Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
Kızlar sizin karnınız çıktı mı?Benim hamile kalmadan önce daha çok vardı sanki zayıf birisi de değilim ama hiç göbek karın yok çok üzülüyorum bazı hamişlerin videolarında 11 12.haftalarda çok tatlı belli oluyor sizde durumlar nasıl?
İç karnın geniştir canım benim arkadaş ikiz gebelikte bile 3. Ayında karnı çok yoktu benim ondan daha büyük şuan benimki de dar muhtemelen sen demekki karnın aşırı büyümüyecek zorlamayacak yani seni o yönden bak

Yaaaa 🥰 Biz o kadar çok özeniyoruz ki artık eşimle ailesi yakında olanlara. 12 senedir buradayız ikimiz de aileden uzak. Evlendiğimiz ilk sene bu bayramlara gitme konusunda sıkıntı yaşadık. Sonra ayrı ayrı gitme kararı aldık birkaç bayram öyle yaptık aşırı da güzel oluyor bu arada tek başıma ailemin yanına gidiyordum bekarmış gibi 😂 Zaten iş seyahatlerimiz yüzünden sık sık ayrı kalmaya alışığız ikimiz de 😂 Ama bebekten sonra bu biraz zor sanırım yani kafama göre karar alabilmem 😂😂 Aileler yakın olsa hiç böyle dertler olmazdı işte deyip deyip duruyoruz 😅
ayrı ayrı gitmeniz ne güzel olmuş. birbirinize anlayış göstermişsiniz. bir süre ayrı kalmak bile süper olur bence :) biz en fazla 10 günde bir arkadaşlarıyla 2 saat görüşür öyle ayrı kalırız :KK70: ama ailelerin yakın olması benim sevdiğim bir şey . eşimin ailesini de seviyorum çok yakında değiliz güzel oluyor :KK70:

Herkese günaydınn :KK200:

Dün doktorumun yönlendirdiği yere gittim, ikili tarama için detaylı ultrasonla bakıldı. Hiç bir sorun gözükmüyor her şey süper dedii. Kan verdim onun sonucu 2 ,3 güne çıkarmış.

Bir de cinsiyet sorduumm, büyük ihtimalle erkek dedi. Ama kesin konuşmayayım falan dedi :)

En son odadan çıkarken bi sonraki görüşmemize kadar oğlana iyi bakıııın diye yolculadı bizi

Benim yine sinirlerim bozuk. Ya her şey üst üste geliyor ya da her şey orada duruyordu benim görmem hamileliğe denk geldi. Minnoştan özür dileye dileye saat 7'den beri ağlıyorum. Annesi üzgün azıcık biraz tolere eder inşallah beni
hamilelik hormonları da çok beter bir şey. bunu çıkarma aklından . belki normal şartlarda takmayacağımız durumları bile kafaya takıp dert ediniyoruz.

Günaydınlar.. Bugün 13+3 olduk. 4 gundur falan mide bulantisi die bsy kalmadi hamd olsun. İnsaallah hepinizin oyle olur.. birde altini degistgnz cocuk varsa 10 kat daha zor oluo😑 Cok şükür ki kurtuldum. Bugün insaallah ilk hastane randevum var bi sorun cikmaz ve insaallah cinsiyeti ogrenirim. Kiz oldugunu ogrenmk istegi ve umudu ile gidicem bakalim :)
inşallah canım inşallah 🙏🏻 bu bulantılar sabah akşam gece psikolojimi çok bozuyor artık 😣 yarın 12 oluyoruz lütfen azalarak son bulsun 😣
randevun da iyi geçer umarım güzel haberlerle gel 🙏🏻

LeyLA84db LeyLA84db benim onbgün önce kanamam olduktan sonra kahverengi akıntım geldi hep. Doktorum kahverengi akıntı korkulacak bişey değil önemli olan kanama olmaması dedi. Sen yinede bir mutlaka doktoruna sor canım endişe edeceğin bişey yok ama dinlenme ve progestan verebilir… korkulacak bişey olduğunu sanmıyorum stres yapmamaya çalış

İki kez falan servisi kaçırıp geç kaldım birde geçenlerde kusmuştum işte b

Canım bulantıların ne durumda 🙏🏼 lütfen bitmiş olsun. Umut ol BiZe ❤ gene çıkarmaktan, bulantıdan uyuyamadığım bir gece geçiriyorum😥
Günaydın canım , tamamen geçti diyemem ama sürekli çıkarma hissi gitti. Boş boş öğürmem bitti. Yemek yemeğe başladım desem yeridir. Boğazımdaki acılık bile geçti çok şükür . Biliyorum çok zor ama rahatlayacaksın emin ol çok az kaldı 🙏🥰

Günaydın canım , tamamen geçti diyemem ama sürekli çıkarma hissi gitti. Boş boş öğürmem bitti. Yemek yemeğe başladım desem yeridir. Boğazımdaki acılık bile geçti çok şükür . Biliyorum çok zor ama rahatlayacaksın emin ol çok az kaldı 🙏🥰
ahhh allahım inşallah darısı hepimizin başına. bu bulantıdan çok yoruldum psikolojim bozuldu 😞

Benim yine sinirlerim bozuk. Ya her şey üst üste geliyor ya da her şey orada duruyordu benim görmem hamileliğe denk geldi. Minnoştan özür dileye dileye saat 7'den beri ağlıyorum. Annesi üzgün azıcık biraz tolere eder inşallah beni
Ah bu hamilelik hormonları ah ah ağla canım kendini sıkmadan ama bazen ağlamakta rahatlatıyor insanı sonra düşün gerçekten hayatımı etkileyecek bir sorun mu yoksa çözüme kavuşur mu kendini rahatlat aç komik videolar izle neşeni geri getir

Yaa benim de böyle bir türlü dengelenmiyordu ve çok fazla kalp çarpıntım oluyordu. Kalp doktorlarından çıkmadım desem yeridir. Piyasada zaten 2 tane var marka bildiğim. Diğerine geçtim ne çarpıntı kaldı değerlerim daha düzeldi falan kendime geldim resmen. Ve bunu yıllar sonra bi doktor demekki sana alerji yapıyor bir etken maddesi diyince anladım. O zamana kadar sayamadığım kez doktora gitmişimdir
Bende daha çok gebelikte çarpıntı oluyor beloc yazmışlardı kullanmadım ilkinde strese bağlı tsh ya üzücü bi şekilde

X