Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canim sen çalıştığın için yapabildin kolay geldi belki sana.
Denemede cozdugun sorulardan yanlış yaptığında daha çok aklımda kalıyor normal teste göre. Ondan son zamanlar yapılan deneme önemli, hergun yap 1 ay.
İnşallah her denemede aklımda kalan sorularla 1 soru aklında kalsa son 30 gün +30 net inşallah.
Buna ben de katılıyorum yanlış yapılan sorudan bilgi de öğreniliyor akılda da kalıyor.o yüzden yanlış yaptığım zaman korkmuyorum artık moralimi bozmuyorum nasip sınavda da artık nolursa ama deneme çözmek genel tekrar bakmak bol soru gelmek sınavda bence iyi fayda saglayacak

Ay canım artık gelsin sınav günü bildiklerimi unutmaktan bilgileri beynimin kusmasından korkuyorum ...inşallah sınav yerim de fakültede çıkar ya lise vs bana çok uzak düşüyor
Aynen kuzu bende gelsin istiyorum ama gelmesin de istiyorum 🥴😝 gitgide karisiyoruz artık çünkü 😫 nereye bakayım
Şaştım 🥴

Amin kuzum, üç yıl alım olmayacak. 100 de alsan atanamayacaksin, bosver takmA heyecan yapma diyo 🥴😝 ama başta soyledikleri destek olmuyor bana köstek oluyor🤣
Ay bir nevi haklı da öfff 😄😵‍💫alım yok bildiğin 3 yıl olsa bile şartı şurtu olur vs 🥺neyse moral bozmayalım 💙ben de başaramazsın edemezsin gibi konuşuyor sanıyorum gerçi bu konuşmada moralsizlik veriyor bak benim de düştü modum

Kızlar alımlara kafayı takip moralinizi bozmayın.
Ne zaman rekor sayıda memur alacağız bu sene dediler ki, hep bir kısıtlama.
Ama nerden ne kadro gelecegi belli olmuyor. Bakın tıbbi sekreterlik pek alınmayan bir bolumdu, bu sene rekor bir âlim oldu 60 kusurlere düştü puanlar. Gayrimenkul bölümü de aynı şekilde.

Siz puanınızı alın cepte dursun.

Ay bir nevi haklı da öfff 😄😵‍💫alım yok bildiğin 3 yıl olsa bile şartı şurtu olur vs 🥺neyse moral bozmayalım 💙ben de başaramazsın edemezsin gibi konuşuyor sanıyorum gerçi bu konuşmada moralsizlik veriyor bak benim de düştü modum
Haklilik payı var kuzum ama her doğru her yerde söylenmez ki🤣 an la mı yooorrr😫🥴

Kızlar alımlara kafayı takip moralinizi bozmayın.
Ne zaman rekor sayıda memur alacağız bu sene dediler ki, hep bir kısıtlama.
Ama nerden ne kadro gelecegi belli olmuyor. Bakın tıbbi sekreterlik pek alınmayan bir bolumdu, bu sene rekor bir âlim oldu 60 kusurlere düştü puanlar. Gayrimenkul bölümü de aynı şekilde.

Siz puanınızı alın cepte dursun.
Aynen canım benim bende aynısını söylüyorum. Biz önce puan almalıyız yoksa isterse 100 bin alsınlar, puan yoksa ne anlamı var🤔 ben puanı alayım da onlar beni almasın, sonuçta herkes aynı durumda. Sadece bizi etkileyen bir şey degil bu🙈 güzel düşünüp güzel hayal edelim, sonuçta güzel olsun. Allahım bu rahatligim sınavda da devam etsin🤲🫶😍🥰🍒

X