Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Hahahaha bende böyle diyorum yasak ya bize içimiz kuduruyo şuan hahahahah kocam çok sırnaşıyor bana ama yasak olmasaydıda birşey olacak diye korkardım dedi geçen gün S seydaseydas
benim eşim istemiyor bir şey olacak diye . açıkçası ben istiyorum ama bir şey olur diye de korkuyorum yasak kalksa bile uzak durabilirim

Hahahaha bende böyle diyorum yasak ya bize içimiz kuduruyo şuan hahahahah kocam çok sırnaşıyor bana ama yasak olmasaydıda birşey olacak diye korkardım dedi geçen gün S seydaseydas
kanama flsan mi oluyor ondan mi yasakladi doktor? ay burda bir tek ebe goruyorsun doktoru gormek mumkun degil riskli bir durum olusmadikca. ebelerde cinsel iliski hakkinda birsey demedi ama ben uzak durdum bulantilarimda olunca. hafif karin kasik agrisi falan da oluyor insan istemiyor oyle olunca

Evet kanama lekelenme gibi birşeyler oluyor maalesef o yüzden yasak kuzum..

o korku hepimize yetiyor işte sen hala progestana devam mı sende bendensinnnnn
evet malesef devam günde iki kere içiyorum . aslında kanama alanı yok ama kese etrafında ödem oluşumu hala devam ediyor demişti 10. haftada.
bugün bir video izledim . 12. haftadan sonra zaten kullanılmıyor muş progestan . doktorlarımıza bir sormak lazım . ne yapalım diye bence . videoyu bulursam ekleyeceğim

kızlar 12 haftası dolanlar eşiniz diyor mu artık süre doldu benimle de ilgilen diye :) benimki basladi yavastan soylenmeye dusuk riski olmayan hanimlar cinsel hayatiniza devam ediyormusunuz?
Geçen doktor randevusuna gitmiştik eve geldik eşim diyor ya niye sormadık biz bunu yetmedi mi beklediğim diyor dedim banane sorsaydın geçti artık dedim telefonla sorsak ayıp mı olur diyor

Kızlar madem aklına takacaktın neden yaptın derseniz bi şey denedim. Koltuğu bacağımla iteledim ileri geri. Kaldırmadım yani. Bi şey olmaz dimiiii

Kızlar madem aklına takacaktın neden yaptın derseniz bi şey denedim. Koltuğu bacağımla iteledim ileri geri. Kaldırmadım yani. Bi şey olmaz dimiiii
Onu ben hep yapıyorum sonuçta kaldırmıyorum itiyorum çokta güç harcamıyorum bir şey olmaz bence kasık tarafını zorlamadıkça

Nub teorisi bilen varsa benimkine bakabilir doktor tahminim var demişti ama ben söyletmedim parti yapıcaz dedim ama tahmin etmek isterseniz atayım mo

Pcosluyum ama aylardır döngü sürem 28 gün. Geçen ay 8 gün gecikti reglm. Yurtdışındaydım, hava değişiminden dedim. Test yaptım negatif çıktı, ertesi gün regl oldum. Bu ay 21 mayısta geri çekilmeli ilişkim oldu ve tahminlerime göre yumurtlama günlerimdeydi. 28 mayısta regl olmam gerekiyordu hala olmadım. Bugün artımedin erken gebelik testini yaptım negatif çıktı. 2 gün önce belli belirsiz bir lekelenmem oldu. 3 gün önce mide spazmı gibi bir şey yaşadım ve bulantım vardı, istifra ettim. 3-4 gündür kasık ağrım var relg olacakmışım gibi ama olmuyorum. Özellikle sol kaşığımda çekilme var gibi hissediyorum. Karnımda çok gaz var, bağırsaklarım çok hareketli. Hamile olabilir miyim sizce? Çok erken olduğu için mi testte çıkmadı, artımed mi hatalı çıkabiliyor yoksa sadece gecikme mi?? Tık tık atardamar hissi 3-4 gündür var. Müsait olduğunuzda bana fikir verebilir misiniz, yarın ilk idrarla test yapmayı düşünüyorum ama erken mi bilmiyorum

Bence daha erken en az bir hafta gecikme yaşa daha öncede gecikmiş sonuçta adet belirtileriyle aynı oluyor fark sadece adet olmuyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…