Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

yüksek lisans yaptığım için üstümden tır geçiyor bir de Freelance danışmanlık veriyorum. hepsini birden yapacak güç bende yok herhalde. oysa tüm geleceğim ama işte şuura sahip olamadım bir türlü. doğum günümde küçük bir tatile gidiyorum ondan sonra oturup çalışacağım. paraya kıyıp bir koç tutacağım kendime sanırım. Türkçeden de özel ders alacağım. internette 4-5 video izleyip not alan insanların aldıkları notları sattığını gördüm. onları alıp hiç video işine girmeden çalışmayı düşünüyorum yüksek lisans yaptığım için üstümden tır geçiyor bir de Freelance danışmanlık veriyorum. hepsini birden yapacak güç bende yok herhalde. oysa tüm geleceğim ama işte şuura sahip olamadım bir türlü. doğum günümde küçük bir tatile gidiyorum ondan sonra oturup çalışacağım. paraya kıyıp bir koç tutacağım kendime sanırım. Türkçeden de özel ders alacağım. internette 4-5 video izleyip not alan insanların notlarını satın almayı düşünüyorum. ASSOSyal ASSOSyal

yüksek lisans yaptığım için üstümden tır geçiyor bir de Freelance danışmanlık veriyorum. hepsini birden yapacak güç bende yok herhalde. oysa tüm geleceğim ama işte şuura sahip olamadım bir türlü. doğum günümde küçük bir tatile gidiyorum ondan sonra oturup çalışacağım. paraya kıyıp bir koç tutacağım kendime sanırım. Türkçeden de özel ders alacağım. internette 4-5 video izleyip not alan insanların aldıkları notları sattığını gördüm. onları alıp hiç video işine girmeden çalışmayı düşünüyorum yüksek lisans yaptığım için üstümden tır geçiyor bir de Freelance danışmanlık veriyorum. hepsini birden yapacak güç bende yok herhalde. oysa tüm geleceğim ama işte şuura sahip olamadım bir türlü. doğum günümde küçük bir tatile gidiyorum ondan sonra oturup çalışacağım. paraya kıyıp bir koç tutacağım kendime sanırım. Türkçeden de özel ders alacağım. internette 4-5 video izleyip not alan insanların notlarını satın almayı düşünüyorum.
Hakkında hayırlısı canım. Haklısın, yüksek lisans ile zor olur. Ama yine bir planın programın var. Bu bile bir şey. Ne yapacağını biliyorsun💪👍👏

Hakkında hayırlısı canım. Haklısın, yüksek lisans ile zor olur. Ama yine bir planın programın var. Bu bile bir şey. Ne yapacağını biliyorsun💪👍👏
işte uymak önemli hep plan program yapıyorum ama... dışarda bir kahveye kaç tl para veriyoruz eğitim için kısmamaya karar verdim bir hoca buldum saatlik 150 tl dedi Türkçe için. kuzenimi yksye hazırladı ama bakalım. henüz koçlarla fiyat görüşmesi yapmadım ama

işte uymak önemli hep plan program yapıyorum ama... dışarda bir kahveye kaç tl para veriyoruz eğitim için kısmamaya karar verdim bir hoca buldum saatlik 150 tl dedi Türkçe için. kuzenimi yksye hazırladı ama bakalım. henüz koçlarla fiyat görüşmesi yapmadım ama
İçine sinen bir hoca bulursun inş canım 👍

Mehmet hocanın yedi adımda temel matematik ve matematik soru bankasını aldım. Öncelikli olarak video + yedi adım mı yoksa video +yedi adım+soru bankası olarak mı ilerlemek doğru olur ? Ne dersiniz 🤔

Mehmet hocanın yedi adımda temel matematik ve matematik soru bankasını aldım. Öncelikli olarak video + yedi adım mı yoksa video +yedi adım+soru bankası olarak mı ilerlemek doğru olur ? Ne dersiniz 🤔
Zaten her kitabının konu anlatımı videoları farklı. O yüzden önce yedi adım kitabini ve videolarini bitirin. Sonra kpss video ve soru bankasını. Problemler kitabı da çıktı, onuda tavsiye ederim.

Zaten her kitabının konu anlatımı videoları farklı. O yüzden önce yedi adım kitabini ve videolarini bitirin. Sonra kpss video ve soru bankasını. Problemler kitabı da çıktı, onuda tavsiye ederim.
Hmmm yedi adımın videoları normal ders videolarına yönlendiriyordur diye düşünmüştüm bunu bilmiyordum 🥰 teşekkür ederim 🙏 kitaplarım bugün geldi videolara göz atmaya vaktim olmamıştı 🥰
Evet ben sipariş verdikten sonra çıktı problemler. Onu da alacağım aklımda 😍

Hmmm yedi adımın videoları normal ders videolarına yönlendiriyordur diye düşünmüştüm bunu bilmiyordum 🥰 teşekkür ederim 🙏 kitaplarım bugün geldi videolara göz atmaya vaktim olmamıştı 🥰
Evet ben sipariş verdikten sonra çıktı problemler. Onu da alacağım aklımda 😍
Oynatma listesine giderseniz çok rahat ayrı ayrı bulursunuz. İki kitabinda videoları ayrı hazırlanmış verim alacağınızı düşünüyorum 🥰🤩 bende problem kitabına yeni başladım 💃

Oynatma listesine giderseniz çok rahat ayrı ayrı bulursunuz. İki kitabinda videoları ayrı hazırlanmış verim alacağınızı düşünüyorum 🥰🤩 bende problem kitabına yeni başladım 💃
Hoca çok pozitifmiş yalnız 🤩 biraz izledim dersleri şimdi🙂 enerjim yükseldi resmen.
Size de kolaylıklar dilerim 🥰 matematiği bu hocayla halletmiş olcaz inşallah 🥹

Canım son günlerde mutsuzum kaygılıyım sinir kırgınlık da hat safada yazıp can sıkmak istemezdim ...kafamı verip derslere de odaklanamıyorum 26 kasımda da açıköğretim sınavım var ona bile bakamıyorum doğru dürüst sen nasılsın napıyorsun 💜
Valla genel olarak herkes mi öyle bilmiyorum ama bende farksız sayılmam. Bir bıkkınlık var sanki. Seni cok iyi anlıyorum. Daha vok varmış sınava,canını sıkma hallolur. Kaldığın yerden devam edersin. Bende ittir kaktir. Problem kitabını aldım, ondan ders ders adım adım ilerliyorum işte 🤔🥴

Valla genel olarak herkes mi öyle bilmiyorum ama bende farksız sayılmam. Bir bıkkınlık var sanki. Seni cok iyi anlıyorum. Daha vok varmış sınava,canını sıkma hallolur. Kaldığın yerden devam edersin. Bende ittir kaktir. Problem kitabını aldım, ondan ders ders adım adım ilerliyorum işte 🤔🥴
Nasıl gidiyor Canım problemler 🧡problem konusu beni bayağı bir zorluyor 🤤diğer temel kavramları iyi kötü yapıyorum da 😖

X