Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Çalışıyor musunuz kızlar ? Benim biraz sinirlerim gerildi 40 dakika kadar bıraktım... 12.30 1.30 arası mola vermiştim ... sabah 9.30 da başladım ...hepinize kolay gelsin
Çalışıyorum kuzum bende sabah 8 de başladım ders çalışmaya şimdiye kadar çalıştım işte çocuk bakımı vs hariç onun dışında şimdi yemek hazirlicam ve ev işi yapicam halim kalmıyor gece uyuyorum daha az iş yaparım olmadı ..eğitim bilimlerine gömülmüş haldeyim hala ..herkese kolay gelsin vakit çok az tüm yorumları okuyamadım kızlar öpüyorum herkesi

Sormadan katılabilirsin çünkü dediğim gibi her zaman herkese açığız Nurzfrciğim . Seni hatırlıyorum etiket yapmayı unutmuşum bu yüzden kızma herkesi hatırlayamıyorum hafızam kötüdür . İyiki sen bizi buldun katıldın .
Burada yeni grup açmaya karar verdik böyle çünkü motivasyonumuz düşmeye başlamıştı birde durağanlaşmıştı o grup.
İnşallah bebiş sürecinde sağlıklı bir bebişle taçlanır . Atanmayla birlikte de tadından yenmez .
Çalışıyor musunuz kızlar ? Benim biraz sinirlerim gerildi 40 dakika kadar bıraktım... 12.30 1.30 arası mola vermiştim ... sabah 9.30 da başladım ...hepinize kolay gelsin
Pek fazla bişey yaptığım yok kendi adıma diyecek olursam. Bebiş çıldırık böğün.
Devam et sıkıntı yok ama fazla fazla aralar verme sanki soğuma oluyo gibi oluyor.

İnşallah kuzum normal hatırlamaman son dönemlerde girememistim hiç malum süreç zor gecio. İnşallah bide bebiş olsa daha güzel olacak atanma inşallah sen naptın nasıl gidiyor bebisle.. Bugün iki tane eğitim denemesi 60 tane sözel mantık çözdüm alandan az çözdüm şuan için 50 tane ara verdim yemek vs yapcam gece tekrar otururum dersin başına kolay gelsin herkese

Sağol anlayışın için. İnşallah hepimizin gönlüne göre olur her şey bebişler, atamalar.
Maşallah güzel çalışmışsın .
Ben stres, bebiş, diğer işler, ders deliricem az kaldı çok bişey yapamıyorum. Eğitim notlarımı okumaya çalışıyorum iki gündür topu topu 10 sayfalık öyt özetimi okuyamadım. Ne yaparsam kar diye sürüne sürüne devam ediyorum işte

Ben not okumakla video dinlemekle çok zaman kaybettim o yüzden denemelere geçtim artık valla ne yalan söyliyim olmuyo çünkü bitmiyo.. bebişin uyku düzeni nasıl hoş uyuduğu da da hemen ev işlerine kosuosundur Allah kolaylıklar versin inşallah

Çok şükür benimde videoydu not tutmaydı eksiğim kalmadı özetlerim bile var sadece oku test çöz yapıcam. Çığlıklar arasında okumakda sorun oluyor işte. Çığrınması bitince dinlenem mi, evde mi iş yapam, boş boş oturam mı, sustu diye partimi tertip etsem şaşıp kalıyorum .
Açıkçası ben zannediyordumki bebişler günde 10-15 saat uyurlar. Oh mis ya iyiymiş bu bebek işi dedim doğunca gördüm dünya kaç bucakmış. 15 saat uyuyo ya sende 15 saat yanında bekçilik yapıyorsun aç, susuz, duş yok tuvalet yook . İşte böyle. Ama inşallah seninki sakin, huzurlu, sağlıklı olur canım keyifle büyütür gidersin inşallah boncuk gözlüyü

Valla kuzum artık olsun da diyorum yani rabbim sana kolaylıklar versin inşallah zor gerçekten zor

En çok bebisli annelere kolay gelsin Allah emeklerinizin karşılığını kat kat versin inşallah

Içim rahat etmedi zaten ev sessiz sakin kimse yok buraya yazdıktan 10 dakika sonra tekrar başladım. Devam ediyorum.

Problemlerde benimde sorun yaşadığım sorular oluyor. Ama pes etmek yok.
Lütfen ders çalışırken zihnini sadece derse odakla. Benimde bazen daldığım oluyor. O zaman cama gidiyorum. Derin nefes alıyorum, dörde kadar sayıyorum sonra 4 saniye bekliyorum. Dört saniyede nefesimi veriyorum. Sadece sakin ol. Ben beta çok dinlerdim. Diyet yaptığın vücudun bazı vitaminlerden mahrum kalıyor olabilir. Ben balık yağı, demir, b12, kan ilacı içiyorum. Vücudun beynini beslemen lazım. Bol bol sıvı tüket. Koyu yeşil sebzeler, fındık, badem, ceviz bunlardan tüketmende çok faydalı.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…