Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canım hiiiccc öyle düşünme bence. Burası Türkiye, yarın ne olur nasıl bir alım olur bilmiyoruz. Sen yapabildiginin en iyisini yap. Aniden bir durum gelişir belki kendi bölümden değil ama farklı bir pozisyonda atanirsin. Sonuçta herjes kendi bölümunde değil. Bende sadece bölümümu düşünmüyorum. Açılacak her kadroya aday olarak görüyorum kendimi. Önemli olan yetecek bir puan almak, 85 alsak ki o zaman bir yerler olur . İnsanların oluyor, biz niye yapmayalım. Sadece bölümüne odaklanma. Her kadroyu deneyeceğiz.
Kusura bakma birşey sorucam. KPSS de kendi bölümümüzü tutturamayınca başka bölümlere tercih yapabilir miyiz? O bölümün diploması olmadan

Allah yardımcımız olsun inşallah :110::110: bir çalışma programınız var mı
Yok aslında. Ama hergun paragraf ve matematik bakmaya çalışıyorum. Türkçeyi de bir önce tekrar edip sorudan gidicem. İki gün tarih ,iki gün cografya, iki gün tekrar gibi şuan. Vatandaşlığa ocakta gecicem. Tarih ve coğrafyayı da bir an önce bitiricem. En kötü dersim matematik. Agirligim o yöne kayacak

İkinci planda kalsa çok iyi olur çünkü kendi bölümüm biraz zor gibi en az 85 üstü almam lazım
onda da en az 85 almanız lazım. genelde 4001 kodlu açılıyor kadrolar lisans mezunu olanlar tercih edebilir diye. nitelik kodlarına göre. onlar da hep yüksekle kapatıyor

kızlar selam. ben bugün 2 tane üst üste kpss denemesi çözdüm. masadan ara vermeden ders çalışmak için kendimi zorluyorum. ve oturup ders programı yapacağım. size de atarım programı

X