Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kızlar iyi akşamlar herkese. Kandiliniz mübarek olsun öncelikle. Yazamamıştım , en son tarih videosu dinliyordum. Toplamda 3 video Gerileme Dönemi izlendi.
Deftere notlar tutuldu.
1 test (24 soru) çözüldü gerilemeden.
Yanlışlarımın çözümünü deftere yazdım. (Böyle hem tekrar yapmış gibi oluyorum.) 1 test (20 soru) paragraf konusundan çözdüm.
48 soru daha var gerileme konusundan onları çözeceğim birazdan. Yazarak gittiğim için uzun saatler harcadım. Böyle havada kalmamış oluyor bence. Bu arada grubun diğer üyeleri neler yapıyor? @ASSOSyal Jawlensky Jawlensky golgefeslegeni golgefeslegeni hocalarım sizler bugünü nasıl geçirdiniz? Buraya yazdığım için kendimi sorumlu hissediyorum.
Canım çok verimli olmasa da çalışıyorum bir sekilde çocuklar sırayla hasta oluyor artık ne yapabilirsem o kadar çalışıyorum😊

Kızlar bende bugün sadece tarih bakabildim. Osmanlı kültür medeniyetten 2 video izleyebildim. Bu sefer Ahmet Uğur Karakuza nın videolarına bakmaya karar verdim çünkü Ramazan Yetgin in geçen yıllardaki videolarını izlemiştim. Ee artık bi zahmet tarihten bişeyler yapabilirim sınavda diye umuyorum 😅

Kızlar iyi akşamlar hepinize. Bugün kpss adına yaptıklarım :
Madenler ve enerji kaynakları konusundan 1 test kalmıştı onu çözdüm. Yanlışların çözümüne baktım.
Paragraf konusundan 40 soru çözdüm.
Vatandaşlık temel hukuk bilgisi ünitesinden 3 video izledim. Bu dersi kavramlar çok olduğundan sona bırakmayım dedim Bu arada Emrah hocayı dinlemeye başladım. Baya iyi anlatıyor, daha önce hiç dinlememiştim. Yarın yine vatandaşlık çalışmayı planlıyorum.

Madenler ve enerji kaynakları konusundan 1 test kalmıştı onu çözdüm. Yanlışların çözümüne baktım.
Vatandaşlık temel hukuk bilgisi ünitesinden 3 video izledim. Bu dersi kavramlar çok olduğundan sona bırakmayım dedim Bu arada Emrah hocayı dinlemeye başladım. Baya iyi anlatıyor, daha önce hiç dinlememiştim. Yarın yine vatandaşlık çalışmayı planlıyorum.
Maşallah canım güzel çalışmışsın. Evet bende Emrah tan dinliyorum güzel anlatıyor.

Bugün gene Osmanlı kültür medeniyetten video izleyebildim. Ahmet Uğur Karakuzu dan 3 video izledim. Not alınacak yerleri aldım. Bu hoca da konuyu tablolarla anlatıyor birde arada yazdığı sorular vs tarzı hoşuma gitti. Ramazan Yetgin daha çok uzata uzata detaylı işliyor ancak Ahmet Uğur hoca daha kısa, özet şeklinde kızlar bu yüzden benim gibi tarih özürlüler için ideal 😅😄

Ben vatandaşlıkta erdal keseklere başladım ama çok beğenmedim. Emrah hoca diye mi geçiyor senin dinlediğin soyismi ne

Bugün gene Osmanlı kültür medeniyetten video izleyebildim. Ahmet Uğur Karakuzu dan 3 video izledim. Not alınacak yerleri aldım. Bu hoca da konuyu tablolarla anlatıyor birde arada yazdığı sorular vs tarzı hoşuma gitti. Ramazan Yetgin daha çok uzata uzata detaylı işliyor ancak Ahmet Uğur hoca daha kısa, özet şeklinde kızlar bu yüzden benim gibi tarih özürlüler için ideal 😅😄
Tarihten Aydın hocayı dinliyorum, tarih özürlüsüyüm ben de :KK70:

Ben de 2022 Kpss'ye hazırlanıyorum.
Benim Hocam'dan takip ediyorum konuları, not alarak çalışıyorum, matematigim berbat olduğu için sıfırdan temel atmak amacıyla alıştırmalarla matematik kitaplarıyla başladım. Umarım o temeli atabilirim artık.
Şu ana kadar coğrafyayı bitirdim, zaten konu az olduğu için hızlı bitiyor o. Sadece bir soru bankası kaldı elimde onunla ilgili, akşamları çözmeyi planlıyorum.
Tarihten günlük en az bir video dinlemeye çalışıyorum.
Matematik çok uzun saatlerimi alıyor ama inşallah değer bunca emeğe.
Türkçe dilbilgisi hep iyiydi benim matematiğin kötü olmasından tahmin edersiniz. 😀 Türkçe için de genel tekrar olur diye hızlandırılmış videolar izliyorum.
Vatandaşlığa henüz başlamadım.
Konuları bitirip bir an önce bol test çözümüne geçmek istiyorum ama nerdeee. İki aya biter belki konular. Umut güzel şey.

Herkese kolay gelsin.

Benim Hocam'dan takip ediyorum konuları, not alarak çalışıyorum, matematigim berbat olduğu için sıfırdan temel atmak amacıyla alıştırmalarla matematik kitaplarıyla başladım. Umarım o temeli atabilirim artık.
Şu ana kadar coğrafyayı bitirdim, zaten konu az olduğu için hızlı bitiyor o. Sadece bir soru bankası kaldı elimde onunla ilgili, akşamları çözmeyi planlıyorum.
Türkçe dilbilgisi hep iyiydi benim matematiğin kötü olmasından tahmin edersiniz. 😀 Türkçe için de genel tekrar olur diye hızlandırılmış videolar izliyorum.
Konuları bitirip bir an önce bol test çözümüne geçmek istiyorum ama nerdeee. İki aya biter belki konular. Umut güzel şey.

Herkese kolay gelsin.
Hocam maşallah:nazar: çok iyi gidiyorsunuz. Siz de gelip ara ara çalışmalarınızı yazarsanız birlikte motive olabiliriz:KK73:

Hocam maşallah:nazar: çok iyi gidiyorsunuz. Siz de gelip ara ara çalışmalarınızı yazarsanız birlikte motive olabiliriz:KK73:
Aslında yavaş gidiyor sayılırım çünkü çocuğum yok, çalışmıyorum da. Tüm koca gün benim yani.
Yazarım tabi, insan başkasının çalıştığını görünce çalışma azmi artıyor.

Herkese kolay gelsin.
Hoşgeldiniz. Coğrafya bitmiş bile. Önümüzde daha çok vakit var hepsi biter bol bol da soru çözersiniz. Kolay gelsin

X