Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Maşallah güzel gidiyorsun gayet🙂
Bugün yazacaktım ben de unutmuşum iyi ki etiketledin canım❤️❤️
Tarihten 2 test çözdüm İslamiyet öncesi Türk tarihinden. Birsuru yanlışım çıktı dönüp konuya baktım biraz. Birazdan da matematik çalışacağım inşallah 😊
Aynen bildirim yapmayanlara hatırlatma görevi bende artık :KK70:
Hocam benim de tarihte çok yanlışım çıkıyor. Yanlış yapa yapa öğreneceğiz. Gerçekten insan yanlış yaptığını unutmuyor. Hiç moralini bozma, zaten oradan da az soru geliyor. Sen de boş geçirmemişsin günü bu güzel bir şey.

Aynen bildirim yapmayanlara hatırlatma görevi bende artık :KK70:
Hocam benim de tarihte çok yanlışım çıkıyor. Yanlış yapa yapa öğreneceğiz. Gerçekten insan yanlış yaptığını unutmuyor. Hiç moralini bozma, zaten oradan da az soru geliyor. Sen de boş geçirmemişsin günü bu güzel bir şey.
Evet ama çok çok yetersiz inşallah hizlanirim hocam😊😊 inşallah dedigin gibi unutmam yanlışlarımı🙃

Kizlar bana da yardımcı olabilecek varmı ? Şuan işletme 4. Sınıf son dört dersim kaldı onlara çalışıyorum inşallah vermeye çalışacağım ve lisanstan sınava girmek istiyorum, fakat gecmi kaldım nerden nasıl ne yaparak başlarım hiçbir fikrim yok

@Ades475 aramıza hoşgeldin canım. Bugün hangi derse çalıştın , verimli geçti mi? Çarşamba günü en son bildirim yapmışım. Temel hukuk bilgisi ünitesini hızlıca tekrar ettim, 9 test vardı çözdüm. Yanlış yaptıklarımın çözümlerini inceledim. Vatandaşlık dersi vaktimi çok aldı. Yani kavramları iyice irdeleyim derken böyle oldu. Bu arada kızlar ben Türkçeyi bir soru bankasından bitirdim. (yediiklim) Türkçe bir dursun dedim köşede. Diğer bitirmediklerime ağırlık vereyim diyorum yanlış mı yapıyorum bilemedim. 3 test paragraf çözdüm, yanlışları inceledim. Karışım problemleri 1 videosu vardı onu izledim. 32 soru çözdüm bu konudan. Sanayi ve ticaret konusundan deftere not aldım. Bu konunun videosunu yarın izleyeceğim çünkü uykum geldi:KK70: Coğrafyaya baktım az kalmış bunu da bitirip köşeye kaldırayım diğer bitmeyenlere ağırlık vereyim istedim. Yani şimdilik duracak ikinci turda tekrarlarda yine çalışacağım biten derslere. Ders ders gitmek dediğiniz bu galiba. Okuyanlar umarım anlamışsınızdır ifade edemedim tam. Bu arada bugün pek ilerlememiş konu. Diğer kızlar sizler neler yaptınız? golgefeslegeni golgefeslegeni QuantumPhysics QuantumPhysics Jawlensky Jawlensky @ASSOSyal Dersolsun Dersolsun hocalarım ve diğer aklıma gelmeyen arkadaşlarım ses verin.
Ya bana bildirim gelmiyormuş şimdi sen etiketleyince fark ettim. Gerçi zaten bu hafta hiç çalışmadım. Oğlum ve eşimden sonra ben de hasta oldum o yüzden bir şey yapamadım. Pazartesi kaldığım yerden devam inşallah

Kizlar bana da yardımcı olabilecek varmı ? Şuan işletme 4. Sınıf son dört dersim kaldı onlara çalışıyorum inşallah vermeye çalışacağım ve lisanstan sınava girmek istiyorum, fakat gecmi kaldım nerden nasıl ne yaparak başlarım hiçbir fikrim yok
Daha sınava çok var geç değil. Plânlı bir çalışmayla yapabilirsiniz

@Ades475 aramıza hoşgeldin canım. Bugün hangi derse çalıştın , verimli geçti mi?

Çarşamba günü en son bildirim yapmışım.

Temel hukuk bilgisi ünitesini hızlıca tekrar ettim, 9 test vardı çözdüm.
Yani anayasanın ilk ünitesi final olmuş güzel 😊 hayırlı olsun zaten bundan sonraki konular akıyor göreceksin
Yanlış yaptıklarımın çözümlerini inceledim. Vatandaşlık dersi vaktimi çok aldı. Yani kavramları iyice irdeleyim derken böyle oldu.
👍🏻
Bu arada kızlar ben Türkçeyi bir soru bankasından bitirdim. (yediiklim) Türkçe bir dursun dedim köşede.
Çok iyi yapmışsın Türkçe nankördür. O yüzden sonra tekrar bir kitap daha bitirirsin
Diğer bitirmediklerime ağırlık vereyim diyorum yanlış mı yapıyorum bilemedim.
Tabiiki bitiremediklerinede bakmalısın ki ayağına dolanmasın sonradan
3 test paragraf çözdüm, yanlışları inceledim.
👍🏻
Karışım problemleri 1 videosu vardı onu izledim. 32 soru çözdüm bu konudan.
👍🏻
Sanayi ve ticaret konusundan deftere not aldım.
👍🏻
Bu konunun videosunu yarın izleyeceğim çünkü uykum geldi:KK70:
😄
Coğrafyaya baktım az kalmış bunu da bitirip köşeye kaldırayım diğer bitmeyenlere ağırlık vereyim istedim
Bencede böylesi daha iyi olur
Yani şimdilik duracak ikinci turda tekrarlarda yine çalışacağım biten derslere.
Şu tekrar işlerini bende düzene koyacağım inşallah. Şimdilik tek sıkıntım bu gibi duruyor.
Ders ders gitmek dediğiniz bu galiba.
Aynen öyle canım evet birini bitirip diğer derse geçmek 😊. Şahsen benim kafam 2-3 dersi bir anda götürmeyi almıyor zaten zamanımda yetmiyor.
Okuyanlar umarım anlamışsınızdır ifade edemedim tam.
Ben anladım gayet açıklayıcı ve güzel olmuş 🤗
Bu arada bugün pek ilerlememiş konu.
Çok haklısın bende dahil olmak üzere biraz aksattık galibası 😬. Hızlıca bir dönüş yapmalıyım.
Diğer kızlar sizler neler yaptınız?
Soruna cevap vermeden önce diyebilirim ki kız maşallah harika gidiyorsun 😍🌺.

Bende anayasadan yasama kısmını bitirdim 100 soru çözdüm. Birde mülakata hazırlanıyorum yine yeni yeniden 😄. O yüzden pek ilerleyemedim. Zaten pek hızlı ilerleyemem şu önümdeki 20 gün boyunca çünkü mülakata ağırlık vereceğim inşallah. Birde 2 aylık çalışmalarımı tekrar edeceğim.

Maşallah güzel gidiyorsun gayet🙂
Bugün yazacaktım ben de unutmuşum iyi ki etiketledin canım❤️❤️
Tarihten 2 test çözdüm İslamiyet öncesi Türk tarihinden. Birsuru yanlışım çıktı dönüp konuya baktım biraz. Birazdan da matematik çalışacağım inşallah 😊
Canım bu İslamiyet öncesi vs yani kısaca Osmanlı kültür medeniyet öncesine fazla takılı kalma yani çalış ama çok çok vakit harcama çünkü oralardan az soru geliyor. Osmanlı kültür medeniyetten itibaren ağırlık vere vere gidebilirsin. Genede tabiiki tercih senin nasıl en iyi şekilde öğrenceksen öyle yap benimki sadece öneri. Allah kolaylık versin inşallah çalışmalarımıza 🌸

Türkçe ile matematik çok nankördür onlarla başlayabilirsin. Ancak yanına dersler serpiştirmelisin yani tek Türkçe ve matematikle olmaz. Tarih, coğrafya ve anayasa da var. Eğitim bilimlerinden girecek misin bilmiyorum eğer gireceksen buda var ve alanında varsa alanda var yani ders sayısı oldukça fazla ancak hiçbir zaman geç değildir. Ayrıca daha Aralık ayından önceki zaman dilimindeyiz bence başlamak için gayet normal bir zaman sadece eylülde başlayanlar olduğu için sen birazcık daha programını hızlandırırsın.

Kabaca bilgilendirdim seni ama sen genede merak ettiklerini sor oradan cevaplamaya devam edeyim.

Ya bana bildirim gelmiyormuş şimdi sen etiketleyince fark ettim. Gerçi zaten bu hafta hiç çalışmadım. Oğlum ve eşimden sonra ben de hasta oldum o yüzden bir şey yapamadım. Pazartesi kaldığım yerden devam inşallah
Çok geçmiş olsun canım ya 😔. Kış yüzünü gösterir gibi oldu çarptı tabii. İnşallah bağışıklık oluşturmuşturda kış boyu hastalanmazsınız.

Canım bu İslamiyet öncesi vs yani kısaca Osmanlı kültür medeniyet öncesine fazla takılı kalma yani çalış ama çok çok vakit harcama çünkü oralardan az soru geliyor. Osmanlı kültür medeniyetten itibaren ağırlık vere vere gidebilirsin. Genede tabiiki tercih senin nasıl en iyi şekilde öğrenceksen öyle yap benimki sadece öneri. Allah kolaylık versin inşallah çalışmalarımıza 🌸
Amin inşallah Canım çok teşekkür ederim önerin için ❤️ dediklerini uygulayacağım.

Geçmiş olsun hocam, güzelce dinlen.
Sağol senacım dinlendim bu hafta epey
Çok geçmiş olsun canım ya 😔. Kış yüzünü gösterir gibi oldu çarptı tabii. İnşallah bağışıklık oluşturmuşturda kış boyu hastalanmazsınız.
Sağol canım. Aynen öyle oldu bir de ne kadar dikkat etsek de oluyor bir şekilde inşallah dediğin gibi olur

Herkes merhabalar 👋 ben de kaçınılmaz son olarak kpss serüvenine tekrar başladım. Tarihten video izleyeceğim ancak kararsız kaldım bana Ramazan Hoca dışında kimi tavsiye edersiniz?
Merhaba ☺️
Çok iyi yapmışsın haklısın başka yapacak bir şeyimiz yok her yıl malum 😬😄

Selami Yalçın, Ahmet Uğur Karakuza, Aydın Yüce hocaları önerebilirim

Merhaba ☺️

Selami yalçını 2015te gittiğim dershane genel tekrar için getirmişti o da çok iyi anlatıyor videoları var mı

Merhaba ☺️

Malesef, umarım hayırlısıyla atanırız ve bu hazırladığımız son sınav olur:KK28:hocam teşekkür ederim. Selami Yalçın ve Aydın Yüce'ye bakacağım . Selami Hoca 46. Videoya Aydın Hoca'da 56'ya kadar gelmiş . Karar verip hemen başlamam lazım💃

Malesef, umarım hayırlısıyla atanırız ve bu hazırladığımız son sınav olur:KK28:hocam teşekkür ederim.
İnşallah inşallah ya ❤️. Rica ederim 😘
Selami Yalçın ve Aydın Yüce'ye bakacağım . Selami Hoca 46. Videoya Aydın Hoca'da 56'ya kadar gelmiş . Karar verip hemen başlamam lazım💃
Onlar kaç video atmış diye hiç kafana takma. Şahsen bak sen 3 hocayıda izledim bitirdim deseydin hiç heyecanlanmazdım senin için. Çünkü hepsini hemen bitirirsen ileriki aylarda ne izleyeceksin böyle düşün 🤔. Bu sınav ezber ağırlıklı bir sınav ve tekrarlar çok önemli bu yüzden defalarca bitirmektense bir kez bitirip bilgileri aylarca taze tutabilmek önemlidir.

Hemencik birinden başla, tekrarlarını yap, sorularını çöz gerisi çorap söküğü gibi gelecektir inşallah 😊. Kolay gelsin 🌺

X