2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Acemii
Ben en az 1 aydır 3 numara kullanıyorum sleepy bionaturel olanını bide😂
Benim kızda hep pusette yapıyor gün içindede ben evde pusette vakit geçirttiriyorumm.
Kız sleepynin kalıpları çok küçük zaten.. kilosuna bakmadan 2 numara almıştım primanın 1 numarası gibi 😂 o paket kaldı öyle. Rahat yapıyorlar pusette ya iyi oluyor gaz kaka için 😬

Rica ederim 🤗 başka herhangi bir yerinde kabarma dökülme falan yok dimi eğer dediğiniz gibiyse benim bebeğimde öyleydi poposunda çatlak var dedi bize dr çişini yaparken gaz çıkarırken ağlıyordu emerken bırakıyor ağlıyordu. Başka bir vücutta belirtimiz yoktu çok şükür eğer sizinki de öyleyse cocouk Dr a bir gösterin belki siz de de çatlak vardır çünkü belirtilerimix aynı ben bir hafta takım ettim 3 kez çişinde kan gördüm mukus yoktu çok fazla çocuk Dr a götürdüm oda alerji olabilir diyip bizi sevk etti yeşil alan açıyorlar o şekilde alerjiden randevu alıyorsunuz inşallah alerjik değildir sizinde 🫶🏻
Evet başka bir belirtiniz yok en azından ben farketmedim 🥺 malum olayların olduğu bir hastanede doğum yapmıştım şuan çocuk doktoru arıyorum en kısa zamanda götürüp şikayetlerimi dile getireceğim çok teşekkür ederim size de çok geçmiş olsun 🩷🙏🏻

X