Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Hmm zaten çocuk gelişim atamalarda da yığılma var açıktan bir bölüm yok şu an şunu okusak önü açık denilecek
Gerçekten yok, çoğu bölümde yığılma var. Eğitim sistemi yeterince çıkmazda. Herkes umut ediyor bizim gibi. Aslında yalnız degiliz ama insan sadece kendinin başına geliyormuş gibi hissediyor. Artık hiçbir şeyin garantisi yok. Olur dersin olmaz ,olmaz dersin olur. Olacak deyip tekrardan dört yıl vermek çok büyük emek işi 🥺

Uzun zamandır buradayız canım, kimler geldi kimler geçti. Biz hâlâ buradayız. Yarın için çok korkuyorum 🥺 sinava girerken bile çok rahattım 🥺 kontrolumu kaybettim
Bende bu gece nasil uyurum bilmiyorum. 2021 mezunuyum bende sadece mezun olduğum yıl çalışmıştım. Hangi bölümden giriyorsunuz

Evet evet bir yandan da yeniden derse kapanmak zor geliyor tüp bebek tedavimde var Kasım'da çocuktan mi vazgecsem kariyerden mj bilmiyorum
Rabbim en hayırlı zamanda ikisini de nasip etsin canım . Senin atanma zor değil, imkansız gibi düşünme. Bebeğin sansiyla atamanda olur inş 🤲

X