Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Of ağlıcam şimdi ne kadar net görünüyor yüzü ya, biz de 30una randevu aldık çok heyecanlıyım

Biberon philips avent plastik biberon aldım, antikolik yenidoğan akışlı olan. Baya beğendim bebek emüklemeden gelmiyor cidden, denendi

Anladım bende sezeryan düşünüyorum zaten o yüzden önemli değil pozisyonu

Kuzummmm Allahım şifa versin, rüya olsun, herşey yoluna girsin inşallah. Yazdıklarını "olamaz" Diye diye okudum, bizler için böyle birşey çok çok zor, duyması anlaması yaşaması herşeyi çok zor. Dilerim bir mucize olsun ve hiçbir sıkıntı olmadan bebeğine kavuş canım. Allah sana güç versin, bebeğine sağlık versin inşallah

benim de öyleydi göğüs uçlarım bıçakla kesilmiş gibi yanıyodu bayaa rahatlattı. her gün sürüyorum şimdi
Benim göğüslerim neredeyse hiç ağrımadı sızlamadı nadir Bi kere hassaslık olmuştu ağrı oluyordu yani iyi birşey mi kötü birşey mi bilmiyorum bu kadar insan da göğüs sorunu, varken bende niye yok sütüm mü olmuyor az mı oluyor acaba

İnşallah yarınki doktor güzel şeyler söyle dua ediyoruz hep birlikte

İyi haberlerini bekliyoruz yarın canım dualarım seninle

gebe oldugum için cok detaya girmeden anlattılar. Birazda tıp dilinde anlattılar. Bi de sıkıntı birden fazla olunca cok fazla söze gerek yok gibi söylediler. Beni hazırladıkları durum sonlandırılırmak durumunda kalınırsa güçlü ol.
Bi de sürekli akraba evliliği mi diye sordu her iki doktorda defalarca

Umarım yarın içinizi rahatlatacak sonuçlar alırsınız hepimiz enerjimizi dualarımızı gönderiyoruz.

Ay kız maşallah ne kadar belirgin hatları ❤ dik burunlu maşallah benimki çok minnak kaldı seninkinin yanında. Seninki kaç haftalık oldu kuzum. Benim 20. Hafta ilk 3 boyutlu ultrason görüntümüz bu ❤
Benim kızçede ancak bu kadar gösterdi yüzünü dediği gibi hep yüzündeydi eli sürekli sarstı karnımı yamulttu doktor elini çeksin diye zor zahmet bu pozu yakalamıştı

Eklentiler

• 6AB54D04-5FF6-495C-8411-09C0EC2E3F74.jpeg
    71,5 KB · Görüntüleme: 47
Benim de oluyor arada ki sizden ileri haftalardayım. Hatta daha dün hiç hissetmedim ve korktum burda kahve fikrini okudum, kahve içtim de hareket etti. Daha çok küçük oldukları için her zaman hissetmememiz normal bence. Bir de ben ayaktayken, hareket halindeyken hiç hissetmiyorum. Akşam uzanınca hissediyorum.

Ben de dün kontrole gittim her şey yolunda dedi ama kaşlarını çattı bir ara bizimki muayenin sonunda görüntü bulanıklaştı bu kadar net gözükmedi bir daha hareketlerini de 2-3 gündür hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…