Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Zorlamadım herhalde ya şu an hafif ağrım var ama yeni oturdum hemen ağrı olmazdı ondan olsa, psikolojik herhaldw
Hiç korkma biseycik olmaz artık büyüdüler. Ben günlük olarak yapıyorum kendini dinlediğin icin şu an normalde olan kasik agrini kanepe itmekten olmuş gibi hissediyorsun. Geçen gün Benim de kucağıma 2 yaşında toplu bi bebek verdiler kimse hamile oldugumu bilmiyordu bisey de diyemedim aksmama kadar kasigim ağrır gibi oldu gittim gittim tuvalete leke var ki diye baktım ama tamamen pskolojik kendimizi dinlediğimiz için öyle hissediyoruz. Sağlıklı bir bebek bu kafar küçük şeylerden etkilenmez için ferah tut😊 o değilde doktora da bugün gitmiştin ben gibi tekrar doktora gidene kadar panik yapmazsın demi😄

benim bir sonraki randevum arife günüü ve tam 14 haftalık olacak acaba belli olur mu cinsiyet :KK70:
Benimde ikili tarama sonucu o hafta çıkıyor ama gitmeyeceğim belli olmaz diye😂 bayram sonrasına bırakıcam
evet malesef devam günde iki kere içiyorum . aslında kanama alanı yok ama kese etrafında ödem oluşumu hala devam ediyor demişti 10. haftada.
bugün bir video izledim . 12. haftadan sonra zaten kullanılmıyor muş progestan . doktorlarımıza bir sormak lazım . ne yapalım diye bence . videoyu bulursam ekleyeceğim
Kuzum bana devam etti dedi doktor geçen hafta gittiğimde 11+4 lekelenmem olmuştu çünkü minikte olsa 🥰

Hiç korkma biseycik olmaz artık büyüdüler. Ben günlük olarak yapıyorum kendini dinlediğin icin şu an normalde olan kasik agrini kanepe itmekten olmuş gibi hissediyorsun. Geçen gün Benim de kucağıma 2 yaşında toplu bi bebek verdiler kimse hamile oldugumu bilmiyordu bisey de diyemedim aksmama kadar kasigim ağrır gibi oldu gittim gittim tuvalete leke var ki diye baktım ama tamamen pskolojik kendimizi dinlediğimiz için öyle hissediyoruz. Sağlıklı bir bebek bu kafar küçük şeylerden etkilenmez için ferah tut😊 o değilde doktora da bugün gitmiştin ben gibi tekrar doktora gidene kadar panik yapmazsın demi😄
2 hafta sonra çağırdı tekrar 1 ay sonra çağırmış olsa yapardım, 2 hafta dayanırım ya bence :KK70: ufak ufak ittirdim böyle uzun süre değil de it bırak it bırak şeklinde, umarım kanamam falan olmaz korkarım

Bu foto da bizden olsun teyzeleri 🥰
Çok şükür sağlıklıyız. Ultrason bulgularımız gayet iyi oldukça hareketli bir bebek bana çekmiş galiba babası usluymuş 🤭🤭
Bu arada cinsiyetimiz de belli oldu şak diye. Bir erkek daha geliyorrrrr 🥰🥰
Resmen erkek senesiiii 😂

Eklentiler

• IMG_1520.jpeg
    IMG_1520.jpeg
    127,8 KB · Görüntüleme: 90
Çok şükür sağlıklıyız. Ultrason bulgularımız gayet iyi oldukça hareketli bir bebek bana çekmiş galiba babası usluymuş 🤭🤭
Resmen erkek senesiiii 😂
Ene 12'de cinsiyet öğreniliyor mu ya 🥲 hayırlı olsunnn 🧡

Kızlar madem aklına takacaktın neden yaptın derseniz bi şey denedim. Koltuğu bacağımla iteledim ileri geri. Kaldırmadım yani. Bi şey olmaz dimiiii
ohoo hiçbirsey olmaz benim evde 4 yasında oglum var yanında yatarken karnıma tekme attı çok hızlı değildi allahtan. bazen arabaya oturtmak için kaldırıyorum mecbur ya da gelmiyor gitmiyor yerde sürüklüyorum kolundan. 🤣 haziranda istanbula gidicez uçakta ikimiz valiz var oglumun kucuk suruklemeli valizi var ben tasıcam tsbi onları

ohoo hiçbirsey olmaz benim evde 4 yasında oglum var yanında yatarken karnıma tekme attı çok hızlı değildi allahtan. bazen arabaya oturtmak için kaldırıyorum mecbur ya da gelmiyor gitmiyor yerde sürüklüyorum kolundan. 🤣 haziranda istanbula gidicez uçakta ikimiz valiz var oglumun kucuk suruklemeli valizi var ben tasıcam tsbi onları
Her seferinde aynısını düşünüyorum, çocuklu olanlar sanki hiç çocuk kaldırmıyor mu yani illaki bi kaldırma ne bileyim dediğim gibi tekme mekme oluyor 🥲 tamam rahatladım 😅

Benim oğlan karnıma arada bı zıplıyor yanlışlıkla tabi. Kaldırdigim oldu ama baya ağır artık o yüzden kaldırmiyorum ama destek verdiğim oluyor bı yere çıkacağı zaman falan. Kanepeyi ben her gun itiyorum altından oyuncakları almak için ondan biseycik olmaz😂

Resmen erkek senesiiii 😂
Ayyy böyle herkes tek tek öğrendikçe daha da heyecanlanıyorum. Sağlıkla gelsin minik erkek 😍

L Lila2455 doktor muayene ettiğinde fikir verebilir aslında. Benim gittiğim doktorlar büyük ihtimalle kız ama kesin bişey diyemeyiz dedi. Nipt testini bekliyorum orda kesin çıkacak sonuç 😃

Bakalım canım bende verdim doktorum illa amerika oldugu için o firmayı önerdi inşallah doğru sonuclar alırız cinsiyet tahmini yaptılar mı size
Bizim cinsiyet geldi fakat zarfta firma doktorumuza söyledi oda zarfa yazıp verdi kurbanda memlekette ailemiz ile küçük çaplı parti ile öğreneceğiz zor duruyoruz 🤣

X