Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Hoşgeldiniz. Coğrafya bitmiş bile. Önümüzde daha çok vakit var hepsi biter bol bol da soru çözersiniz. Kolay gelsin
Teşekkür ederim. Coğrafya için harita çizip öğrenme kısmı kaldı. Belki de en büyük kısmı bu. Dağlar, ovalar, akarsular üzerindeki barajlar falan. Ne kadar öğrensem de hepsini bilemiyorum ve harita üzerinde ogrenmedikten sonra bir işe yaramıyor pek.
Allah herkese zihin açıklığı versin.

Merhabalar bende böyle bir forum atıyordum. Kpssye çalışmaya başlamak istiyorum sıfırdan önlisans nasıl başlamalıyım nasıl yapmalıyım günde bir saat ayırabilirim çocuğum oldugu için yeterli midir? Bana da yardımcı olur musunuz gaza gelmem lazım

Ben de 2022 Kpss'ye hazırlanıyorum.
Hoşgeldin 🤗
Benim Hocam'dan takip ediyorum konuları, not alarak çalışıyorum, matematigim berbat olduğu için sıfırdan temel atmak amacıyla alıştırmalarla matematik kitaplarıyla başladım. Umarım o temeli atabilirim artık.
Bende kpss sürecine ilk benim hocamla başlamıştım ve baya memnun kaldım.
Şu ana kadar coğrafyayı bitirdim, zaten konu az olduğu için hızlı bitiyor o. Sadece bir soru bankası kaldı elimde onunla ilgili, akşamları çözmeyi planlıyorum.
Coğrafyanın bitmesi iyi olmuş
Tarihten günlük en az bir video dinlemeye çalışıyorum.
En güzeli 👍🏻
Matematik çok uzun saatlerimi alıyor ama inşallah değer bunca emeğe.
Eksikler hep zaman alır ama buna değer emin ol
Türkçe dilbilgisi hep iyiydi benim matematiğin kötü olmasından tahmin edersiniz. 😀 Türkçe için de genel tekrar olur diye hızlandırılmış videolar izliyorum.

Vatandaşlığa henüz başlamadım.
Bunuda çok sonlara bırakmamaya çalış sonra insanın eline ayağına dolanıyor
Konuları bitirip bir an önce bol test çözümüne geçmek istiyorum ama nerdeee. İki aya biter belki konular. Umut güzel şey.
Biter inşallah hiç moralini bozma 🌺
Herkese kolay gelsin.
Sanada kolay gelsin inşallah canım

Hoşgeldin 🤗

Bende kpss sürecine ilk benim hocamla başlamıştım ve baya memnun kaldım.

Coğrafyanın bitmesi iyi olmuş

En güzeli 👍🏻

Eksikler hep zaman alır ama buna değer emin ol

Bunuda çok sonlara bırakmamaya çalış sonra insanın eline ayağına dolanıyor

Biter inşallah hiç moralini bozma 🌺

Sanada kolay gelsin inşallah canım
Günaydın.
Teşekkür ederim.
Türkçe tekrarımı bitirince onun yerine vatandaşlığı koymayı düşünüyorum, bakalım artık.

Dün Matematikten asal sayılara çalıştım.

Tarihten gerileme dönemini dinledim, not aldım, hocanın hazırladığı 25 soruluk videoyu çözdüm, bugün soru bankamdam soru çözeceğim o dönemle ilgili.

Türkçe'den iki video izledim böylece sözcükte yapı konusu bitmiş oldu. Bugün soru çözeceğim onunla ilgili de.

Günaydın.
Teşekkür ederim.
Türkçe tekrarımı bitirince onun yerine vatandaşlığı koymayı düşünüyorum, bakalım artık.
Tabi kendi programın düzenin varsa bu şekilde böyle devam et.Ben programla gidebilen biri olamadım hiç o yüzden hiç şu sırayla yapda diyemiyorum 🥴
Dün Matematikten asal sayılara çalıştım.
👍🏻
Tarihten gerileme dönemini dinledim, not aldım, hocanın hazırladığı 25 soruluk videoyu çözdüm, bugün soru bankamdam soru çözeceğim o dönemle ilgili.
👍🏻
Türkçe'den iki video izledim böylece sözcükte yapı konusu bitmiş oldu. Bugün soru çözeceğim onunla ilgili de.
👍🏻

Kolay gelsin 😊

Merhabalar bende böyle bir forum atıyordum. Kpssye çalışmaya başlamak istiyorum sıfırdan önlisans nasıl başlamalıyım nasıl yapmalıyım günde bir saat ayırabilirim çocuğum oldugu için yeterli midir? Bana da yardımcı olur musunuz gaza gelmem lazım
Hoşgeldin 🤗

Merak etme canım çocuklu olanlarımızda var ve bu yapamayacağımız anlamına gelmiyor o yüzden hiç moralini bozma. Bizde bize ayrılan bu, günde bir yada iki saatlik kısıtlı zamanları kullanıyoruz. Ben kendi adıma anlatacak olursam durum böyle olduğu için maalesef programlara bağlı çalışamıyorum zaten program yapsam ve aksaklık olsa moralim bozulur o yüzden bu işe hiç bulaşmıyorum. Ben daha çok Allah ne verdiyse tarzında ilerliyorum 😅. Yani yeri geliyor 1 hafta hiç bakamadığım oluyor yeri geliyor uykusuzluktan perişan oluyorum yeri geliyor çocuğum huysuzluk ediyor. Ancak ben kendimi bu gibi durumların gayet olağan olduğuna dair kendimi ikna ettim ve gerçeklerde böyle zaten. Bu gibi aksaklıklar sonrası asla bırakmıyorum en son neye bakıyorduysam oradan devam ediyorum en ufak bir bulduğum zamanda. Genel olarak mantığım bu şekilde.

Bunun dışında kabataslak kendim için şöyle bir planım var. Eylül gibi başladım ve Aralığa kadar tarih, coğrafya, anayasa ve eğitim bilimlerini bitiririm dedim.

Anayasadan Emrah Vahap Özkaraca izliyorum, not alıyorum, soru çözüyorum. Coğrafyadan Coğrafyanın Kodları var onu izledim haritalarla ilgili ve notlarımı tekrar edip soru çözüyorum. Tarihten Ramazan Yetgin ve Ahmet Uğur Karakuza izliyorum, not alıyorum, soru çözüyorum. Ayrıca tarihten Aydın Yüceyi de izlemiştim iyiydi. Eğitim bilimlerinden şimdilik hiçbir şey izlemiyorum sadece notlarımı tekrar edip soru çözüyorum.

Bütün bunları günde 1 yada 2 saatlik çalışmalara sığdırmaya çalışıyorum o yüzden hiç moralini bozma canım azıcık olsun tam olsun hep böyle düşün.

Birde tabii hangi gün ne çalışırsak buraya yazmaya çalışıyoruz. Bu bizi motive ediyor, destek olmak bize iyi geliyor 🌸

Hoşgeldin 🤗

Merak etme canım çocuklu olanlarımızda var ve bu yapamayacağımız anlamına gelmiyor o yüzden hiç moralini bozma. Bizde bize ayrılan bu, günde bir yada iki saatlik kısıtlı zamanları kullanıyoruz. Ben kendi adıma anlatacak olursam durum böyle olduğu için maalesef programlara bağlı çalışamıyorum zaten program yapsam ve aksaklık olsa moralim bozulur o yüzden bu işe hiç bulaşmıyorum. Ben daha çok Allah ne verdiyse tarzında ilerliyorum 😅. Yani yeri geliyor 1 hafta hiç bakamadığım oluyor yeri geliyor uykusuzluktan perişan oluyorum yeri geliyor çocuğum huysuzluk ediyor. Ancak ben kendimi bu gibi durumların gayet olağan olduğuna dair kendimi ikna ettim ve gerçeklerde böyle zaten. Bu gibi aksaklıklar sonrası asla bırakmıyorum en son neye bakıyorduysam oradan devam ediyorum en ufak bir bulduğum zamanda. Genel olarak mantığım bu şekilde.

Bunun dışında kabataslak kendim için şöyle bir planım var. Eylül gibi başladım ve Aralığa kadar tarih, coğrafya, anayasa ve eğitim bilimlerini bitiririm dedim.

Anayasadan Emrah Vahap Özkaraca izliyorum, not alıyorum, soru çözüyorum. Coğrafyadan Coğrafyanın Kodları var onu izledim haritalarla ilgili ve notlarımı tekrar edip soru çözüyorum. Tarihten Ramazan Yetgin ve Ahmet Uğur Karakuza izliyorum, not alıyorum, soru çözüyorum. Ayrıca tarihten Aydın Yüceyi de izlemiştim iyiydi. Eğitim bilimlerinden şimdilik hiçbir şey izlemiyorum sadece notlarımı tekrar edip soru çözüyorum.

Bütün bunları günde 1 yada 2 saatlik çalışmalara sığdırmaya çalışıyorum o yüzden hiç moralini bozma canım azıcık olsun tam olsun hep böyle düşün.

Birde tabii hangi gün ne çalışırsak buraya yazmaya çalışıyoruz. Bu bizi motive ediyor, destek olmak bize iyi geliyor 🌸
Uzunca cevap verip ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. Evet çocukla planli olmuyor hiç bişey, dediğiniz gibi Allah ne verdiyse çok mantıklı 😊 o zaman ben de bir yerden baslicam, önemli olan başlamak ve aynı hevesle devam etmek 😊 inşallah devamını getiririm sizinle birlikte 🙈

Uzunca cevap verip ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. Evet çocukla planli olmuyor hiç bişey, dediğiniz gibi Allah ne verdiyse çok mantıklı 😊 o zaman ben de bir yerden baslicam, önemli olan başlamak ve aynı hevesle devam etmek 😊 inşallah devamını getiririm sizinle birlikte 🙈
Rica ederim. Evet aynen öyle sende sana uygun olan çalışma tarzını seç ve başla 😊. Hep birlikte devam ediyoruz inşallah. Kolay gelsin 🌺

Günaydın kızlar, uzun zaman önce yazmıştım. Bir daha giriş yapamadım. O yüzden yazmamadım.
1 Eylül'de çalışmalara başladım. Kızım olduğu için yavaş ilerliyorum.
Tarih'ten Atatürk'ün Hayatı bitti. 2 soru bankasını aynı anda çözüyorum.
Matematik Bölme Bölünebilme Kurallarına geldim. 2 soru bankası çözüyorum.
Coğrafya dersine yeni başladım. İlk ünitedeyim.
Herkese başarılar dilerim. İnşaALLAH artık düzenli yazacağım.

Günaydın kızlar, uzun zaman önce yazmıştım. Bir daha giriş yapamadım. O yüzden yazmamadım.
1 Eylül'de çalışmalara başladım. Kızım olduğu için yavaş ilerliyorum.
Tarih'ten Atatürk'ün Hayatı bitti. 2 soru bankasını aynı anda çözüyorum.
Matematik Bölme Bölünebilme Kurallarına geldim. 2 soru bankası çözüyorum.
Coğrafya dersine yeni başladım. İlk ünitedeyim.
Herkese başarılar dilerim. İnşaALLAH artık düzenli yazacağım.
Tekrar hoşgeldin 🤗
Gayet güzel gidiyorsun olsun moralini bozma bende yavaş ilerliyorum hatta bazen duruyorum ama hiç bırakmamaya çalışıyorum. Sanada başarılar kolay gelsin 🌺

Tekrar hoşgeldin 🤗
Gayet güzel gidiyorsun olsun moralini bozma bende yavaş ilerliyorum hatta bazen duruyorum ama hiç bırakmamaya çalışıyorum. Sanada başarılar kolay gelsin 🌺
Tekrardan hoş buldum :KK16:Çok teşekkür ederim.Moral bozmuyorum. Her şey olacağına varıyor sonuçta değil mi? Önemli olan yavaşta olsa emin adımlarla ilerlemek :KK56:Beni uğraştıran matematiğe karşı bile pozitif olmaya çalışıyorum. Onunla iyi geçinmekten başka çarem yok şu sıralar :KK70:Suyuna gidiyorum. :-):-)

Tekrardan hoş buldum :KK16:
🤗
Çok teşekkür ederim.Moral bozmuyorum. Her şey olacağına varıyor sonuçta değil mi?
Aynen öyle o yüzden kendimizi parçalasak da parçalamasak da olan oluyor. Bundan dolayı olanları sakince karşılamakta fayda var.
Önemli olan yavaşta olsa emin adımlarla ilerlemek :KK56:Beni uğraştıran matematiğe karşı bile pozitif olmaya çalışıyorum. Onunla iyi geçinmekten başka çarem yok şu sıralar :KK70:Suyuna gidiyorum. :-):-)
Eeen güzelini yapıyorsun. Zaten bu yol yorucu bir yol birde biz kendimize yük yüklemeyelim. Mücadelemizi sevelim, elimizden geleni yapalım ve evet suyuna gidelim 😄 gerisi nasip kısmet 😊

Kızlar iyi akşamlar hepinize. En son çarşamba günü bildirim yapmışım. O günden beri vatandaşlıkla mücadele ediyorum :halay: Ne uzunmuş bu ilk ünite izle izle bitmiyor. Toplam 12 video izledim (yanlış anlaşılmasın videolar max 35 dakika bir de hızlandırıyorum) Not alma kısmındayım , yarısına kadar geldim bir mola verdim. Testlerini çözmeye geçemedim daha. Bende durumlar böyle. B Basakcikk ve Dersolsun Dersolsun kızlar hoş geldiniz umarım başarılı bir süreç geçiririz burada :) Sizlere sorayım bugün hangi derse çalıştınız?

🤗

Aynen öyle o yüzden kendimizi parçalasak da parçalamasak da olan oluyor. Bundan dolayı olanları sakince karşılamakta fayda var.

Eeen güzelini yapıyorsun. Zaten bu yol yorucu bir yol birde biz kendimize yük yüklemeyelim. Mücadelemizi sevelim, elimizden geleni yapalım ve evet suyuna gidelim 😄 gerisi nasip kısmet 😊
Ne güzel dedin nasip kısmet. Olmazsa da ne güzel kültürel yönümüz gelişiyor. Rahat olunca daha iyi anlıyorum ben her şeyi... Ne demiş Şems :'' Olduğu kadar olmadığı kader... ''

Kızlar iyi akşamlar hepinize. En son çarşamba günü bildirim yapmışım. O günden beri vatandaşlıkla mücadele ediyorum :halay: Ne uzunmuş bu ilk ünite izle izle bitmiyor. Toplam 12 video izledim (yanlış anlaşılmasın videolar max 35 dakika bir de hızlandırıyorum) Not alma kısmındayım , yarısına kadar geldim bir mola verdim. Testlerini çözmeye geçemedim daha. Bende durumlar böyle. B Basakcikk ve Dersolsun Dersolsun kızlar hoş geldiniz umarım başarılı bir süreç geçiririz burada :) Sizlere sorayım bugün hangi derse çalıştınız?
Hoş buldum 💙

Bugün Coğrafya ilk ünite bitti. 100'ü aşkın soru çözdüm. Matematik Bölünebilme kuralları bitti. Soruların bir kısmını çözdüm. Sonra kızımla ilgilendim. Şimdi matematiğe devam edeceğim. Tarih'ten son bitirdiğim ünitenin 100 sorusu çözüldü. Yeni konuyu Ramazan Hoca yüklemediği için izleyemedim. Son üniteyi yatmadan tekrar yapabilirsem iyi olacak. Herkese iyi akşamlar dilerim 🌷

Kız aynen evet izle izle bitmiyor ama sana güzel haber vereyim ilk ünite bittikten sonra hızlı gidiyor, zevkli hale geliyor, resmen akıyor 😌😊

X