Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik Canım ben deli gibi soru kaydı tutuyorum soru kağıtlarım var ders ders bölüm bölüm başlık başlık istemediğin kadar 😂. Soruları kesiyorum veya yazarak alıyorum sonra onları tekrar zamanlarında okuyorum ardından gerçekten zor olanlara yıldız koyuyorum. Zaman alıyor mu evet baya zaman aldığı oluyor. Yararlı oluyor mu evet hele bazı derslerde ilaç gibi iyi oluyor. Yani kısaca önerebilirim bence etkili.
Tamam canim tesekkur ederim ☺️

Merhaba Hocalarım , iki gündür bildirim yapamadım.
Tarih : Türk İslam Devletleri -Türkiye Selçuklu Devleti tekrarı bitti.
Çağdaş Tarih : Soğuk Savaş Dönemi tekrar ve not alma bitti.
Coğrafya : Türkiye'nin Yer Şekilleri tekrarı bitti.
Matematik : Bölme Bölünebilme-Ebob Ekok soru çözümleri bitti.
Paragraf soru çözümü yapıldı.
Bitiridiğim derslerin deemelerini çözmeye başladım. Tarih iki deneme ,Coğrafya bir deneme çözdüm.

Sizler nasılsınız ? Çalışmalar nasıl gidiyır hocalarım. Ben elimden geldiğince erken bitirip , soru ,deneme ve tekrar yapmak için kendi çapımda çabalıyorum. Ama bazen yanlış yoldayım gibi geliyor ,bunalıyorum. Pes etmek üzereyim. Bir şeyle deyin bacınıza ,el atın çıkayım şu ruh halinden.

Bitiridiğim derslerin deemelerini çözmeye başladım. Tarih iki deneme ,Coğrafya bir deneme çözdüm.

Sizler nasılsınız ? Çalışmalar nasıl gidiyır hocalarım. Ben elimden geldiğince erken bitirip , soru ,deneme ve tekrar yapmak için kendi çapımda çabalıyorum. Ama bazen yanlış yoldayım gibi geliyor ,bunalıyorum. Pes etmek üzereyim. Bir şeyle deyin bacınıza ,el atın çıkayım şu ruh halinden.
Gayet güzel çalışıyorsun canım ya denemelere bile başlamışsın bu pes etmek nereden çıktı 🥺. Hem neden yanlış yolda olduğunu düşünüyorsun? Çabaların, çalışmaların baya yeterli görünüyor yolunda gitmeyen nedir anlatmak ister misin?

Canım harika gidiyorsun kesinlikle 🤗 asla yanlış değil yaptıkların. Eğer böyle devam edersen inan bana emeklerinin karşılığını alırsın. Sen olması gerekeni yapıyorsun. Hadi silkelen,yola devam🤲💜

Kuzum yok yaa hiç memnun değilim aslında ama toparlamaya çalışıyorum işte. Yeni yıl yemi başlangıç iyi gelecek. Belki daha çok düzene girer diye düşünüyorum. 🤗🤩😍
Aynen öyle Assosum yeni yıl yeni umutlar yeni başlangıçlar ❤️. Ben toparlayacağına inanıyorum sadece bırakma ve devam et 😘

Gayet güzel çalışıyorsun canım ya denemelere bile başlamışsın bu pes etmek nereden çıktı 🥺. Hem neden yanlış yolda olduğunu düşünüyorsun? Çabaların, çalışmaların baya yeterli görünüyor yolunda gitmeyen nedir anlatmak ister misin?
Canım , dışarıdan yeterli gibi görünüyor ama yetemiyorum sanki hiçbir şeye... Eve ,kızıma ,eşime ,derslerime...
Neden yanlış yolda olduğumu düşünüdüren şu oldu. Tarih denemelerinden istediğim sonucu alamadım.
Yolunda gitmeyen benim sanırım. Vaktini aldım kusura bakma canım. Bana artık her şey anlamsız geldiği için...
Ama dün bunları yazarken karma duygular içindeydim. Şimdi daha iyiyim.
Desteğin için tekrar teşekkür ederim.:KK200:

Son düzenleme:
Canım harika gidiyorsun kesinlikle 🤗 asla yanlış değil yaptıkların. Eğer böyle devam edersen inan bana emeklerinin karşılığını alırsın. Sen olması gerekeni yapıyorsun. Hadi silkelen,yola devam🤲💜
Teşekkür ederim hocam. Dün bunları yazarken duygularım karmaydı. Şimdi daha iyiyim. Desteğin için tekrar teşekkür ederim :KK200:

Canım , dışarıdan yeterli gibi görünüyor ama yetemiyorum sanki hiçbir şeye... Eve ,kızıma ,eşime ,derslerime...
Neden yanlış yolda olduğumu düşünüdüren şu oldu. Tarih denemelerinden istediğim sonucu alamadım.
Yolunda gitmeyen benim sanırım. Vaktini aldım kusura bakma canım. Bana artık her şey anlamsız geldiği için...
Ama dün bunları yazarken karma duygular içimdeydim. Şimdi daha iyiyim.
Canım netler birden yukselmiyor ki, soru çözmek çok farklı, soru tarzları çok farklı olunca bilgileri her zaman ön belleğe hemen getiremiyoruz 🤔 zamanla olacak🤗

Canım netler birden yukselmiyor ki, soru çözmek çok farklı, soru tarzları çok farklı olunca bilgileri her zaman ön belleğe hemen getiremiyoruz 🤔 zamanla olacak🤗
Haklısınız hocam. Eşim de benzer şeyleri söyledi. Ben hemen oluyor sanıyorum herhalde :halay: Acele etmemek lazımmış. :)

Tamam da canım benim sen makine değilsin ki her şeye yetişesin. Eğer sınava hazırlanıyorsan elbette ev kirli kalacak, eşine fazla odaklanamayabilirsin, kızınla sürekli vakit geçiremeyebilirsin vs yani bunlar gayet olağan durumlar. Bu yüzden sen sınava hazırlanırken diğer işlerini olabildiği kadar yap geriye kalan bütün zamanında hep derslerine ve kendine odaklan. Sabret olur mu geçecek bu zamanlar inşallah sınavı kazandığın zaman hepsini telafi edebileceksin.
Yolunda gitmeyen benim sanırım.
Olabilir hatta belkide en iyi sonucu sınavda göreceksin. Hatta bende test çözerken neredeyse çoğu yanlış olan konular oluyor o zaman yanlışlarımı halletmeye bakıyorum ki sınavda yanlış yapmayayım diye bu yüzden yanlışlarını ve düşük netlerini sev çünkü onlar senin gerçek sınavda takılmaman gereken taşlardır ve onları sınava kadar ayıklarsan inşallah sınavın güzel geçer böyle düşün 😊
Vaktini aldım kusura bakma canım.
Yok yok bende vakit bol bebe sağolsun gece 3-4-5 😂😂
Bana artık her şey anlamsız geldiği için...
Ama dün bunları yazarken karma duygular içindeydim. Şimdi daha iyiyim.
Desteğin için tekrar teşekkür ederim.:KK200:
Buna çok sevindim ben teşekkür ederim 😍❤️

İyi akşamlar💜
Bugün benim deneme günümdü her pazar deneme yapiyorum🤗 biraz da dinlenme gunu yaptim.
☘Deneme cozdum
☘Analizini yapip yanlis soru defterime kes yapistir yaptim.
☘Yarinin programini yaptim
☘Yanlis soru defterimi bastan tekrar ettim
☘Özet notlarimdan tarih tekrari yapıp (dagilma dönemine kadar) bugunu bitiricem ☺️
Bugün hafif olsun haftaya enerji topluyum dedim😁

Tamam da canım benim sen makine değilsin ki her şeye yetişesin. Eğer sınava hazırlanıyorsan elbette ev kirli kalacak, eşine fazla odaklanamayabilirsin, kızınla sürekli vakit geçiremeyebilirsin vs yani bunlar gayet olağan durumlar. Bu yüzden sen sınava hazırlanırken diğer işlerini olabildiği kadar yap geriye kalan bütün zamanında hep derslerine ve kendine odaklan. Sabret olur mu geçecek bu zamanlar inşallah sınavı kazandığın zaman hepsini telafi edebileceksin.

Olabilir hatta belkide en iyi sonucu sınavda göreceksin. Hatta bende test çözerken neredeyse çoğu yanlış olan konular oluyor o zaman yanlışlarımı halletmeye bakıyorum ki sınavda yanlış yapmayayım diye bu yüzden yanlışlarını ve düşük netlerini sev çünkü onlar senin gerçek sınavda takılmaman gereken taşlardır ve onları sınava kadar ayıklarsan inşallah sınavın güzel geçer böyle düşün 😊

Yok yok bende vakit bol bebe sağolsun gece 3-4-5 😂😂

Buna çok sevindim ben teşekkür ederim 😍❤️
Evet canım.Eşim destekçim. İş beklemez , ne varsa onu yer .Hiçbir şey hazırlayamamışsam işten gelir hazırlar yeriz.
Ben bu tempodan bunaldım sanırım. Ama şimdi daha iyiyim inan. Sizler de bana çok iyi geliyorsunuz.
Kızım konusuna gelince tek ve yalnız büyüyen bir çocuk. Maddiyattan bu yıl okula veremedik. Onunla ilgilenemediğim zaman vicdan azabı çekiyorum. Ama her gün etkinlik ,oyun ve faaliyet yapmaya özen gösteriyorum. Lise de çocuk gelişimi okudum. O yüzden anaokulu faaliyetlerinden anlıyorum. Anaokulunda yapabilleceği her şeyi fazlasıyla yaptık ve yapıyoruz. Yine ilgi isteyip sonra kızım deyice vicdan yapıyorum işte...
Bu arada benim kızda sizinki gibi uyumaz hocam :) En erken 1 buçuk :)

İlgin ,ç,n teşekkür ederim hocam. Hepimiz iyi sonuçlar alırız inşaALLAH(c..c)...

Evet canım.Eşim destekçim. İş beklemez , ne varsa onu yer .Hiçbir şey hazırlayamamışsam işten gelir hazırlar yeriz.
Ben bu tempodan bunaldım sanırım. Ama şimdi daha iyiyim inan. Sizler de bana çok iyi geliyorsunuz.
Kızım konusuna gelince tek ve yalnız büyüyen bir çocuk. Maddiyattan bu yıl okula veremedik. Onunla ilgilenemediğim zaman vicdan azabı çekiyorum. Ama her gün etkinlik ,oyun ve faaliyet yapmaya özen gösteriyorum. Lise de çocuk gelişimi okudum. O yüzden anaokulu faaliyetlerinden anlıyorum. Anaokulunda yapabilleceği her şeyi fazlasıyla yaptık ve yapıyoruz. Yine ilgi isteyip sonra kızım deyice vicdan yapıyorum işte...

İlgin ,ç,n teşekkür ederim hocam. Hepimiz iyi sonuçlar alırız inşaALLAH(c..c)...
Vicdan azabi cekme lütfen zaten en basta cocugunun geleceği icin mücadele ediyosun sen😊
Ders calisan annelere ayri bi saygi duyuyorum gerçekten.
Ama gerek cevremde gerek sosyal medyada gordugum o kadar cok anne var ki derece yapan.. bence yaparsın ☺️ atandiktan sonra kizinla fazlasiyla zaman gecirirsin telafi edersin inşallah😊

İyi akşamlar💜
Bugün benim deneme günümdü her pazar deneme yapiyorum🤗 biraz da dinlenme gunu yaptim.
☘Deneme cozdum
☘Analizini yapip yanlis soru defterime kes yapistir yaptim.
☘Yarinin programini yaptim
☘Yanlis soru defterimi bastan tekrar ettim
☘Özet notlarimdan tarih tekrari yapıp (dagilma dönemine kadar) bugunu bitiricem ☺️
Bugün hafif olsun haftaya enerji topluyum dedim😁
Ben çalışmış gibi hissettim ya maşallah çok güzel 😍❤️

Buna çok sevindim 👍🏻
Olabilir gayet doğal kolay bir süreç değil gerçekten taş olsa çatlayacak 😬
Canım benim ya dediğim gibi inşallah atanınca aradaki bu farkı fazlasıyla kapatacaksınız hem zaten elimden geleni de yapıyorum diyorsun o yüzden kendine bu kadar yüklenme olur mu daha sürecimiz devam ediyor enerjiye ihtiyacımız var bu yüzden enerjimizi tüketmiyoruz 😘
Beni yerden yere vuruyor bu uyku olayı 🥴. İki üç çocuk yapan nasıl yapıyo hala aklım almış değil ya bir tanesiyle sadece uykusuzluktan çıldırma durumuna geldim 😅
Ben teşekkür ederim amiiin İNŞALLAH 😊

X