Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bir kaç gündür tarih bakıyorum işte zamanım pek olmadı ama 5 dk bile bulduysam bakmaya çalıştım. Osmanlı kuruluş - yükselme - duraklama - gerileme - dağılma çalıştım sorularını çözdüm. En çok dağılma kısmındaki Mahmut, Abdülmecit, Abdulaziz vs dönemlerinde yapılanları çok karıştırıyorum. Bunun için şifreleme yapmaya çalışıyorum güzel olanlar olursa sizinle paylaşacağım.

Bunun dışında uyku özürlüsü çocuğumun ne yaptıysam uykusunu düzeltemedim. Mesela saat olmuş gecenin ikisi daha yeni uykuya dalıyor 1 saattir beşik sallıyorum.Sabah alarm kurup erken kaldırıyorum bu sefer öğle uykusuna kış uykusuna yatar gibi yatıyor deliksiz uyuyor yani eksiği orada tamamlıyor. Birde ikindi uykusu yapıyor ondada yarım saat uyumasını sağlıyorum yani daha fazla uyumasın diye yarım saati dolunca kaldırıyorum ama değişen bir şey yok gecenin körünü görüyoruz hep beraber . Doğduğundan beri düzene sokamadım yıldım ve gittikçe raydan çıkıyor bu yüzden doktora götüreceğim .

ALLAH yardımcımız olsun hocam. Benin kızım da uyku düzensizliği var. Sizi çok iyi anlıyorum.

Bildirim yapıp yatayım artık
Çağdaş Türk Tarihi bugün bitti. Böylece Tarihi en başa alıp tekrarlara videodan başlıyorum inşaALLAH.
Matematik Basit Eşitsizlik bitti. Soru çözümü yaptım biraz.
Coğrafya bir tane deneme çözdüm az önce.
Paragrafı çözemedim. Kızımdan konsantre olamadım. Şimdide okuduğumu anlamıyorum.
İnşaALLAH yarın Vatandaşlığa başlayacağım. Hangi hocayı önerirsiniz hocalarım. Not alarak gideceğim.

Canım kaç aylık oldu o yarım saatlik son uykuyu kaldırsan mı acaba 15 18 ay arası bırakıyorlar zaten kendiliğinden biz 12. Ayda bırakmıştık. Ondan sonra bi tık düzelmişti

Hocam güzel gidiyorsunuz
Bu alıntıda dünün bildirimini de yapayım : - Kurtuluş Savaşı 2 test çözdüm. Yanlışları inceledim. - 20 soru paragraf çözdüm. (Paragrafı akşama doğru çözdüm ve 2 soruyu ipucu verdiği halde yanlış yapmışım.) Yani sabah saatlerinde çözmeliyiz, kafamız daha sakinken.
-Vatandaşlıktan temel hak ünitesini not aldım. Emrah Vahap hoca dinliyorum, beğendim istersen sen de bak hocam birkaç videosuna. Yaptıklarım az ama, boş geçmediğine seviniyorum artık.

Emrah Vahap Özkaraca
Birde Esra Özkan Karaoğlu var buda iyi.

Canım kaç aylık oldu o yarım saatlik son uykuyu kaldırsan mı acaba 15 18 ay arası bırakıyorlar zaten kendiliğinden biz 12. Ayda bırakmıştık. Ondan sonra bi tık düzelmişti
Anırıp ortalığı yıkıyor yani 10 dk da olsa uyutmam lazım yoksa inan saç baş yolduruyor bizede . İnşallah bizde o seviyeye gelebilirsek kaldırabilirim.
12.ayda iyi bırakmışsınız işte bizimkide 13.5 aylık belkide bu yüzden sıkıntılı oluyordur bilemiyorum ya dediğim gibi doğduğundan beri böyle olunca sıkıntı neyden kaynaklanıyor çözemiyorum birde ilk doğduğu aylar 24 saat uyumadığı olurdu bu yüzden birazda kendi uyku düzenini kendisi seçti sanırım. Neyse ya sabır diyeceğim ama karar verdim doktora da götüreceğim çünkü ben bayılıcam az kaldı

O zaman uykuyu çok sevmeyen bi bebek benim oğlum da öyleydi ilk aylar. Nerdeyse hiç uyumazdı. Bi doktora götürmek en iyisi tabi. Ha bir de bi damla var canım bizim grupta bikaç arkadaş kullandı uykuya dalmayı kolaylaştırıyormuş bay bay night diye. Hatta ben de emzirmeyi bırakırken kullanmayı düşünüyorum

Ben Erdal keseklerden dinliyorum bitti sayılır bir videom kaldı
Adamın diksiyonu falan çok iyi anlaşılır anlatıyo
Ben ilk defa vatandaşlık çalışıyorum ve soruları yapıyorum kolayca
Tavsiye ederim

Teşekkür ederim hocam.Siz de güzel gidiyorsunuz.
2020'de Esra Hoca ile hazırlanmıştım.Bugün de onunla başladım tekrar.

Bildirim yapayım. Bugün Vatandaşlığa başladım. Matematik Taktikler serisinin devamı geldi bugün. Rasyonel sayılar soru çözümü yaptım. Tarih bir deneme çözdüm.
Az ve öz oldu. İnşaALLAH bu hafta eski tempoma döneceğim.

Kızlar selam napıyosunuz nasıl gidiyo çalışmalar
Benim bugün yaptıklarım:
Vatandaşlık 5 video izledim ve bitti şükürler olsun (bir an hiç bitmeyecek sandım) 10 tane test çözdüm genel tekrar amaçlı
Türkçe iki video izledim noktalama 7test çözdüm
Coğrafya 3 test
Tarih Osmanlı kültür medeniyet tekrar yapıp 5 test çözdüm
Bugünlük benden bu kadar

Ben de hızlanamıyorum hocam. Ama işin sırrı güne erken başlamak ve programlı olmakta sanırım.
Güne erken başlıyorum ama programlı olamıyorum çocukla. Kaç kere program yaptım uyamıyorum bu defa o strese sokuyor beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…