2024 ikiz gebelik

Siz cinsiyeti ne zaman öğrendiniz bide ilk söyledikleri gibi miydi

En son ne zman kontrole gittin
15+5 kontrole gittim ama ilçede gittiğim için pek bir şey anlamadım cihazları eski . Kendi doktoruma 14 haftada gittim oda bir ay sonra detaylı muayene için perinatolojiye gitmemi söyledi ara kontrolüme de ilçede git dedi bu hafta yine ilçede gideceğim 21 hazirandan sonra perinatolojiye gideceğim

Allah kolaylık versin sıkma canını stres kötü etkiler bebişlerini. Senin benişler tek yumurta ikizimi

Aa çift miş senin minişlerin sağlıkla gelsinler

Kızlar detaylıda her bir yerleri mis gibi çıktı bebelerimin bir de çift yumurta ikizi diye ilerliyorduk fakat tek yumurta ikizi olduklarını söyledi perinatolog. Ufak çaplı bir şok geçirdik tabi artık 2 haftada 1 kontrole gideceğim.

Ya gözünüz aydın o nasıl ortaya çıktı çift kese ve çift plasenta değil miydi

Ya gözünüz aydın o nasıl ortaya çıktı çift kese ve çift plasenta değil miydi
Biz de anlamadık valla doktoruma yazdım. Bakalım ne yorum yapcak ahahah.
Amniyotik keseleri çift ama plesentaları tekmiş. Ama ayrı gibi duruyormuş. Aralarında ince bir bağ varmış haftalarıyla uyumlu çıktılar. Her şey yolunda çok şükür

Merhaba ikiz anneleri bebekleriniz hayırlı olsun sağlıkla kucaklarınıza alırsınız inşallah. Bir sorum olacaktı kaçıncı haftanızda öğrendiniz ikiz olduğunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…