Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Memur maaşına zam gelince gaza gelirim diyordum ama onuda çok yapmadılar 🥺 vaiz memurdan fazla maaş alıyormuş bugünde ona takıldım neyse 🫣
CAnim vaizi bırak, temizlik personeli daha fazla maaş alıyor.
Devlette işçi kadrosunda temizlik görevlisi, sabah sadece yerleri siliyir yarım saat, geri kalan saat oturuyor maaşı 54 e denk geliyor nerneyse.

Arkadaşımın yengesi kura ile sağlık bakanlığına yerleşti temizlik personeli olarak, 35 maaş alıyor, ben 32.900

İşin icine girdikten sonrada başka adaletsizlikler görüyorsun. Ama çok şükür, 33 neden 40 değil diye hayiflanmak, sıfırdan neden 33 değil diye hayiflanmaktan iyidir.

Son hafta, son düzlük, Allah yardımcınız olsun. Bol güncel dinleyin, ders tekrarı yapın. Artık öğrenilen öğrenildi bu zamana kadar

CAnim vaizi bırak, temizlik personeli daha fazla maaş alıyor.
Devlette işçi kadrosunda temizlik görevlisi, sabah sadece yerleri siliyir yarım saat, geri kalan saat oturuyor maaşı 54 e denk geliyor nerneyse.

Arkadaşımın yengesi kura ile sağlık bakanlığına yerleşti temizlik personeli olarak, 35 maaş alıyor, ben 32.900

İşin icine girdikten sonrada başka adaletsizlikler görüyorsun. Ama çok şükür, 33 neden 40 değil diye hayiflanmak, sıfırdan neden 33 değil diye hayiflanmaktan iyidir.

Son hafta, son düzlük, Allah yardımcınız olsun. Bol güncel dinleyin, ders tekrarı yapın. Artık öğrenilen öğrenildi bu zamana kadar
Amin kuzum, o adaletsizlik hep vardı, var olmaya devam edecek. Özelde de olacak, devlette de olacak. Ben daha o seviyeye gelmedim bari şimdiden bunu dusunmeyeyim, önce gireyim de🤣 ya giremezsem kuru gürültü yapmış olucam🤣

Sürekli tekrar videolari izliyorum. Matematik çıkmış soruları izliyorum. Ins sinav anında bununda faydasi olur🫣 bunaldım biliyor musun ama son on artık,son çıkış 🥺🤲

Allahim şu sınav artik güzel geçsin, ben yine deli gibi heyecan yapmayayım 🥺 amin amin amin🥺🤲

Sen işe başlayınca bizi unuttun🥺 Sena616 Sena616
Unutur muyum canım arada bakıyordum kimse yazmıyordu. Ben burada sizlerden çok çok destek gördüm. Allah razı olsun hepinizden. Hatta gıda mühendisi arkadaşımız da baya destek oluyordu motivasyon anlamında. Rabbim emeklerinizin karşılığını hayırlısıyla versin. Artık son düzlük burası 🙏🙏🌸

Unutur muyum canım arada bakıyordum kimse yazmıyordu. Ben burada sizlerden çok çok destek gördüm. Allah razı olsun hepinizden. Hatta gıda mühendisi arkadaşımız da baya destek oluyordu motivasyon anlamında. Rabbim emeklerinizin karşılığını hayırlısıyla versin. Artık son düzlük burası 🙏🙏🌸
Sen her zaman yaz,biz hep destek oluruz canım benim 🥰😍🍒🫶 civcikim benimde aklımda ya,çok merak ediyorum. İnstagrami telefonumdan sildiğim için ulaşamıyorum. İnş o da harika bir sınav geçirir 🤲🥰😍🍒🫶 hatta dün gece rüyamda gördüm, sınava girmedim diyordu🥺 allahim sen kolaylık versin inş 🥺🤲🥰😍

Sonu güzel olsun,lütfen dua edin. Şuanda napicami şaşırmış durumdayım 🥺

kuzumm aklım sende,ins iyisindir. Senin için de dua edeceğim sinavda🥰😍🤲🫶🍒 hersey güzel olacak🤲🫶🍒😘
Sosyalim benim hesapta olmayan çok sey oldu bikac aydır çalışamadım sınava da giremicem muhtemelen ama hiç üzülmeye gerek yok çünkü benim için hayırlı olaylar oldu anlatirim cümleten selam herkese yeniden ❤️

Sosyalim benim hesapta olmayan çok sey oldu bikac aydır çalışamadım sınava da giremicem muhtemelen ama hiç üzülmeye gerek yok çünkü benim için hayırlı olaylar oldu anlatirim cümleten selam herkese yeniden ❤️
Ayy rüyamda görmüştüm kuzum,ben sınava girmedim demistin🥺 kalbim seninle, her zaman yanındayım 🤲🥺🍒😍🥰 istediğin zaman yaz ara tüm güzellikler seninle olsun inş canım benim🥰🍒🍒🤲🫶😘

Ayy rüyamda görmüştüm kuzum,ben sınava girmedim demistin🥺 kalbim seninle, her zaman yanındayım 🤲🥺🍒😍🥰 istediğin zaman yaz ara tüm güzellikler seninle olsun inş canım benim🥰🍒🍒🤲🫶😘
Ayy malum olmuş sana desene canım😊 olsun inşallah her şey daha iyi olacak bi kendimi toparliyim da diğer sınava girerim duruma göre.. buna çocukla girmek biraz zor olaylar da karışık malum

Ayy malum olmuş sana desene canım😊 olsun inşallah her şey daha iyi olacak bi kendimi toparliyim da diğer sınava girerim duruma göre.. buna çocukla girmek biraz zor olaylar da karışık malum
Rabbim tez zamanda hayırlı kapılar açsın inş canım benim 😍🥰🍒🍒🍒🫶🤲 bundan sonrası bahar güneş çiçek 🍒🍒🫶😘

Ahh safran ne sen sor ne ben söylüyüm🙃 pek iyi zamanlar geçirmedim.

Eveeet minik bi kızım oldu🥲 biraz kötü zamana denk geldi ama olsun bunda da var bi hayır..
Neden canım kötü zamana denk geldi hayirdir ?

Çok sevindim canım, Allah analı babalı büyütsün vatana millete hayırlı bir evlat olsun insallah

Neden canım kötü zamana denk geldi hayirdir ?

Çok sevindim canım, Allah analı babalı büyütsün vatana millete hayırlı bir evlat olsun insallah
Canım ayrılıyorum da. Birsuru şey oldu aklına gelebilecek her türlü pisliği yapmış Allahın cezası. Neyse sakin kalayım özetle bitirdim bikac güne her sey bitecek. İçim daha rahat cehennemde yaşamaktansa kendime yeni bi hayat kurmak daha iyi gelecek.

X