Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
İkisini aynı an da alamıyorsan zaten al tazminatı çıkben belki ikiside olur ne koparsan kar diye düşündüm

Benim senemde dolmadı daha şubatta girmiştm mobbingi de kanıtlayamam delilli bir şey yok sanırım izinden sonra 6 ay ücretsiz alırım duruma göre bitince de çıkarım

Benimde temmuzda ferritin 30 demir 106 imiş. Ağustosta verdiğim kanda ferritin13 demir 80 çıkmıs. Ama sor son 1 ayda demir ilacını kullandın mı düzenli son 2 hafta bitti diye doktora gidip yazdırmaya bile üşendim. By sonucları gördükten sonra üşenmem artık. İlac işe yarıyormuş bende. Sözde demir içmiyprum diye de pancar filan yedim dogal yollarsan alayım demirimi dedim

Oğluş ya kahveyi çok sevdi ya da bu saatte kahve mi içilir salak kadın diye beni tekmeliyor. Hangisi bilemesem de çok kıpırdak şu an
Ay benimki de kahve seviyor gaaba anası kılıklı o da cok kıpırdıyor kahveden sonra hatta baya sarsılıyorum yani hareketlerinden güçlü mü ne bizim sıpa maşallah

hemen belli olmaz sanki ama burun kendini belli ediyor. bunlarda benim bebelerim bence ikisi birbirine benziyor ilk resimdeki 4 yasinda oldu simdi, 2 resimdeki yeni bebe

Eklentiler

• IMG-20200612-WA0017_Original.jpeg
    154,9 KB · Görüntüleme: 41
  • 33B959EC-57BF-45D8-AF95-06743322F272.jpeg
    151,8 KB · Görüntüleme: 41
Mantığı ne acaba bunun. Ama şirket normal maaş olarak veriyorsa daha karlı çünkü sgk normal maaştan az oluyor sanırım 120 gün priminin ortalaması mıydı neydi sallıyorda olabilirim
Kuzum doğumdan 2 ay önce doğumdan sonra 2 ayın parası doğum parası oluyor benim mesela 53 bin olacak hesaplattım doğum izni bittiği gün 1-2 gün çalışıyor görünücem sonra beni çıkartıcak işten işverenim işsizlik alıcam 8 ay onunda ay hesaplaması son 3 yıla bakıyorlar benim 900 küsur göründüğünden 8 ay oluyor

Değişir o değişir. Bu zamanlarda burunları büyük görünüyor benim oğlumda da burnu baya büyük mü olacak ne falan demiştik küçücük burnu var

Ayy bu cok tatlı cook kış diye ilk aylar yere koyar mıyız ki ama alttan ısıtma diil bizim yaza kadar da hareketlenirler mi bilemedim
20 günluk olsunda gör sen onları ne yazıbenim oğlum 20 günluktu düz bırakıyodum yan çeviriyordu kendini. Folik asit bebeleri bunlar kıpır kıpır olacaklareskidenmis o 40 gün kipirdamayan uyuyan bebeler. Gözlerini bı gör nasıl etrafı izliyolar konuş diye agzinin içine bakiyolar daha bir aylık olmadan puset veya Ana kucağı gibi şeylerde durup 2 3 ayda oyun halisina geçerler zaten öyle bişey almadiysan tavsiye ederim o baya kurtarıcı oluyor

Hamilelikten oluyor o ya sakarlık artar unutkanlık artar doğunca düşün sen bı de akıl kayiplarini

Burun en çok değişen şey ya bence şişiyo mu anne karnında noluyo hep kocaman ama doğunca hiç öyle olmuyor
Doktorum da bana dedi sanki burnu büyük dedi kocaman sonra baktı diyor yok ya küçük bu bebekler doğunca da kameraya çekince onları kocaman çıkıyorlar yakından görüyorum o bebeği minicik birşey kamera yani herşeyi büyük gösteriyor

Ayy bu cok tatlı cook kış diye ilk aylar yere koyar mıyız ki ama alttan ısıtma diil bizim yaza kadar da hareketlenirler mi bilemedim
yere koyman lazim aslinda duz zemine koyuyorsun yuzustu kafasini kaldirma hareketi yapiyorlar bol bol sirt kaslarinin guclenmesi icin. cok yumusak olmamali koydugun yer boyun ve sirt kaslari icin gerekli o hareketler zaten bebek kendi yapmak istiyor surekli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…