inşallah sıkıntı çıkmaz. Merdiven çok çıkıyorum ya tek başıma asansöre binmeye korkuyorum 6 katta oturuyorum tek olunca merdiven çıkıyorum maalesef. Akrabalarım var kaldığım binada beni görünce onlar benimle biniyorlar sonra geri dönüyorlar 😂

Bende nişanına son saatlerde gittim bir buçuk saat kalamadım kız kardeşimin ama düğününe gitmeyi çok istiyorum bakalım inşallah sıkıntı çıkmaz. Merdiven çok çıkıyorum ya tek başıma asansöre binmeye korkuyorum 6 katta oturuyorum tek olunca merdiven çıkıyorum maalesef. Akrabalarım var kaldığım binada beni görünce onlar benimle biniyorlar sonra geri dönüyorlar 😂
Yaaa😂😂😂😂 akrabaların çok iyilermiş . O merdivenıeri nasıl çıkıyon ya helal sana . Ben kuzenlerimde bir merdiven çıktım akşama kadar ağrım oldu

Gerçekten kıymetimizi bilsinler😂 kalkmaya o kadar zorlanıyorum gece lavabo için eşim kalkıp yardım ediyor bana bakıyor gül gibi karım ne hallere düşmüş diyor bu sefer oturup ağlıyorum çirkin mi oldum diyorum beni susturana kadar 😂 ama her baktığında diyor iyi ki hamile değilim yoksa iğne vuramazdım bunu yapamazdım şunu yapamazdım sen güçlüsün falan diyor yani hamile kalması normalde iğne yapamazmış gibi konuşuy

Gerçekten kıymetimizi bilsinler😂 kalkmaya o kadar zorlanıyorum gece lavabo için eşim kalkıp yardım ediyor bana bakıyor gül gibi karım ne hallere düşmüş diyor bu sefer oturup ağlıyorum çirkin mi oldum diyorum beni susturana kadar 😂 ama her baktığında diyor iyi ki hamile değilim yoksa iğne vuramazdım bunu yapamazdım şunu yapamazdım sen güçlüsün falan diyor yani hamile kalması normalde iğne yapamazmış gibi konuşuyor 😂
Ay çok güldüm buna 😂😂😂😂😂😂😂 . Görsün neler çektiğini. O çirkinleşme gibi hissler bendede var canım . Bu gün çok ağrım vardı ayağa kalkamıyordum ama aynada kendime baktığımda kendimi çirkin görüyordum buda piskolojimi bozuyordu oturub çirkinleşdim die ağlıyordum. Ağrım ola ola durub makyaj yaptım 😂😂😂 ah bu hormonlar bize neler yaptırıcak

Arkadaşlar ben 32 +1 de ikizlerime ani doğum yaptım geçen hafta hiçbir şikayetim yoktu sadece böyle gece çocuklar dayamış bir yerlerini çok sertti herşeyim normal gidiyordu düşünün lütfen dikkat edin

Ay çok güldüm buna 😂😂😂😂😂😂😂 . Görsün neler çektiğini. O çirkinleşme gibi hissler bendede var canım . Bu gün çok ağrım vardı ayağa kalkamıyordum ama aynada kendime baktığımda kendimi çirkin görüyordum buda piskolojimi bozuyordu oturub çirkinleşdim die ağlıyordum. Ağrım ola ola durub makyaj yaptım 😂😂😂 ah bu hormonlar bize neler yaptırıcak
Ahahah 😂 bu herkeste varmış demekki yalnız değilmişim😂 gerçekten bu hormonlar ne hallere soktu bizi

Arkadaşlar ben 32 +1 de ikizlerime ani doğum yaptım geçen hafta hiçbir şikayetim yoktu sadece böyle gece çocuklar dayamış bir yerlerini çok sertti herşeyim normal gidiyordu düşünün lütfen dikkat edin
Geçmiş olsun bebeklerinizin durumu nasıl şuan sizin durumunuz? Erken doğum riskiniz var mıydı sadece sertleşme mi hissettiniz yoksa sancı falan oldu mu

Bilmiyorum böyle çok sert oluyordu ve çok hafif ağrım vardı lütfen kendinizi yormadan dikkat edin
Kendinizi yordunuz mu çok. Evin içindeyiz iş falan yapmıyorum sadece kaç günde bir böyle çıksam yürüsem biraz oda hiç iyi gelmiyor kalkınca çok baskı oluyor ağrı oluyor , onu da yapmasam mı acaba. Bugün zaten ağrım var böyle karnımı aşağıda hissediyorum sanki karnım aşağı inmiş baskı var çok korkuyorum

X