Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

@Safransari canım ben de işletme mezunuyum özel değilse kaç puanla hangi kuruma atandın 87 ve üstü alamazsan atanmak çok zor diyorlar bizim bölüm mezunları için o yüzden morale ihtiyacım var 🥺
82 puanla üniversiteye memur olarak atandı bir tanıdığım

Bugün matematik için başladım çalışmaya bakalım sen de durumlar nasıl canım 💜
Birbirimize destek olalım canım,bende matematik için devam ediyorum şuan üslü sayilardayim. Çabucak bitirip denemeye geçmek istiyorum 🥺🥴 bilmiyorum hata mı 🥴 birde mehmet hocanın problem kitabını bekliyorum 🤔

Birbirimize destek olalım canım,bende matematik için devam ediyorum şuan üslü sayilardayim. Çabucak bitirip denemeye geçmek istiyorum 🥺🥴 bilmiyorum hata mı 🥴 birde mehmet hocanın problem kitabını bekliyorum 🤔
Ben de şimdi üslü sayıları bakıyorum mehmet hocanın:) sonra ilyas hocaya geçeceğim ilyas hocanın da video ders kitabını sipariş verdim şu matematiği halletsek gerisi olur gibi :)hedef 15 net inşallah 🤭🙈

Ben de şimdi üslü sayıları bakıyorum mehmet hocanın:) sonra ilyas hocaya geçeceğim ilyas hocanın da video ders kitabını sipariş verdim şu matematiği halletsek gerisi olur gibi :)hedef 15 net inşallah 🤭🙈
15 candır hadi bakalım 🥰🤩😍 megmet hocanın kitabı çıkana kadar bende yapacağım konuları halletmek istiyorum. Sonra problemler kamp gibi bitiritim💃🥳

ben bu kpss işini anlamıyorum. benim kafamda 90 almak için full yapmak falan geliyor. kpss koçu tutmak mantıklı mıdır sizce. en azından bana bir yol göstersin.

Şuan konuları bitirsem öyle düşünüyorum canım. Zaten tüm konuları calismayacagim, yapabileceklerim benim için yeterli olacak. Ocaktan itibaren deneme yapmak istiyorum.
ben meslek lisesi çıkışlıyım. üniversite sınavına hazırlanırken matematiğim çok kötüydü mat 2. ben de her gün deneme çözerdim. matematik biraz alışkanlık istiyor maalesef. en azından haftada bir çözün. zaten önceden de girmişsiniz hafızada vardır. çözdükçe eksikleri tekrar edersiniz.

benim sorunum matematik değil Türkçe yapamıyorum. geometri ve Türkçem çok kötü. bir de genel kültür...
Zaten matematik yapan genelde sözel dersleri yapamıyor. Sözel yapan matematik yapamıyor. Benimde matematik rezil durumda. Yotubeda çok güzel hocalar var. Plan yapıp hocalar ile beraber gidersen yaparsın.

Türkçe öznur saat yıldırım, rüştü hoca
Tarih ramazan yetgin
Coğrafya engin eraydin, mehmet eğit, hakan bileyen
Vatandaşlık esra ozkan, Emrah Vahap

Bu hocalar çok iyidir 🤔

X