Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Türkçe ile matematik çok nankördür onlarla başlayabilirsin. Ancak yanına dersler serpiştirmelisin yani tek Türkçe ve matematikle olmaz. Tarih, coğrafya ve anayasa da var. Eğitim bilimlerinden girecek misin bilmiyorum eğer gireceksen buda var ve alanında varsa alanda var yani ders sayısı oldukça fazla ancak hiçbir zaman geç değildir. Ayrıca daha Aralık ayından önceki zaman dilimindeyiz bence başlamak için gayet normal bir zaman sadece eylülde başlayanlar olduğu için sen birazcık daha programını hızlandırırsın.

Kabaca bilgilendirdim seni ama sen genede merak ettiklerini sor oradan cevaplamaya devam edeyim.
Kpps b giricem yani girmek istiyorum, ne bir kaynağım nede bir yolum var hangi hocayı dinlesem nerden baksam kendime bı program yapmam lazım işletme bitecek inşallah olursa

İnşallah inşallah ya ❤️. Rica ederim 😘

Onlar kaç video atmış diye hiç kafana takma. Şahsen bak sen 3 hocayıda izledim bitirdim deseydin hiç heyecanlanmazdım senin için. Çünkü hepsini hemen bitirirsen ileriki aylarda ne izleyeceksin böyle düşün 🤔. Bu sınav ezber ağırlıklı bir sınav ve tekrarlar çok önemli bu yüzden defalarca bitirmektense bir kez bitirip bilgileri aylarca taze tutabilmek önemlidir.

Hemencik birinden başla, tekrarlarını yap, sorularını çöz gerisi çorap söküğü gibi gelecektir inşallah 😊. Kolay gelsin 🌺
Evet evet haklısınız hocam 😊illa ki unutulacak. Tekrar önemli. Bir de fırsat varken ne kadar değerlendirilirse o kadar iyi çünkü insanın bir günü diğerini tutmuyor

@Ades475 aramıza hoşgeldin canım. Bugün hangi derse çalıştın , verimli geçti mi? Çarşamba günü en son bildirim yapmışım. Temel hukuk bilgisi ünitesini hızlıca tekrar ettim, 9 test vardı çözdüm. Yanlış yaptıklarımın çözümlerini inceledim. Vatandaşlık dersi vaktimi çok aldı. Yani kavramları iyice irdeleyim derken böyle oldu. Bu arada kızlar ben Türkçeyi bir soru bankasından bitirdim. (yediiklim) Türkçe bir dursun dedim köşede. Diğer bitirmediklerime ağırlık vereyim diyorum yanlış mı yapıyorum bilemedim. 3 test paragraf çözdüm, yanlışları inceledim. Karışım problemleri 1 videosu vardı onu izledim. 32 soru çözdüm bu konudan. Sanayi ve ticaret konusundan deftere not aldım. Bu konunun videosunu yarın izleyeceğim çünkü uykum geldi:KK70: Coğrafyaya baktım az kalmış bunu da bitirip köşeye kaldırayım diğer bitmeyenlere ağırlık vereyim istedim. Yani şimdilik duracak ikinci turda tekrarlarda yine çalışacağım biten derslere. Ders ders gitmek dediğiniz bu galiba. Okuyanlar umarım anlamışsınızdır ifade edemedim tam. Bu arada bugün pek ilerlememiş konu. Diğer kızlar sizler neler yaptınız? golgefeslegeni golgefeslegeni QuantumPhysics QuantumPhysics Jawlensky Jawlensky ASSOSyal ASSOSyal Dersolsun Dersolsun hocalarım ve diğer aklıma gelmeyen arkadaşlarım ses verin.
Merhaba kızlar, ben bu aralar zor konsantre oluyorum. Ama çalışıyorum. Sizler neler yapıyorsunuz?

Kpps b giricem yani girmek istiyorum, ne bir kaynağım nede bir yolum var hangi hocayı dinlesem nerden baksam kendime bı program yapmam lazım işletme bitecek inşallah olursa
Türkçe > Aker Kartal, Öznur Saat Yıldırım
Matematik > İlyas Güneş, Ebru Tuncay
Coğrafya > Engin Eraydın, Mehmet Eğit, Bayram Meral
Tarih > Ramazan Yetgin, Selami Yalçın, Aydın Yüce, Ahmet Uğur Karakuza
Anayasa > Emrah Vahap Özkaraca, Esra Özkan Karaoğlu

Bu hocalar benim sevdiklerim yani sende seveceksin diye bir şart yok ama bu şekilde bir başlangıç yapabilirsin. İzledikçe zaten kendine göre hangisi iyi kötü ayırt edersin. Birde sana tavsiyem bunlar için mutlaka defter tut kesinlikle sadece izlemek yetmez.

Kitap olarak pegem, yediiklim, yargı vs kullanabilirsin tabii gene yayınlarda derslere göre değişir mesela sallıyorum pegem coğrafyada iyidir matematikte kötüdür işte yargı matematikte iyidir tarihte kötüdür gibi gibi..

Selam canlarım
Dün egitim çözdüm azıcık. Bende pegemin efsane 2000 soru bankası var program geliştirmeden sınavda kaç soru çıkıyor? kitapta program geliştirmeye birkaç test koymuşlar şaka gibi geri kalan sınıf yönetimi falan pg adı altında olan bölümde.

Selam canlarım
Dün egitim çözdüm azıcık. Bende pegemin efsane 2000 soru bankası var program geliştirmeden sınavda kaç soru çıkıyor? kitapta program geliştirmeye birkaç test koymuşlar şaka gibi geri kalan sınıf yönetimi falan pg adı altında olan bölümde.
Öğretim İlkeleri ve Yöntemleri
21
Ölçme ve Değerlendirme
12
Öğrenme Psikolojisi
12
Rehberlik ve Özel Eğitim
10
Gelişim Psikolojisi
10
Sınıf Yönetimi
5
Program Geliştirme
5
Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı
5
Toplam Soru Sayısı80
Canım internetten baktım. 2021 de soru dağılımı bu şekildeymiş. Tabi eğitim bilimleri sınavına girenler daha iyi bilir.

Öğretim İlkeleri ve Yöntemleri21
Ölçme ve Değerlendirme12
Öğrenme Psikolojisi12
Rehberlik ve Özel Eğitim10
Gelişim Psikolojisi10
Sınıf Yönetimi5
Program Geliştirme5
Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı5
Toplam Soru Sayısı80
Canım internetten baktım. 2021 de soru dağılımı bu şekildeymiş. Tabi eğitim bilimleri sınavına girenler daha iyi bilir.
Bu benim aklıma neden gelmedi🥴 canım cok sağ ol mesgul ettim seni 🙈🙈 5 tane azmis. demek ki o yüzden öyle. 80 soruya düştüğünden beri 2. Girişim pek ilgim alakam yoktu 120 iken eşitti bir ara. Kafam karışmıştı o yüzden 😊

Bu benim aklıma neden gelmedi🥴 canım cok sağ ol mesgul ettim seni 🙈🙈 5 tane azmis. demek ki o yüzden öyle. 80 soruya düştüğünden beri 2. Girişim pek ilgim alakam yoktu 120 iken eşitti bir ara. Kafam karışmıştı o yüzden 😊
Canım ne demek estağfurullah. Ben de sizden çok şey öğreniyorum. Kafan karışmış olabilir insanlık hali.

İyi akşamlar kızlar bugün alandan birkaç video yüklenmiş yeni türk edebiyatına bakayım dedim ama hoca ders anlatmamış genel bilgi vermiş biraz zaman kaybı oldu benim için. Tarihten osmanlı kültür medeniyetten 3 video izledim bu kadar

Kızlar iyi akşamlar herkese. Ben de dün 40 soru paragraf çözdüm. Yanlışlarımı inceledim. Bugün ise coğrafyadan 1 video ulaşım konusu, 1 video turizm konusu dinledim(zaten uzun değildi.)
Deftere notlar aldım. 18 tane soru çözdüm (ilk testi) bu konunun. Daha çözmem gereken 3 test var bunları yarına bıraktım. Kızlar sizler neler yaptınız?
Dersolsun Dersolsun Jawlensky Jawlensky Papatyamaviss Papatyamaviss QuantumPhysics QuantumPhysics

İyi akşamlar kızlar bugün alandan birkaç video yüklenmiş yeni türk edebiyatına bakayım dedim ama hoca ders anlatmamış genel bilgi vermiş biraz zaman kaybı oldu benim için. Tarihten osmanlı kültür medeniyetten 3 video izledim bu kadar
Canım 3 video izlemişsin, bence iyi yapmışsın. Günü boş geçirmemiş oldun.

Canım ne demek estağfurullah. Ben de sizden çok şey öğreniyorum. Kafan karışmış olabilir insanlık hali.
❤️❤️
Kızlar iyi akşamlar herkese. Ben de dün 40 soru paragraf çözdüm. Yanlışlarımı inceledim. Bugün ise coğrafyadan 1 video ulaşım konusu, 1 video turizm konusu dinledim(zaten uzun değildi.)
Deftere notlar aldım. 18 tane soru çözdüm (ilk testi) bu konunun. Daha çözmem gereken 3 test var bunları yarına bıraktım. Kızlar sizler neler yaptınız?
Dersolsun Dersolsun Jawlensky Jawlensky Papatyamaviss Papatyamaviss QuantumPhysics QuantumPhysics
Maşallah gayet güzel verimli olmus. Bugün eğitimden soru çözdüm. Yarın alana bakmam lazım. Video izleyeceğim inşallah. Bu yazdıklarınızi okudukça çalışma hevesi geliyor çok teşekkürler 🥰🥰

Selam canlarım
Öyle canım evet maalesef çok soruya yönelik değil sanki konu anlatım kitabı gibi daha çok

Öğretim İlkeleri ve Yöntemleri21
Ölçme ve Değerlendirme12
Öğrenme Psikolojisi12
Rehberlik ve Özel Eğitim10
Gelişim Psikolojisi10
Sınıf Yönetimi5
Program Geliştirme5
Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı5
Toplam Soru Sayısı80
Kız ne güzel yapmışsın harika bir tablo olmuş ellerine sağlık ve evet doğru bu şekilde soru dağılımı 😍❤️

Hem alan hemde tarihten 3 vid gözümden kaçmadı iyisin iyii 😍. Demek ki çıldırık bebiş izin verdi bugün desene 🥴

X