Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

merhaba canımcım.
buralarda değilim aslında
vize haftasıydı onunla uğraştım. bugün son sınava da girdim. bitti
sen nesalsın . iyi misin . nasıl gidiyor hayat. çalışmaların nasıl .
Ah kuzum Allah kolaylık versin inş, buradaki eski günleri çok özledim vallahi🥺 artık eskisi gibi aktif olmuyor buralar 🥺 idare etmeye çalışıyorum ama yorulduğumu hissediyorum, güce ihtiyacım var🥺 inş en güzel şekilde halledersin canım benim 🤲🥰🫶😘

AÖF ile KPSS birlikte yürüten var mı ? Ben bi türlü düzene koyamadım bu ikisini. Açıköğretimden 2.üniversite kapsamında 2 yıllık okuyorum bu sene ilk senem.dolayısıyla daha önce hiç aöf sınavına girmediğim için sınavda çok zorlarlar mı bilemiyorum. Geçmiş yılların çıkmış sorularına baktım Genel olarak kasmamışlar ama işte biraz takıyorum.
AÖF de KPSS kadar önemli benim için. Çünkü bu bölümden giricem sınava.ikisini bi türlü rayına koyamadım. Birine çalışsam diğerini boşluyormuş hissi veriyor.
Bide 2 yaşında kızım var tabi. Gün içinde derslere pek bakamıyorum. Planlamada biraz sıkıntım var
Tecrübe eden varsa bi fikir verebilir mi ?🥲aöf sınavına 3 hafta kala çalışsam sadece yeter mi mesela 🥹
Canım hangi bölüm okuyirsun bilmiyorum ama bende AÖF ve kpss yi birlikte yürütmüştüm 18 aylık kızımla. Vize finale 3 hafta kala kpss çalışmayı bırakıyor sadece AÖF calisiyordum. Özet kitaplar oluyor insan satın almıştım ve bol bol çıkmış sorular cozmustum
Zaten dönüp dolaşıp aynı soruyorlat

Canım hangi bölüm okuyirsun bilmiyorum ama bende AÖF ve kpss yi birlikte yürütmüştüm 18 aylık kızımla. Vize finale 3 hafta kala kpss çalışmayı bırakıyor sadece AÖF calisiyordum. Özet kitaplar oluyor insan satın almıştım ve bol bol çıkmış sorular cozmustum
Zaten dönüp dolaşıp aynı soruyorlat
teşekkür ederim cevap için 🥰
Ben de 10 gündür sadece aöf çalışıyorum. Matematik de çalışmam gerekiyor aslında yetiştiremiyorum. Aksilik ya kızımın uyku düzeni alt üst oldu. Geceleri uyanıyor sürekli. Ev işleri , yemek derken kendimden geçiyorum 🥹
Özet kitapları bilmiyordum hiç , bakayım ona da♥️sınava 2 hafta var. 1. Dönemi bitirseydim bi 😅

Canım sınavlar nasıl geçti ?
Çocuklar nasıl ?
sınavlar iyiydi. 2 tanesinde baya zorlandık ama bilmiyorum.
daha açıklanmadılar . merakla bekliyorum ben de .
akışkanlar mekaniği baya zordu
basınçlı sulama sistemlerinin tasarımı diye bir ders var . güzel ama biz biraz geç kaldık konu bitirmede. baya yapamadık sınıfcak.

çocuklar büyüyor . üni sınavına girecek büyük olan . onunla bi denemeye getir götür olayımız var .
diğer iki küçük ise sürekli itişme ve kavga halindeler . kafam bi milyon inanır mısın. çok zorluyorlar . o kavgaları . bağrış çağrış . ipek saç baş giriyor abiiye. abi onu sinir ediyor falan. hiç durmak istemezsin evde :duduk:

Ah kuzum Allah kolaylık versin inş, buradaki eski günleri çok özledim vallahi🥺 artık eskisi gibi aktif olmuyor buralar 🥺 idare etmeye çalışıyorum ama yorulduğumu hissediyorum, güce ihtiyacım var🥺 inş en güzel şekilde halledersin canım benim 🤲🥰🫶😘
eminim özlemişsindir. aslında ben de özledim ama gelen giden yok . etiketlenince gördüm ben de öyle geldim. unuttuk hepimiz valla.
güzel dostluklar kuruldu buralarda oysa.

basınçlı sulama sistemlerinin tasarımı diye bir ders var . güzel ama biz biraz geç kaldık konu bitirmede. baya yapamadık sınıfcak.

çocuklar büyüyor . üni sınavına girecek büyük olan . onunla bi denemeye getir götür olayımız var .
diğer iki küçük ise sürekli itişme ve kavga halindeler . kafam bi milyon inanır mısın. çok zorluyorlar . o kavgaları . bağrış çağrış . ipek saç baş giriyor abiiye. abi onu sinir ediyor falan. hiç durmak istemezsin evde :duduk:
Canım vallahi harikasın, hem calisiyorsun hem okuyorsun hem çocuklar hem eş ✨💃💪👍 Allah nazarlardan korusun inş seni,rabbim gönlüne göre versin. Sen herşeyin üstesinden gelirsin🥳😍🤩🥰🫶🫶🍒🍒🍒 ben çok zayıfım galiba gucsuzum🥺

Yaaa ne çabuk buyudu maşallah fen lisesi kazandığı günleri hatırlıyorum. Sınav annesisin demek, hazırlığı nasıl gidiyor özel ders mi alıyor dersane mi ?

Çok özleniyor, o heyecan bile baskaydi sanki kuzum 🥺
evet canımcım. ortak kaygılarımız vardı. öyle olunca başkaydı o zamanlar.
Canım vallahi harikasın, hem calisiyorsun hem okuyorsun hem çocuklar hem eş ✨💃💪👍 Allah nazarlardan korusun inş seni,rabbim gönlüne göre versin. Sen herşeyin üstesinden gelirsin🥳😍🤩🥰🫶🫶🍒🍒🍒 ben çok zayıfım galiba gucsuzum🥺
canım benim . sağ ol.
neden zayıfım , güçsüzüm dedin. öyle deme. kendini motive et. gücünü azımsama sakın.

Yaaa ne çabuk buyudu maşallah fen lisesi kazandığı günleri hatırlıyorum. Sınav annesisin demek, hazırlığı nasıl gidiyor özel ders mi alıyor dersane mi ?
evet yaa . seneye üniversitede olabilir . kısmetse inşallah
dershaneye gitmiyor. özel ders almıyor.
sadece 60 lı denemeye yazıldı. ona gidiyor.
okulun denemeleri var.
o şekilde . okul kursu oluyor haftasonu. ona dahi gitmek istemiyor. arada gidiyor.
kendi hallediyor . öyle söyledi. dershane ve özel ders teklif ettik. istemiyorum dedi.
o şekilde safrancımm.

senin kızçe nasıl. güzellik maşallah.
ablanın oğlan da büyümüştür valla. kızı zaten büyüdü.

evet yaa . seneye üniversitede olabilir . kısmetse inşallah
dershaneye gitmiyor. özel ders almıyor.
sadece 60 lı denemeye yazıldı. ona gidiyor.
okulun denemeleri var.
o şekilde . okul kursu oluyor haftasonu. ona dahi gitmek istemiyor. arada gidiyor.
kendi hallediyor . öyle söyledi. dershane ve özel ders teklif ettik. istemiyorum dedi.
o şekilde safrancımm.

senin kızçe nasıl. güzellik maşallah.
ablanın oğlan da büyümüştür valla. kızı zaten büyüdü.
İnşallah gonlundeki güzel bir yer gelir.
Seneye evdeki çocuklar -1 olur belki ☺️
Benim kızda iyi şükür. Bir kaç gündür diş ağrısı var antibiyotik kullanıyor.
Şu sıralar soğukla mücadele veriyoruz. Bu ilçeye doğalgaz yeni geldi, ger eve verilmedi daha iş yerinde de evde de yok henüz, dönüyoruz. Elektrikli ısıtıcılar da bir yere kadar ısıtıyor. Bu sene soğuk imtihanim oldu.

Ev iş yogunluguna alıştım şükür. Evle iş yeri arası 50-100 metre. Öğlenleri eve gidiyorum, kız bakicidan geliyor eşim işten, birlikte kahvaltı yapıyoruz sonra eşim kızı okula bırakıp ise geciyor. Akşam da birlikte dönüyorlar.

Yakınlık açısından küçük ilçe böyle avantajlı ama çoğu imkan yok. Manava yeşillik bile haftada bir gün geliyor o gün aldın aldın. Hastane olsun diğer ihtiyaçlar olsun sıkıntılı. Kızın sınıfın seviyesi çok düşük, senede bir kez alınan bu ödev setleri bile sorun oluyor almak istemiyorlar vs.

Kızlar ne sıklıkla tekrar yapıyorsunuz ? Ve ne şekilde yapıyorsunuz ?o_O Daha önceki senelerde hazırlanırken çok tekrar yapmadığımı fark ettim. Aynı yanlışlara düşmek istemiyorum.
Matematik tekrarı nasıl olmalı Mehmet hoca anlattı ama sözel derslerde nasıl olmalı acaba :eğlence::KK69:

Kızlar ne sıklıkla tekrar yapıyorsunuz ? Ve ne şekilde yapıyorsunuz ?o_O Daha önceki senelerde hazırlanırken çok tekrar yapmadığımı fark ettim. Aynı yanlışlara düşmek istemiyorum.
Matematik tekrarı nasıl olmalı Mehmet hoca anlattı ama sözel derslerde nasıl olmalı acaba :eğlence::KK69:
Canım matematiğin tekkrari olmaz. Matematik geçen gündüzün olacak. Her gün matematik ve Türkçe cozeceksin. Günde 50-100 ne kadar yapabiliyorsun soru çözmek rutinin olsun.

Selamlar 🥳
kara kutu serisini çözmüşsünüzdür.sadece çıkmış sorular mı var onda acaba. Beynim yandı anlamadım ben 🙁 yılbaşından önce kitap eksiklerimi tamamlamak istiyorum. Hepsine birden girişince bi şey anlamadım kara kutu serisinden 🤕

X