Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
kızlar 12 haftası dolanlar eşiniz diyor mu artık süre doldu benimle de ilgilen diye :) benimki basladi yavastan soylenmeye 😂 dusuk riski olmayan hanimlar cinsel hayatiniza devam ediyormusunuz?
Evet öğrendiğimizden beri devam ediyoruz ilk birkaç kez korktuk ama kanama alanı vs yoktu doktorda aksini söylemediği için devam ettik bir sıkıntı yok gayet güzel oluyor yine kasmıyoruz da bence eşlerin arasına çok mesafe girmemeli risk yoksa cinsel çekim tutku bir erkek ve kadın arasındaki en önemli şeylerden biri diye düşünüyorum

Kızlar bende bugün hastaneye gittim sizce cinsiyet ne olabilir tahmininiz

Eklentiler

• 1000101928.jpg
    1000101928.jpg
    82,1 KB · Görüntüleme: 93
Bu foto da bizden olsun teyzeleri 🥰
Çok şükür sağlıklıyız. Ultrason bulgularımız gayet iyi oldukça hareketli bir bebek bana çekmiş galiba babası usluymuş 🤭🤭
Bu arada cinsiyetimiz de belli oldu şak diye. Bir erkek daha geliyorrrrr 🥰🥰
Resmen erkek senesiiii 😂
Maşallah kuzum. Mide bulantısı ve kusma belirtileri kız dese de erkek geldi ❤ sağlıkla gelsin oğluşun. Senden sonra beni de merak etmeye başladım. kusma sebebi ile kız diye düşünüyordum ama seninki beni yanılttı. İnşallah sağlıklı olsunlar da gerisi önemli değil. 🧿🧿

F flowork sabrınız takdir ettim 😃 elimde zarf olacak ve ben kurban bayramını bekleyeceğim… Ben gebelik testini neredeyse utanmasam birlikte olduktan sonra yapardım ama sonuç çıkmaz diye yapmayanlardanım. Bir nipt testi yaptırdım muhtemelen yapan firma hayattan soğudu sürekli sormamak için zor duruyorum… Bir de ben zarf alacağım bekleyeceğim… 😂 partiye kadar eziyet olurdu bana ya

Bu foto da bizden olsun teyzeleri 🥰
Çok şükür sağlıklıyız. Ultrason bulgularımız gayet iyi oldukça hareketli bir bebek bana çekmiş galiba babası usluymuş 🤭🤭
Bu arada cinsiyetimiz de belli oldu şak diye. Bir erkek daha geliyorrrrr 🥰🥰
Resmen erkek senesiiii 😂
Canım hayırlı uğurlu olsun ay ne güzel belli etmiş hemen kendini benimkinin bacaklar açık olsada doktor birşey demedi😂 ya nadir kızlardan olacak ya da bende bi erko annesiyim😂😂😂 anlayamadımm bir baksanıza kızlar tekrar 😂

Eklentiler

• IMG_9716.jpeg
    IMG_9716.jpeg
    118,1 KB · Görüntüleme: 90
Evet öğrendiğimizden beri devam ediyoruz ilk birkaç kez korktuk ama kanama alanı vs yoktu doktorda aksini söylemediği için devam ettik bir sıkıntı yok gayet güzel oluyor yine kasmıyoruz da bence eşlerin arasına çok mesafe girmemeli risk yoksa cinsel çekim tutku bir erkek ve kadın arasındaki en önemli şeylerden biri diye düşünüyorum
bizim cinsel hayatımızda devam etmişti ilk gebeliğimde basından sonuna kadar. Bu sefer bilmiyorum ya midem bulantım cok oldu ilk iki ay özellikle, sanki karnım kasıklarım cok hafif de olsa ağrıdı ilk 3 ayı bu sekilde bitirdim. kanamam hiç olmadı aslında riskli bir durum da yok ama bilemedim. Eslerin arasına mesafe girmemeli katılıyorum eşim de hep bunu soylüyor ne yapabiliyorsak o kadarı olsun bari diye 😂

Son düzenleme:
Canım hayırlı uğurlu olsun ay ne güzel belli etmiş hemen kendini benimkinin bacaklar açık olsada doktor birşey demedi😂 ya nadir kızlardan olacak ya da bende bi erko annesiyim😂😂😂 anlayamadımm bir baksanıza kızlar tekrar 😂
Amin kuzum sağ olasın 🥰 Alttan bakınca direkt göründü bizimki yaa sanırım erkek çocuklar daha erken belli ediyormuş bacakları açık tutuyorlarmış 😂 bak onu da ekleyeyim. Şey gibi düşün bebek cam bir masaya oturmuş sen de alttan yukarı bakıyormuşsun gibi biz öyle anlayabildik açısını 😂

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    97,8 KB · Görüntüleme: 81
Amin kuzum sağ olasın 🥰 Alttan bakınca direkt göründü bizimki yaa sanırım erkek çocuklar daha erken belli ediyormuş bacakları açık tutuyorlarmış 😂 bak onu da ekleyeyim. Şey gibi düşün bebek cam bir masaya oturmuş sen de alttan yukarı bakıyormuşsun gibi biz öyle anlayabildik açısını 😂
Hayırlısı olsunnn🤰🏼🤍 sizde tuttu mu ramzi teorisi ne demiştik?

Ayy bende haziran 14 ‘te randevum var . 11+4’te olacağım inşallah cinsiyeti öğrenebilirimm heyecanlandım öğrenenler oldukça 😂 birde bayramda ailelere söylemek istiyoruz cinsiyetle beraber söylesek çok güzel olur

F flowork sabrınız takdir ettim 😃 elimde zarf olacak ve ben kurban bayramını bekleyeceğim… Ben gebelik testini neredeyse utanmasam birlikte olduktan sonra yapardım ama sonuç çıkmaz diye yapmayanlardanım. Bir nipt testi yaptırdım muhtemelen yapan firma hayattan soğudu sürekli sormamak için zor duruyorum… Bir de ben zarf alacağım bekleyeceğim… 😂 partiye kadar eziyet olurdu bana ya
Eziyet mi daha beteri ve particiye cinsiyeti söylesin diye arkadaşımıza verdik zarfta gitti istesekte bakamıyoruzda 15 gün daha sabır etmemiz gerekiyor eşimde benimde kız mı erkek mi diye aklımız çok karıştı 🤣🤣 sabır biraz daha sabır... yarın Allahtan kontrol randevusu var da bebişimizi görmeye gideceğiz 🙏🙏🎈🎈😍😍❤️❤️

Ben de kaç gündür yazıp takip edemedim. Cumartesi bebişi görmeye gidip 10+2 old ve sağlıklık olduğunu gördük çok şükür. Test için bir haftadır firma araştırıyordum. Panaromayı eşim de ben de ayrı müşteri gibi aradık aynı fiyat söyledi. 485 dolar orta paket. Sonra ben zarf attım arkadaşım 465 yaptırmış diye yanlış söylemişim dedi ve 465 evet dedi. Biraz kolpa gibi gelmeye başladı bunlar ama neyse. 5 gün sonunda panaroma ile anlaştık kanı bugün verdim. Hayırlı güzel haberler bekliyorum inşallah. Hepimizin bebişleri sağlıklı olsun 💕💕

Hayırlısı olsunnn🤰🏼🤍 sizde tuttu mu ramzi teorisi ne demiştik?
Evet bana erkek denmişti 😂😂
Çok bulantı kusma vardı, ekşi tuzlu yiyordum tatlı hiç yiyemedim, et hiç yiyemedim, aşırı uyku halim yoktu. Bu alametlere göre kız dediler. Çin takvimi Rus takvimine göre de kızdı 😂 Yani hurafeler asla gerçeği yansıtmıyormuş 😂

Maşallah kuzum. Mide bulantısı ve kusma belirtileri kız dese de erkek geldi ❤ sağlıkla gelsin oğluşun. Senden sonra beni de merak etmeye başladım. kusma sebebi ile kız diye düşünüyordum ama seninki beni yanılttı. İnşallah sağlıklı olsunlar da gerisi önemli değil. 🧿🧿
Edacımmm valla benim tüm belirtiler kız bebek alameti gibiydi ama görüyorsun ki erkek çıktı 😂 Yakın bir arkadaşımın da erkek. O doğurmak üzere. Hiçbir şeyimiz aynı olmadı onunla. Ben bulandım kustum, o sıfır bulantılı. O çok uyudu bende uyku hali olmadı prilam içmesem hiç uyumazdım. O çok sinirli duygusaldı ben sakindim başından beri. O her şeyi yiyip içebildi ben tatlı hiç yemedim, su içemedim, et tavuk balık yiyemedim 😂 Yani aynı yıl, aynı yaş, aynı cinsiyet bebeklerde bile hiçbir şey aynı olmadı 😂 Seninkini ben de çok merak ediyorum. Başlarda erkek gibi hissediyordum seninkini ama şu an bana kız gibi geldi 🥰 Hayırlısı olsun, sağlıkla gelsinler de hiç önemli değil insanın alışması 1 dakika sürüyor valla cinsiyet olayına 🥰🥰

X