Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,1%
  • erkek

OY: 89 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    168
ben sanırım fazla empati yaptığım için oluyorum. hem şu an bir kız çocuğu doğuracağım için ve kendimin ailesi de paramparça olduğu için kafaya takmasamda travmalar hormonlar ve anksiyete bilinç altına hücum etti.

Bi daha o kilolara ne zaman inerim acebaa bundan sonra bebek alır bence çok almazsın . Ben 4 . ve 5 . Ayda aldım 8 kilo kadar nasıl oldu anlamadım bile . Sonra daha az devam etti .
yavrum bizim vücutlar bile bir beboyla heba olmuşken seninkiler çok normal.

yavrum bizim vücutlar bile bir beboyla heba olmuşken seninkiler çok normal.
Ay çocuklarımı sonunda eve sağlıkla getireyim de diğerleri işin muhabbeti :) ama hem erkek hem kız bebek hem ikiz belirtilerini dibine kadar yaşadım Allahın izniyle çocuklarımı eve getireyim zirvede bırakacam bu işi

benim de ikizim var hayatlarındaki en büyük şansı beraber doğmakla yaşayacaklar. sapsağlıklı evinize gideceksiniz merak etme

Cuma izne ayrıldım daha hiç dışarı çıkmadım. Balkona bile ara sıra bir dakikalığına işim düştükçe shsjjs Muhtemelen de çıkmam artık kolay kolay Bir ara gölbaşına gidip kargolarımı almam lazım onu bile inşallah eşim gelene kadar gelmez de o alır diyorum

Yürüyüş dedi ya doktor beyimi zorla her akşam çıkarıyorum ya, adam işten geliyor yaxık benim peşimde

Yürüyüş dedi ya doktor beyimi zorla her akşam çıkarıyorum ya, adam işten geliyor yaxık benim peşimde
Yürüyüşü 3-6 ay arası düzenli bir şekilde yapıp 6. ayda bir anda bıraktım keşke ben de çıkabilsem yaaa yeniden alışkanlık haline getirmem lazım en güzelini yapıyorsunuz

Multivitamin benim d vit falan baya yükseltmiş. Ben seviyorum ya onu içmeyi

Yaaa kaç kilo aldın Hepimiz aldık az çok sağdan sola zor döner olduk rahat ol Kalbi düzelir inşallah canım doğuma kadar. Kapanıyor genelde o açıklıklar başka bir sıkıntısı olmasın da yeter ki İyiyiz bizler de çok şükür bebek odası hazırlıklarına geçtik kıyafetleri falan yıkıyoruz ütülüyoruz işte şu ara birçoğumuzun telaşı o

Kız bana da hala vermedi 31+1 oldum. Dün muayene vardı sordum. Yok dedi. Ne zaman verecek bilmiyorum. Walla benim de kendi kendime başlayasım geliyor ya.
yani iste bana da vermedi hastane depolar iyi diye ama ben herkes kullaniyor diye basladim artik dun itibariyle. zTen az kaldi doguma bir zarari da olmaz okudum biraz internette. multi vitamin, omega ve 25mg demir olan bir hamilelik vitaminine basladim ayri ayri tabletler halinde.

Şu atlı karıncaları çokk seviyorum ben ya, hem bizim için çok özel anlamları da var bundan yaptırıyorum
Ay bunu görmüştüm ben de yaa çok tatlı Ya bana daha önce mum, magnet, kolonya falan vermişler mesela magnet açacaklıysa kullanmışım değilse kullanmamışım Diğerleri de ya bir köşede duruyor ya atılıyor. Saklayacak olan ailem ve çok yakın bir iki arkadaşım belki. O nedenle kararsızım hediyelik konusunda. Bazen hiç mi yaptırmasam diyorum. Şerbet ve çikolata falan ikram ederiz gelene gidene de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…