Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Bizim siparişlerimiz de gelmişşş 🥰 Ben sanırım sürekli kıyafet alacağım doğuma kadar 😅 3. Trimester itibariyle de kalan eşyalarını almaya geçeceğiz hem kaba eşyalar hem de minik minik detay ihtiyaçlar 🥰💙

Eklentiler

• IMG_1606.jpeg
    IMG_1606.jpeg
    117 KB · Görüntüleme: 61
Hepsi çok tatlis kızlar ilk heyecanlar inşallah sağ salim gelsin bütün bebisler 🙏🙏 ben de ilk olarak bebek bezi alırım heralde uçmuş fiyatlar oğlumdan sonra görünce baya bı şaşırdım🤣🤣

Ben hala bi şeyler almaya korkuyorum. Nasıl aşıcam bunu bilmiyorum. Sadece bebek denerken şans getirsin diye diş kaşıyıcısı almıştım sadece o var evde.

Evet bence de en zoru bebek arabası 😅 YouTube'daki bütün videoları izledim sanırım 🤣 dört dörtlük bebek arabası ben henüz bulamadım. İyi olanlar ağır oluyor, hafif olanlar ya yatmıyor, ya çift yönlü olmuyor. Zormuş bu iş.
Babyzen Yoyo benim favorim :) Bu sefer gözden cıkardım parayı alıcam ama yine de 2. el.. dogumdan 4 yasına kadar kullanılan tek bebek arabası bence.. Hem de katlanır kabin boyu hafif çanta gibi birsey, hem tam yatıyor kucuk tekerlekli ama sağlam. İlk cocuguma alamamıstım ama bu sefer ders oldu alıcam cunku bir yerde travel sistem alınınca değiştirmek gerekiyor ileriki zamanlarda cocuk buyuyunce daha haffif kolay tasınan birseyle. Ama bizim durumumuz farklı cok seyahat ediyoruz ondan da biraz ben tek elle katlanır hafif birsey istiyorum bebeklikten itibaren kullanabileceğim

Aklıma geldi bi akrabanın bebişiyle mağazaya gitmiştik annesi bakarken ben arabayla dolaştırmıştım. Şimdi buldum fotoğrafı mamas papas diye bir marka, 25-50 civarı şu anki fiyatı ikinci el almışlardı onlar da ama hiç rahat değildi ya yani çocuk da rahat değil gibiydi ama ben sürerken çok zorlanmıştım nedense

Yoyo benim favorim :) Bu sefer gözden cıkardım parayı alıcam ama yine de 2. el.. dogumdan 4 yasına kadar kullanılan tek bebek arabası bence.. Hem de katlanır kabin boyu hafif çanta gibi birsey, hem tam yatıyor kucuk tekerlekli ama sağlam. İlk cocuguma alamamıstım ama bu sefer ders oldu alıcam cunku bir yerde travel sistem alınınca değiştirmek gerekiyor ileriki zamanlarda cocuk buyuyunce daha haffif kolay tasınan birseyle. Ama bizim durumumuz farklı cok seyahat ediyoruz ondan da biraz ben tek elle katlanır hafif birsey istiyorum bebeklikten itibaren kullanabileceğim
Kız ona ben de çok baktıydım da birşeyden dolayı elemiştim. Müge boz da sanki ondan almıştı ilk bebeğinde. Ay neden elemiştim acaba. Aslında güzel araba ben de çok beğeniyorum. Kullanışlı baya.

Puseti ayrı alacağız heralde değil mi? Bunda puset yoktu diye hatırlıyorum. Portbebe oluyordu sanırım. Çift yönlü müydü canım araba hatırlıyor musun?

Aklıma geldi bi akrabanın bebişiyle mağazaya gitmiştik annesi bakarken ben arabayla dolaştırmıştım. Şimdi buldum fotoğrafı mamas papas diye bir marka, 25-50 civarı şu anki fiyatı ikinci el almışlardı onlar da ama hiç rahat değildi ya yani çocuk da rahat değil gibiydi ama ben sürerken çok zorlanmıştım nedense
O marka baya pahalı. Ona muadil kanz x go diyorlar canım.

Ben hala bi şeyler almaya korkuyorum. Nasıl aşıcam bunu bilmiyorum. Sadece bebek denerken şans getirsin diye diş kaşıyıcısı almıştım sadece o var evde.
Ya sartlama kendini bişey almak için canim. Şöyle karnin belirginleşmeye bebek kipirdamaya başlayınca hevesin daha çok gelir zaten bı baslayinca duramazsin😂

Ben beceriksizim diye mi zorlandım acaba 😅 kadın alt tarafı aldığı üstü değiştirmeye girmişti 1-2 de üst baş aldı bebeye, ben de mağazanın içinde dolandım durdum kolum koptuydu
Travel modelse onlar biraz hantal oluyor kuzum. Marka pahalı olsa da onlarda da vardır hantal vs. Manevrası rahat, hafif istiyorum ben inşalah. Dört asansörsüz eve çıkarıp indircez

Kız senden heves ettim oioi sipariş ettim 🤣🤣 yılda bir kez%50 indirime giriyor demişti bi influencer. Hemen İnfluence oldum 😅😅 bunlar elde yıkanıyormuş. Elde mi yıkıcaz gerçekten? Ben elde üşenirim çok.

Ben alıverdim şimdi 🙈

Ay çok güzel olmuş canım 😍 gülü gülü kullanın inşallah. Çok şıkmış ve çok Uygun'a bulmuşsun içindekileri yatağı. Bedavaya gelmiş.

Canım doktorum pek önemsemiyor bulantıyı ya. Benim doktorum konuşmayan bir doktor. Tüp bebek doktorumda devam ediyorum, başkasına güvenemiyorum malesef. Doktorumun hemşireleri prilam kullanabilirsiniz demişlerdi. İlk günden beri prilam kullanıyorum. Midem yanında rennie içiyorum. Sen ne kullanıyorsun? Serum taktırdın mı hiç? Ben serum taktırmaya cesaret edemedim. Acile gidip taktırmak gerekiyormuş sanırım da hastane ortamları beni çok geriyor.
1 defa serum taktı doktorum sonrasında takmadı. aslında iyi gelmişti takılsa haftada bir falan destekler direncimizi bence. yarın başka bir doktora gidicem daha büyük bi hastanede doğumu yaptıracak olan da o olacak büyük ihtimal. benim eski doktorum da pek önemsemedi. umarım yeni doktorun tedavi yöntemleri vardır. bazı bloglarda şey okudum bir kaç haftalık serum tedavisi ile bulantıyı atlatanlar varmış komple. öyle ekstrem bişey beklemiyorum tabi de halsizliğime iyi gelsin yeter

1 defa serum taktı doktorum sonrasında takmadı. aslında iyi gelmişti takılsa haftada bir falan destekler direncimizi bence. yarın başka bir doktora gidicem daha büyük bi hastanede doğumu yaptıracak olan da o olacak büyük ihtimal. benim eski doktorum da pek önemsemedi. umarım yeni doktorun tedavi yöntemleri vardır. bazı bloglarda şey okudum bir kaç haftalık serum tedavisi ile bulantıyı atlatanlar varmış komple. öyle ekstrem bişey beklemiyorum tabi de halsizliğime iyi gelsin yeter
Diğer topikteki bir arkadaşım da bir kere serum oldu sonra rahatladım demişti. Aslında taktırmak istiyorum da işte hastaneye gidemiyorum. Bak bakalım yeni Doktor'un ne diyecek. Benim eski doktorum çok iyiydi tatlı dilliydi ama işte ona gidemiyorum artık. İki doktora bütçem el vermez. Kendi kendime idare etmeye çalışıyorum kuzum

Kız senden heves ettim oioi sipariş ettim 🤣🤣 yılda bir kez%50 indirime giriyor demişti bi influencer. Hemen İnfluence oldum 😅😅 bunlar elde yıkanıyormuş. Elde mi yıkıcaz gerçekten? Ben elde üşenirim çok.

Ben alıverdim şimdi 🙈

Ay çok güzel olmuş canım 😍 gülü gülü kullanın inşallah. Çok şıkmış ve çok Uygun'a bulmuşsun içindekileri yatağı. Bedavaya gelmiş.

Canım doktorum pek önemsemiyor bulantıyı ya. Benim doktorum konuşmayan bir doktor. Tüp bebek doktorumda devam ediyorum, başkasına güvenemiyorum malesef. Doktorumun hemşireleri prilam kullanabilirsiniz demişlerdi. İlk günden beri prilam kullanıyorum. Midem yanında rennie içiyorum. Sen ne kullanıyorsun? Serum taktırdın mı hiç? Ben serum taktırmaya cesaret edemedim. Acile gidip taktırmak gerekiyormuş sanırım da hastane ortamları beni çok geriyor.
Ay kuzumm hayırlı olsun hangi renk ve nelerden aldın😍 aa valla bilmiyordum bir kez indirime girdiğini 😂 iyi oldu iyi ne alırsak kâr modundayım ben enflasyondan dolayı her ne kadar yok deselerde😂
Canım baktım şimdi ama detay bilgi bulamadım trendyolda. Biraz ağır demişler. Süspansiyonlu mu tekerlekleri, tam yatıyor mu anlayamadım. Çift yönlü o kesin. Kabin değil anladığım kadarıyla travel sistem.
Daha iyisini bulabilirmiyiz ki ? Bence buluruz😂

X