Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Benimde oluyor bir yere toplanıyor ama karnım komple sertleşmiyor sadece belli bir kısmı . Benimde çok olduğu günler oluyor doktorum normal demişti üzerinde durmadım . Saniyelik zaten hemen geçiyor . Pozisyon değiştirince veya karnımı ovalayınca hemen geçiyor . Sanırım tehlikeli kasılma kısa sürede geçmiyormuş gene de yanlış bilgi vermeyeyim ama bende ki bu sertleşme 18. Haftadan beri oluyor bence sorun olmayacaktır

Moral oldunuz. Benimde bölgesel olarak sertleşme oluyor sonra 10 saniye içinde yumuşuyor. Bazen saatlerce hiç olmuyor bazen 1 saatte ortalama 10 kez oluyor. Gerçekten çok korktum internette erken doğum olabileceği ile ilgili şeyler yazıyordu. Çok teşekkür ederim. Allah her birimizin evladını zamanında sağlıkla kucağımıza vermeyi nasip etsin inşallah

Amin canım doktorum rahim kendini doğuma hazırlıyor telaşlanacak bir şey yok demişti . Bende çok takmıştım nefesim kesiliyor bi kaç saniye sanki . Ama bilemiyorum normal dedi . Allaha emanetler artık

Ben de zaten annem çalıştığı için babam da uzağa çalışmaya gider iki üç gün gelmezdi, yalnız başıma büyüdüm. Öğretmen oldum, atandım evlendim falan dönüp şey dediler sen ne ara büyüdün o kadar farkedilmedim ki Kendi kendime de doğruyu yanlışı ayırt ettim yani %100 anne baba etkisi değil %30 falandır onların etkisi. Aslında haklısın ne yapmamız gerektiğini öğrendik biz de kardeşler olarak. Ama abimler bazen babama benziyorlar malesef. Erkeklerin aileden getirdiği alışkanlığı değiştirmeleri çok zor kadınlar daha başarılı bu konuda.

Merhaba ben sertleşme değil gerçi bi iki kere yaşamıştım sertleşme ama bi kaç kez çok şiddetli sancı yaşadım gaz sancısına benziyordu ama çok kötüydü doğum sancısı gibiydi doktorum kasılma da sancı da olur bu dönemler de doğuma hazırlanıyor beden demişti. Çok sık uzun süreli üst üste geçmeyen şekildeyse zaten o tehlikeli yani geçiyorsa sorun yok.

kızlarım karaca’da güzel indirim vardı şu uyku setini aldım içinde yok yok
erkek için olanı da var

Ben fırfır falan sevmem hiç, bence bu tarz gayet güzel

Bu da çok güzel kuzum, zevk meselesi bence ❤ ben daha sade, minimal desenli ve düz modelleri tercih ediyorum mesela şöyle . Hatta biraz da düz lastikli gri, beyaz falan alıcam. Bi de ben yorgan almayacağım canım. Çarşaf bakıyorum daha çok. Tabi yorgan için seninki gibi modeller çok tatlı olabilir ❤

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-12-22-09-43-087_trendyol.com.jpg
    69 KB · Görüntüleme: 14
  • Screenshot_2024-09-12-22-09-27-818_trendyol.com.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_2024-09-12-22-09-21-991_trendyol.com.jpg
    71,7 KB · Görüntüleme: 13
Ben de nefret ediyorum. 40 kere dedi link gönder. Bunu gönderdim 40 kere de link gönderdim ya işte dedim. Gitmiş kafasına göre almış. Hiç bişey aldırmıyorum çünkü gönderdiğimi almıyor asla. Ağız mendilleri yapıyormuş kenarı iğne oyalı. Ne tarafa bayılacağımı şaşırdım duyunca.

Ben de nefret ediyorum. 40 kere dedi link gönder. Bunu gönderdim 40 kere de link gönderdim ya işte dedim. Gitmiş kafasına göre almış. Hiç bişey aldırmıyorum çünkü gönderdiğimi almıyor asla. Ağız mendilleri yapıyormuş kenarı iğne oyalı. Ne tarafa bayılacağımı şaşırdım duyunca. Gittim carterstan aldım mis gibi ağız mendilleri valla on
Bu da çok güzel kuzum, zevk meselesi bence ❤ ben daha sade, minimal desenli ve düz modelleri tercih ediyorum mesela şöyle . Hatta biraz da düz lastikli gri, beyaz falan alıcam. Eki Görüntüle 3478344
Yaa evet minimaller bu bakımdan daha sadecik doğru diyosun. Biraz göz yormasından korkuyorum ben de. Aslında konsept olarak uzay düşünüyorum genelde ama güzel bi model bulamadım. Dolunaylı falan istiyorum çünkü bebemin adını Bedir düşünüyorum dolunay demek

Bi de ben yorgan almayacağım için hep çarşaflı model bakıyorum kuzum. Ondan benimkiler ekstra sade oluyor. Bence Senin yorganlı model de çok tatlı ve ideal ❤

Kvler kapatılsın ya komple

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…