Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Normal doğum düşünenler için iyi bir şey bence bende önceden reformere gidiyordum gittiğim yer hamile pilatesi yapıyoruz demişti bende düşünüyorum aslında artık zamanı geldi yavaştan

Bak instadan biri paylaşmış gereksiz ürünler diye doğru mu ki
Gereksiz dememiş ya sonraya bırakılabilir demiş
Canım doktoruna sordun mu? Bana bıraktırdı fizyoterapist çünkü esneme hareketleri ilk 3 ay sıkıntı yaratabiliyormuş, kağıt da imzalamıştım hatta hamile olmadığıma dair. 3 aydan sonra başlıcam

Evet sordum normalde de yapıyordum pilates hamile kalmadan , özellikle hamile pilatesini sordum zorlanmayacak şekilde 2 aydan sonra başlayabilirsinn dedi

Bu arada çatlak kremi kullanmaya başladınız mı sizler ben az önce bikaç farklı marka sipariş verdim umarım çatlaksız geçiririz süreci

Normal doğum düşünenler için iyi bir şey bence bende önceden reformere gidiyordum gittiğim yer hamile pilatesi yapıyoruz demişti bende düşünüyorum aslında artık zamanı geldi yavaştan
Evet önceliğim tabiki normal doğum, ama işte bakalım nasıl gelmek isterse, son ana kadar direnicem

Bugün içemicem o zaman tüh
Biraz geç kaldım ama liseden beri her gün bu ilacı içen biri olarak 1 sıfırdan büyüktür diyip kahve kahvaltı arası 2 saat olursa iç derim. 20 mg değil de 10 mg faydası olur ama faydası olur. Bir de hormon ilaçları genelde bir anda düşüp bir anda yükselmiyor. Bir gün kaçırsanız çok sıkıntı değil. Ben 2 hafta içmeyince etkisini hissediyordum.

Evet sordum normalde de yapıyordum pilates hamile kalmadan , özellikle hamile pilatesini sordum zorlanmayacak şekilde 2 aydan sonra başlayabilirsinn dedi
Bana niye bıraktırdılar ya tüh
Kullanmadım canım ya neyse sabah devam ederim

Yaa benim de böyle bir türlü dengelenmiyordu ve çok fazla kalp çarpıntım oluyordu. Kalp doktorlarından çıkmadım desem yeridir. Piyasada zaten 2 tane var marka bildiğim. Diğerine geçtim ne çarpıntı kaldı değerlerim daha düzeldi falan kendime geldim resmen. Ve bunu yıllar sonra bi doktor demekki sana alerji yapıyor bir etken maddesi diyince anladım. O zamana kadar sayamadığım kez doktora gitmişimdir

Canımlar biooili sordum eczacı arkadaşıma, cıva görünmüyor içinde kullanabilirsin ama 4 aydan sonra kullansan daha iyi ilk 3 ay kullanma dedi. bendeki Loccitane'ı sordum onda da güzel bitkisel içerikler varmış ama parfüm de varmış, hani çok zararlı bir şey yok ama parfümlü kullanıp kullanmamak sana kalmış ben kullanmazdım deri

Bende biooili aldım her gün değil ama her duştan sonra sürüyorum yavaş yavaş her güne geçmek lazım galiba

Ay ben bugün cybex bakmaya gittim. Bu tam yatmıyor malesef bir de tek elle açıp kapatamıyorsun iki el mecbur. Fiyat performans olarak cybex eezy s twist önerdi. Bir de her ne kadar tam yatsa bile bebeğin kilosu çok az olacağı için ilk 6 ayda pusetlerle taşımak daha önemli dedi. Hem vücut gelişimi bel desteği ve sarsıntı olmaması açısından. Bir tane alayım diyorsan malesef bu onlardan değil tam

Bende biooili aldım her gün değil ama her duştan sonra sürüyorum yavaş yavaş her güne geçmek lazım galiba

Ben bi 3 ayı doldurup öyle devam edicem ya galiba zaten kurumadım henüz şişen bi yerim de yok 3 ay geçsin madem
Şöyle de yapabilirizz şimdi soğuk sıkım hindistan cevizi yağı kullanaliriz hem doğal olur. 3 ay dolunca da bio oil ya da lierac artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…