2024 Ekim Tedaviye Başlayacaklar

annelik yolunda

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2024
565
592
26
Önümüzdeki ay Femara ve yumurta takibiyle tedaviye başlayacağım. Çatlatma iğnesiyle ilgili henüz konuşmadı doktor. Bu süreçte olanlar hep birlikte takip edelim. İnşallah bu yolda olan herkesin yüzünü Rabbim en kısa zamanda güldürür.
KullanıcıSatÇatlatmaBatSonuçTedavi
annelik yolunda 26.08.2024-28.09.2024-
LunaLovegoodd 14.08.202426.08.202413.09.2024Femara+Ovitrelle
N Nur242424 30.08.2024Femara
K kadingibikadiinnn 14.09.2024

Son düzenleme:
Amin inşallah canım. ben bu ay denedim iğnenin 7. Günündeyim inşallah tutar..

Merhaba bende fameraya başladım bugün 2. Günüm siz başladınız mı öteki ay için mi planlandı

Çok heyecanlı bekleyiş gebelik testi ne zaman yapılacak birde famera kutlanırken adet olacakmış gibi oldunuz mu acaba
Adet olacakmış gibi değil de yumurtaların büyüdüğünü hissettim ben yumurtalıklarımda şişkinlik ve batma oldu. Ama kişiden kişiye göre etkileri değişir tabi. Pazartesi yapmayı düşünüyorum inşallah pozitif çıkar rabbim çabalarımızı boşa çıkarmasın evladımızı bize bağışlasın inşallah

İnşallah bizi de haberdar edin mutlaka bende pazartesi günü kontrol için gidicem o gün iğne yapılır mı bilmiyorum zaman geçmek bilmiyor

ahhahah çok güzel özetlediniz yarın hapta son günüm 3 gün öyle bekleyip kontrole gidicem ilacı zor bir sabırla bitiriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…