Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Ayy o atak haftaları fena oluyor Allah kolaylık versin canım

Ah kuzum. Sürekli bölünerek çalışıyorum. Artık kaç saat çalışıyorum modunda değilim ne kadar çalışırsam kardır durmundayım. Eve kapandıkça biraz hırçınlaştı. Uyku düzeni bozuldu.
Evet yine diyorum ALLAH çok çocuklu annelere yardım etsin.

Ah kuzum. Sürekli bölünerek çalışıyorum. Artık kaç saat çalışıyorum modunda değilim ne kadar çalışırsam kardır durmundayım.
Evet bende tam anlamıyla bu şekildeyim
Eve kapandıkça biraz hırçınlaştı. Uyku düzeni bozuldu.
Evet çok haklısın çocuklar daha çok etkileniyor bu durumdan maalesef
Evet yine diyorum ALLAH çok çocuklu annelere yardım etsin.
Evet evet bende kesinlikle amiiiin

Evet bende tam anlamıyla bu şekildeyim

Evet çok haklısın çocuklar daha çok etkileniyor bu durumdan maalesef

Evet evet bende kesinlikle amiiin
Şu saat oldu daha yeni başlıyorum çalışmaya canım. Hayırlısı artık az çok demeden çalışmam lazım :)

Şu saat oldu daha yeni başlıyorum çalışmaya canım. Hayırlısı artık az çok demeden çalışmam lazım :)
Bende daha elleyemedim ve şu anda uyutmaya çalışıyorum o da uyumamak için uğraşıyor kollarım koptu o yüzden benim yerimede çalış

Kızlar hepinize iyi geceler. Bugün tarihten kurtuluş savaşı ve 1. TBMM konusunu tekrar ettim. 2 test çözdüm. Yarın daha verimli olur umarım herkes için Kızlar siz erken uyanma olayını nasıl hallettiniz? Ben de erken uyanmak istiyorum ancak başaramıyorum çoğu zaman.

Ben bekarken hazırlandığımda alarm kuruyordum. Zaten annem de işe gidiyordu bazen o kaldırırdı. 7 7.30 gibi kalkar kahvaltı yapar en geç 8.30da derse otururdum. Başta zorlanırsın ama en geç 1 ay içinde alışırsın canım. Şimdi yine oğlandan önce kalkıp çalışmak istiyorum ama her zaman yapamıyorum çünkü bu defa 5te falan kalkmam lazım

Durum güncellememi yapıp hemen kaçayım. Bu hafta hem oğlumun hem ben rahatsızdık birkaç gün o yüzden boş geçti son 3 günüm. Bugün az da olsa bir şeyler yaptım.
Gelişim psikolojisinden son testlerimi çözerek onu bitirdim. Alandan 2 saatlik bir ders izledim. Bir de 15 soruluk bir test çözdüm

Ben 6 gibi kalkıyorum her sabah erken yatınca erken uyanıyo insan ama çocuklu olanlar zorlanabilirler tabi bi düzenleri olmuyor
Erken kalkmadıgım hiç bir gün verimli olmuyor ve hiç birşey yapamıyorum bi de burda hava 5 de kararıyor hemen akşam oluyo gün nasıl geçiyo hiç anlamıyorum 3 5 videoda akşam oluyo

Çok geçmiş olsun canım

Geçmiş olsun hocam.

Birkaç sefer kalkınca alisirsiniz aslinda hocam. Ben yapamıyorum ama belki siz başarırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…