Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Herkese iyi geceler kızlaaar:KK36:
Bildirim yapayım hemen : Vatandaşlıktan 3 video izlendi (temel hak ve hürriyetler konusu)
Deftere ufak notlar alındı ve 3 test çözüldü (45 soru)
20 soru paragraf çözüldü.
1 video permütasyon, 1 video kombinasyon izlendi. (Farklı hocadan dinledim kızlar, yarın sorusunu çözeceğim .)
Evet grubumuz sessiz kalmış canlar:KK75: , nasıl gidiyor çalışmalar ?

Bugünün bildirimi ; Coğrafyadan 1 test çözdüm.(Coğrafi konum) ve 1 tane deneme çözdüm.
Matematik , rasyonel sayılar soru çözümü yaptım.
Türkçe , 1 tane dememe ve paragraf soru çözümü yaptım.
Vatandaşlık , 4 video izledim :)
İyi geceler hocalarım :)

O zaman uykuyu çok sevmeyen bi bebek benim oğlum da öyleydi ilk aylar. Nerdeyse hiç uyumazdı. Bi doktora götürmek en iyisi tabi. Ha bir de bi damla var canım bizim grupta bikaç arkadaş kullandı uykuya dalmayı kolaylaştırıyormuş bay bay night diye. Hatta ben de emzirmeyi bırakırken kullanmayı düşünüyorum
Doktora götüreyim bakalım ne diyecek o ve onun benzeri bişey yazarsa alırım yok sağlıklı bu iyi böyle derse kaderimize razı olup uykusuz delirmeceler devam 😬

Herkese iyi geceler kızlaaar:KK36:
Bildirim yapayım hemen : Vatandaşlıktan 3 video izlendi (temel hak ve hürriyetler konusu)
Deftere ufak notlar alındı ve 3 test çözüldü (45 soru)
20 soru paragraf çözüldü.
1 video permütasyon, 1 video kombinasyon izlendi. (Farklı hocadan dinledim kızlar, yarın sorusunu çözeceğim .)
Evet grubumuz sessiz kalmış canlar:KK75: , nasıl gidiyor çalışmalar ?
Gidemiyor 😂

Kızlar günün bildirimi: 2 video olasılık izlendi( Farklı bir hocadan).
36 soru permütasyon kombinasyon olasılık kitaptan çözüldü. Bu kadar çalışabildim.
Yarına yine soru çözülecek testler var matematikte. Sizler neler yaptınız :KK200: ey ahaliii
Vatandaşlık videolarını izliyorum, not alıyorum kaplumbağa hızında 😅

Kızlar ben dün hiçbirşey yapamadım adet olunca bir günüm siliniyor direk ağrıdan bütün gün yatıyorum zaten 😣
Bugün de sabah kalktım tarihten 3 video 100 de soru çözdüm
Öğleden sonra da Türkçe dil bilgisi çalışacağım

Kızlar günün bildirimi: 2 video olasılık izlendi( Farklı bir hocadan).
36 soru permütasyon kombinasyon olasılık kitaptan çözüldü. Bu kadar çalışabildim.
Yarına yine soru çözülecek testler var matematikte. Sizler neler yaptınız :KK200: ey ahaliii
Uyumayan kızçemle her bulduğum boşluğu değerlendirmeye çalışıyorum canım :) Zorlanıyorum ama devam işte :)

Merhaba canlar , Vatandaşlığın ilk ünitesine başladım sanıyordum yanlışlıkla ''Orhun Kitabeleri'ne'' başladım sanırım bitmiyor :) :)
Ben başladığımda da öyle olmuştu, hiç bitmeyecekmiş gibiydi. QuantumPhysics QuantumPhysics hocam sonrası hızlı ilerliyo demişti, gerçekten de öyle oldu hocam. İlk üniteyi geçtiğinizde hızlı gittiğini fark ediyorsunuz.

X