Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Bence git oyle eczaneyle falan olmaz. Goster bi belki alerjik biseydir.

Epey şişmiş geçmiş olsun mutlaka göster zaten hastanedeyken
Yok hastaneden çıktık ya eve dönmedim derken Ankara'ya dönmedim yani daha, burada da yakında hastane var mı bilmiyorum. Devlet hastanesi var randevu yoktur acile de bunun için gidilmez herhalde

Yok hastaneden çıktık ya eve dönmedim derken Ankara'ya dönmedim yani daha, burada da yakında hastane var mı bilmiyorum. Devlet hastanesi var randevu yoktur acile de bunun için gidilmez herhalde
Bir randevuya bakabilirsin devlete bazen denk geliyor olmadı yakınlarda bir özele bakınsan iyi olabilir gibi ya annişim nasıl oldu

Çok mantıklıymış bilmiyordum yaa. Bana hastane 1 saatten uzak yol geldim. İçeceği içtim 2 saat daha bekleyip birde eve döneceğim. Keşke bende sağlık ocağına gitsydim
Ben de ilk defa duymuştum hatta emin olamadım kendi doktorumdan da yine randevu almıştım iptal ettim sonra.Zaten beklemek zor aç olunca da ama sanırım 75 ve 100 gr olanları yapmıyorlar kızlar sadece 1 saat sonraki tokluk şekerine bakıyoruz dedi. Senin çok uzakmış gerçekten

Zaten sıkıntı çıkarsa önerir daha yükseği bence normalse sıkıntı olmaz. Bekle bekle sıkıldım içecekte midemi yaktıdr raporda vermedi iş yerim rapor al dedi tam gün izin istediğim için oysaki vermek zorundalar ama işte ülkemizin özel sektöründe köle olunduğundan. Sağlık ocağı rapor veriyor aslında ama kayıtlı olduğum sağlık ocağıda annemlern evinin oradakarma karışık bir durum. Neyse bebişler ve biz iyi olalım da

Aynen aynen iptal iptal iptal 38den sonra bekliyoruz kendilerini inşallah

Kızlar bebek arabası hakkında görüşlerinizi alabilir miyim? Maxi Cosi almak istediğim markalar arasındaydı. Bu model de hafif, kullanışlı, çift yönlü. Şu anda da indirimde. Eşim de alalım indirimdeyken dedi ama ben bir de kızlara sorayım dedim
Yorumlarınızı bekliyorummm
Maxi-Cosi Leona2 Çift Yönlü Uzatılabilir Sırt Desteği Tam Yatabilir Bebek Arabası Essential Graphite

Ben buna da bakmistim hosuma gitmisti ama cok hafif degil onu sana soyleyeyim :) ama tutusu surusu guzel .bu kadar uyguna bulmusken al bence. Ben oyle bi urunu kacirdim. Dun girdi bugun kalkti

Bana da uzak doktorum son muayenede içeceği verdiler bi sonra ki muayeneye gelmeden bir saat önce iç gel dediler keşke herkese böylr yapılsa da beklemek zorunda kalmasa insanlar

Ben lara2’ye bakmıştım ve baya beğenmiştim. Maxi cosi bence iyi parasına değen bir marka. Oto koltuğunu düşünüyorum ben de mesela ve yorumları da genelde hep iyi

Oto koltuğunun 0-36sı yok ama sanki yaaa almışken onu da alalım dedik de. 9 kilodan başlıyor. Puset de yok ayrıca. Zaten maxi cosi’nin pusetini arabaya takmak için ayrıca da adaptör almak gerekiyormuş sanırım yorumlarda öyle bir şey okudum.
Arabayı alayım o zaman. Oto koltuğu puset işini bekletelim biraz şimdilik.

Oto koltuğunda da Kraft’ın şu modeli iyi gibi sanki. Yatış performansı iyiyse puset almayacağım. Görümcemin bebeği pusette hiç yatamadı mesela kaydı, katlandı falan. Ama oto koltuğunda zorlanmadılar. Ya zaten aşırı seyahat edecek halimiz de yok da ilk 3 ay. Çok olsa şehir içinde yarım saat, bir saat arabayla. Kafam karıştı üf

Leonanin puseti vardi ya ama araba kadar fiyati , cybex tarzi yapmislar tam yatiyor slide diye geciyordu sanirim . Bir de soyle bir set yapmislar.

Maxi-Cosi Leona2-Cabriofix Tek Elle Katlanabilen Ultra Kompakt Çift Yönlü Seyahat Sistem Bebek Arabası Green-Graphite

Set olarak almayalım diyor eşim de. Puset kısa kullanımlı bir şey olduğundan direkt 0-36ya uygun oto koltuğu bakıyoruz canım. Ben bebek arabasını alayım da onları sonra alalım olmazsa ya. En azından bunun indirimini kaçırmamış olalım.

Anladim o zaman mantikli bir dusunce . Bi sekilde oto koltugunu halledersin. O zaman dogunca direk araba kullanacaksin o da bi secenek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…