Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
aydodo doğru diyorsun… herkesin 13 hafta kaşık ağrısı bel ağrısı başlayıp 16 haftaya kadar karında hızlıca büyüme oluyormuş… genellikle 16 haftaya kadar belli olmazmış sonrasında anlaşılır dedi doktor, bir de karın içeride olanlarda biraz daha belirsiz oluyor ama doğuma yakın daha estetik oluyorlar

Benim karın böyle oldu… sanırım göbeğim dışa doğru olacak aydodo
Maşallah benim sabah minik göbeğim var akşama o göbek seninki kadar oluyor anlıyorum ki ödem topluyorum kendi kendime diyorum bu göbek ne zaman büyüyecek sabah özellikle kendini ne zaman göstercek diye düşünüyorum 14+1 deyim bende annem falan hissediyor musun bebeği diyor anne yok ne hissetmesi kendi tabi 4 çocuk doğurdu beni hatırlamıyor çok diğer bebeleri hatırlıyor

Ayy aynı annem diyor hareket hissediyor musun hıı diyorum tekme atıyorrr

Benim de karnım ağrıyor ama karın mı kasık mı hiç anlamıyorum, kasık bilgim hala yok karnımın altı ama köşeleri değil
Hahha benim de ağrıyor acaba bağırsak ağrısı mı diye şüphe ediyorum hamilelik ilk başlarda ağrıdığında bildiğin regl ağrısı yaşamıştım şimdi bu hafif olunca anlamlandıramıyorum

Benim şu an sanırım en yoğun zamanı ağrının ya. Kıvrandırmıyor tabii ama hareket ederken rahatsız ediyor. Bağırsak mı bilmiyorum hiç organ bilgim yok benim de

Benim de sizin gibi bugün 14+0 olduk.normalde de çok zayıfım kasiklarimin kemikleri gozukurdu sabah minik bisey oluyor akşama büyüyor ama onun bebek olmadığına eminim benimki de şişkinlik diye düşünüyorum.yoksa sabah kaybolup akşam geri mi geliyor bebisler benim annem de 4 cocuk doğurmuş senin annen gibi sürekli soruyor hareket ediyor mu diye bebek mi bağırsak mi bilmiyorum diyorum. Annem de bebeği eli kolu oluştuğunda hissedilir erkek bebek erken hareket eder diyor. Bebeği hissettiğimi zannediyordum ama daha bebis 79 grammis hissetme ihtimalim mantıksız gelmeye başladı bağırsak hareketini bebek hareket etti diye seviniyordum sanirim

Canım bugün benim de sol kasıgım ağrıyor açık kahve de akıntım geldi ama umarım bir sorun yoktur perşembe randevum bakalım bekliyorum
bebişin boyutu 10.haftadan sonra en hızlı büyüdüğü döneme geçiyormuş 3 katı büyüyormuş belki ondandır kahverengiyse sorun yok diyorlar dimi

Ben de cuma günü doktora gitmiştim.Hocam benim karnım yok nerde bu bebek dedim. Doktorum Baş popo 7 cm bacaklarla ortalama 15 cm ağırlığı da 70 gram dedi. Yani bir bardak 125 ml bebek daha yarım bardak su kadar biraz daha geçsin zaten büyüyecek dedi . Ama Kesinlikle vücut ile alakalı. İç karın geniş dar muhabbeti doğru bence.belki beslenme de etki ediyordur. Bi de artık birazcık aç kalınca elim ayağım titriyor. Bebeğin bizden beslenmeye başladığının işareti olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…