Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

golgefeslegeni golgefeslegeni , Jawlensky Jawlensky , @ASSOSyal, Safransari Safransari , QuantumPhysics QuantumPhysics kızlar sizin gününüz nasıl geçti ders çalışma adına?
Benim annem yanımda 1 haftadır. Ama bir gün hariç programı aksatmadim çok şükür.

Şu an 1 test Türkçe, 3 test matematik, tarih video ve soru cozumu olarak ilerleyorum.

Tarihi selamı yalcini izleyerek başladım ve pişman oldum, çünkü yeni videoları Kasım soruna kadar bitireceğim dedi ama hala bitmedi. Onun ders notu ve kitabının aldım diye devam ediyorum yüklediği yere kadar. Sonra olmadı 2021 videolarını iLeyecegim

dunyadanuzak dunyadanuzak hocam sizin gününüz nasıl geçti? Bildiriminizi göremedim de.
Teşekkür ederim ,buradayımm:KK73:👋Saat 23.00'te biraz gözlerimi dinlendireyim diyene kadar iyiydi😃 5 saat süren dinlendirme serüvenimde yaklaşık her 20 dakikada bir uyanıp tekrar uyku moduna geçtim. Daha çok yoruldum sanırım💃💃 Ben bugün 14 soru paragraf çözdüm, davranışçı yaklaşımlara çalıştım ve 90 soru çözdüm ve de Türk İslam Tarihi ve Kültür Medeniyet videolarını izledim inşâAllah şimdi konuya çalışıp testini çözeceğim :KK56:@QuantumPhysics öğretmenim mülakatınızın iyi geçmesine sevindim çok yaklaştınız inşâAllah 😊

Son düzenleme:
Arkadaşlar 2020 çografya çıkmış sorusunda Trde hangi kıyı tipi görülmez şeklinde soru var cevaplarda hem haliçli hem de fiyortlu kıyı tipi farklı seçenklerde cvp firyotlu çıktı. hocamız 2 kıyı tipi içinde Tr görülmez seklinde anlatmıştı şimdi nete bakıyorm haliçli kıyı tipi bi görülmez yazıyor başka yerde egede görülür diyo bi fikri olan var mı
Son yapılan çalışmalar ile ülkemizde haliçli kıyının varlığı kanıtlandı ve akademik literatüre eklendi👍 makalesi yayımlandı . Sizinle paylaşmak için aradım ancak bulamadım İngilizce bir makaleydi . Ezcümle evet Türkiye'de haliçli kıyı var ancak fiyortlu kıyı tipi görülmez 😊

Tarihi selamı yalcini izleyerek başladım ve pişman oldum, çünkü yeni videoları Kasım soruna kadar bitireceğim dedi ama hala bitmedi. Onun ders notu ve kitabının aldım diye devam ediyorum yüklediği yere kadar. Sonra olmadı 2021 videolarını iLeyecegim
Selami Hoca'yı bir süre ders videolarında takip ettim ,emeğine sağlık çok da güzel anlatıyor ancak orta sınıf bir halk çocuğu olarak :KK6: naçizane bana Mehmet Celal Özyıldız iyi geldi elimdeki not Ramazan Hoca'nın ancak ben Celal Hoca'dan takip ediyorum çok da mutluyum :dondurma: ×2'ye alıyorum mis. Hazır mevzu açılmışken buraya yazayım belki birileri faydalanır eğitimde öğrenme psikolojisinde de özgür aydın youtube 'da videoları var şiddetle tavsiye ederim kendi adıma😶

Selami Hoca'yı bir süre ders videolarında takip ettim ,emeğine sağlık çok da güzel anlatıyor ancak orta sınıf bir halk çocuğu olarak :KK6: naçizane bana Mehmet Celal Özyıldız iyi geldi elimdeki not Ramazan Hoca'nın ancak ben Celal Hoca'dan takip ediyorum çok da mutluyum :dondurma: ×2'ye alıyorum mis. Hazır mevzu açılmışken buraya yazayım belki birileri faydalanır eğitimde öğrenme psikolojisinde de özgür aydın youtube 'da videoları var şiddetle tavsiye ederim kendi adıma😶
Bir önceki sınavda Mehmet hocayı dinledim, netlerim pek iç açıcı olmayınca değişiklik yapayım demiştim.
Olmadı bir hoca daha dinleyeceğim

Ben dün az matematik baktım ama çok az neden tam anlamıyla çalışmıyorum bilemiyorum çocuklar uyuduktan sonra sanırım pilin bitiyor şimdi de tarih ve coğrafya dan 1 test çözdüm🥴 nasıl daha fazla çalışırım acaba. Yanıma Abur cubur alıp çalışmak da yavaşlatıyor tabi ama engel olamıyorum 🙄
Aynen ben de mutlaka yanıma bi şeyler alıyorum o da yavaşlatıyor ama diğer türlü de uyukluyorum böyle en azından biraz atıştırayım derken uyanık kalıyorum 😄

Canım ben aynen devam kaplumbağa hızında gidiyorum. Her gün bugün her bölümden(gky eğitim ve öabt) en az 1 konu çalışacağım diyorum ama çoğu zaman sadece 1 ders çalışabiliyorum ve bu motivasyonumu düşürüyor

Ben dün az matematik baktım ama çok az neden tam anlamıyla çalışmıyorum bilemiyorum çocuklar uyuduktan sonra sanırım pilin bitiyor şimdi de tarih ve coğrafya dan 1 test çözdüm🥴 nasıl daha fazla çalışırım acaba. Yanıma Abur cubur alıp çalışmak da yavaşlatıyor tabi ama engel olamıyorum 🙄
Kızlar biraz hızlanmamız gerekiyor yani ben yavaşladığımda kalan konuların listesine bakıyorum. Haydi mücadelene devam et diyorum. Bu aralar benim de motivasyonum azaldı. Böyle zamanlarda YouTube dan atananların ya da geçmiş dönemde sınava çalışmış dereceye giren kişilerin videolarını izliyorum. Ne tavsiyelerde bulundular onları inceliyorum. Dişimizi sıkmamız gereken 8 ay var, sonrası özgürlük olacak. Evet kolay değil ama bu günlerde emek vermezsek sonrasında çok pişman oluruz. Ne olursa olsun kendimiz ders çalışma vakti yaratmalıyız. Mesela sabah erken kalkalım, sosyal medyaya az girelim ( ben de çok giriyordum zaman kaybettiriyor diye azalttım).

Kızlaaaaaaar selaaaam 😄
Yazdığım saati görüyorsunuz bu size kaç gündür neden yazamadığımı anlatıyordur bence 😄. Bebiş büyüyor ve telefonuma aşık oldu bu yüzden artık çok rahat takılamıyorum telefonda o münasebetle inşallah böyle gecede olsa girmeye çalışacağım ☺️. Çok uykum var kaç gündür ders, ev işi, çocuk pert oldum ancak gönderilerinize tek tek dönüş yapacağım 😘. Bu arada neler yaptınız? , Nasılsınız? , Nasıl gidiyor?

NOT: Notlarımın fotosunu atmaya devam edeceğim sadece çocuktan pek fırsat bulamadım çünkü notlarımı buruşturup ağzına katmak ve telefonu kurcuklamak en büyük zevki 😄

Gercekten ne güzel de motivasyon veriyorsun, eşim calisacaksin ve yaparsın diye korkuyorum dedi bana da , ne olacak ayrı gayrı mi kalicaz falan dedi bir çocuğum da var yani olalı atanma olursa gelme niyetinde değil sanırım benimle
Öncelikle geç yazıyorum kusuruma bakma lütfen. Biliyor musun erkekler gerçekten çok basit düşünebiliyor hani atanırsa özgür olur boşanırız diye düşünüyorlar ancak bilmiyorlarki bu atanma ailenin tüm bireylerine iyi gelecek halbuki daha mutlu olacaksınız. Ama sen eşimi seviyorum dersen onu yumuşatmaya çalış yani böyle boşanma durumlarının olmayacağını anlasın. Ancak yok aramızda güçlü bir bağ yok atanırsam başka şeyler düşünürüm dersen genede sert çıkmadan atanma zamanın gelince gitmek istediğini söylersin sonrada eşin gelir veya gelmez çok takmazsın. En sonunda sonuca gelecek olursak görüyorsun ki hep atanınca şöyle olur böyle olur diye yollar çıkıyor önüne yani bu yollara ulaşabilmek için atanmak zorundasın canım. İnşallah azmedersen çalışırsan olacaktır hiç eşinin dediklerini takma. Eşim bana sen boşsun sen yapamazsın derdi ve bunlarımı çözemedin haha diye kahkaha atardı bir hayal et ortamı yani bunları duymazdan gelmeye çalıştım hep hatta hakaretleri bile... O yüzden sende hiçbirini duyma ve çalış canım benim

X