Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Aynen öyle çok haklısın öyle karışık bir süreç ki bak ilahiyat 75 lerde atama oluyordu şimdi 80 e çıkmış ben bitirmeye 85 leri bulur önü onunda tıkanır daha ben bu bölümü dgs ile 4 yıla tamamlamam lazım lisans mezunu olduğum için of cidden her şey çok zor yarın için hiç paniğim yok inan bakmayı bile düşünmüyorum kurumsal bir satış firmasında işe girsem çalışsam oralara girmek bile zor iş bakıyorum özelde büyük ihtimal kpssye artık bel bağlamam gibi hakkımızda hayırlısı olsun açıkta da öyle önü açık bölüm yok canım artık

Şu ikilemler bir bitseydi kuzum

Yarın zaten buraya yazamazsam bilin ki kötü
Boş ver yazma da zaten kimseye söylemek zorunda değilsin ama dediğim gibi sonuç ne olursa olsun kendini sakın üzme zaten 3 sene alım yok gelse bile emekli sayısı kadar bir iki tane gelecek ona da en yüksek alan kişi yerleşecek kimine 95 bile alması atanmasına yetmeyecek belki de biraz da nasip işi
Bizim umudumuz belki bir yerde çok açık olur bizim alandan yüksek alıma çıkarlar belki de 75 le atanırsın o yüzden sen elinden geleni yaptın sonrası icin tevekkül edeceğiz napalım inan çoğu kişi 89 86 alıyor atanamıyor mühendislik bak yüksek kapatıyor başkası açıktan tıbbi sekreterlik okuyor 65 le atanıyor

Assosyal canım 35 üstüne belli bölüm örgün okuma imkanı gelmişti düşük puanlara acaba özel eğitim var mı ki şu an sadece ataması yüksek ve puanı düşük bölüm o açıkta yok maalesef

Tamamen nasip meselesi kuzu, belki tam puan alıp olmayacak insanlar vardır. Nasipte öte yol yok,Allah güzel kapilar açsın inş herkese bize de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…