Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Olur öyle arada, toparlarsın

Hocam çok teşekkür ederim. Ne güzel yazmışsın. İnşaALLAH hepimiz iyi yerlere geliriz. ALLAH kalbimizdekini versin.

Aynen hocam çok güzel tespit yapmışsın.Taş olsa çatlar :)
Annelik iç güdüsü işte hocam ne deyim. Arada yokluyor bu duygu ama idare edeceğim işte :)
AHH! deme vallahi, ben de tek çocukla uyku olayında bocalıyorum bazen.Yine uykusuz bir gecenin sabahına uyandım :) İki üç olana sabır diliyorum.
Bu gruptaki arkadaşlarımın yürekleri çok güzel. İyi ki kurmuşsun bu güzel grubu :)

Aynen hocam çok güzel tespit yapmışsın.Taş olsa çatlar :)

Annelik iç güdüsü işte hocam ne deyim. Arada yokluyor bu duygu ama idare edeceğim işte :)
Çok haklısın seni çok iyi anlıyorum
AHH! deme vallahi, ben de tek çocukla uyku olayında bocalıyorum bazen.Yine uykusuz bir gecenin sabahına uyandım :) İki üç olana sabır diliyorum.
Bende bende
Bu gruptaki arkadaşlarımın yürekleri çok güzel. İyi ki kurmuşsun bu güzel grubu :)
İyiki toplaşmışız

Ayyy hooff evet baktım temmuzun sonu ve ağustosun başında olacak lisans kpss aynen bu emojiler gibiyim sevineyim mi üzüleyim mi karar veremediğim bir durum . Neyse kızlar çok vaktimiz var bence böyle düşünelim sonuçta atanacak puanımızı aldıktan sonra bekleyeceğimiz zaman hiç mühim değil

Mrb kpss yoldaşlarım; sizle tanıştıktan, buraya kayıt olduktan sonra daha azimli çalışır oldum. İyi ki varsınız
Çok sevindim
çalışmalarm hızlandı ama not tutma, tekrar, ezber derken çok test çözemiyorm paragrafa hiç vaktim kalmıyo mesela gece 2 bucuklara kadar kalsamda yetişmiyor.
Olsun canım benim onuda hızlandırırsın her şey zamanla. Bende gece 2-3 lere kadar anca yetiştirebiliyorum ne yapalım sağlık olsun inşallah yeterli puanı alacağız yeterki pes etme

Çok sevindim

Olsun canım benim onuda hızlandırırsın her şey zamanla. Bende gece 2-3 lere kadar anca yetiştirebiliyorum ne yapalım sağlık olsun inşallah yeterli puanı alacağız yeterki pes etme
Benm minik kurabiyem acayip bana bağlı inanın sırtama alıp koştururken bi taraftandan ezber yapmaya çalışıyrm bi taraftan evcilik oynuyrm bi taraftan teste bakıyrm Zaten herşey üzümlü kekim için

Ben yanlışlarımı yuvarlak içine alıyrm ya da anlamadıklarımı sonra konu tekrarı yaptıkdan sonra dönüp tekrar çözüyrm diğer türlüsüne vakit yetiştiremem yapabiliyosanız süper bi yöntem

Benm minik kurabiyem acayip bana bağlı inanın sırtama alıp koştururken bi taraftandan ezber yapmaya çalışıyrm bi taraftan evcilik oynuyrm bi taraftan teste bakıyrm Zaten herşey üzümlü kekim için
Azimli anne harikasın . Sürünmezsek başarı olmaz o halde minişler için severek sürüneceğiz .ve İnşallah emeklerimizin karşılığını alacağız

Kızlar herkese iyi akşamlar. Geçmişi okuyarak geldim. Hepiniz çok güzel, dolu dolu bildirimler yapmışsınız
Ben en son cuma günü yazmıştım. O gün kombinasyon Permütasyon olasılık videosu izledim birer tane. Soruları sonraya kalmıştı. Araya misafir girdi, bugün gittiler. Ben de bugün oturdum 1 test çözdüm daha doğrusu çözemediğim sorular fazla çıktı. Moralim bozuldu biraz. Tekrar mı konu videosu dinleyeyim? Yoksa soru çözüm videoları mı bulayım? Not da almıştım tam anladım derken yapamıyorum
Fikir verin canlar, yapamayınca bıraktım öylece Daha da 2 testi var çözmem gereken.

Evet bol bol tekrara dönebiliriz olumlu yonden dusunelim
Evet yapamiyorum onu asiri zaman aliyo.. ben de senin gibi yapiyorum genelde o zaman öyle devam edeyim tesekkurler
Canim o konuyu ben de tam anladım diyorum yine yapamiyorum.. ona bi ara özel zaman ayircam bikac gün inat edip üstüne düşcem belki cözerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…