Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

İyiyim canim çok şükür.
Şu an annem var, çocuğa bkaiyir okula hazırlıyor, eve geldiğimde yemek hazır vs ondan sorun yaşamıyorum.
Asıl annem gidip, eşim gelip, kız bakıcıya gitmeye başlayınca benim maraton başlayacak.
Buna şükür canim, ins o da hallolur 🤩🥰🤗🤗🍒rabbim eşine kavuştursun 🍒🍒 ortamin nasıl? Ne iş yapıyorsun? Gelenlerle iletişim halinde misiniz? Yoksa dosya üzerinden mi?

Buna şükür canim, ins o da hallolur 🤩🥰🤗🤗🍒rabbim eşine kavuştursun 🍒🍒 ortamin nasıl? Ne iş yapıyorsun? Gelenlerle iletişim halinde misiniz? Yoksa dosya üzerinden mi?
Gunde 3-4 kişi geliyor canim, onlarla da eski memur muhattap oluyor şimdilik.
İşler dosya üzerinden ve çok karışık.
Biraz yazışma öğrendim, bazı yazışmaları yapıyorum.
Ama daha öğrenecek çok iş var. Onları da yaptıkça öğrenilecek. İşler de öyle 2-3 kalem değil, 500-600 kalem. Onlar da bir anda yapılmıyor, sanırım 1 yıla kadar idare edecek konuma gelirim.

Gunde 3-4 kişi geliyor canim, onlarla da eski memur muhattap oluyor şimdilik.
İşler dosya üzerinden ve çok karışık.
Biraz yazışma öğrendim, bazı yazışmaları yapıyorum.
Ama daha öğrenecek çok iş var. Onları da yaptıkça öğrenilecek. İşler de öyle 2-3 kalem değil, 500-600 kalem. Onlar da bir anda yapılmıyor, sanırım 1 yıla kadar idare edecek konuma gelirim.
Aynen kuzum, zamanla. Herkes bir anda mükemmel iş yapamaz insanız 🤩🥰🍒

Merhaba kızlar seneye benimde niyetim var kpssye girmeye. Şu an açıköğretimden çocuk gelişimi okuyorum. Lisans mezunuyum ama kendi alanımı sevmediğim için bu bölümü ekstra okudum.3.sınıfım şu an. Seneye giriyorum sınava inşallah ama hala hangi sınavlara gireceğimi bilmiyorum. Hangi derslere çalışmam gerekiyor mesela.. Seneye daha çok işin içinde olacağım. Burayı da bol bol ziyaret ederim. Şimdiden konuyu takibe aldım :KK200:

Merhaba kızlar seneye benimde niyetim var kpssye girmeye. Şu an açıköğretimden çocuk gelişimi okuyorum. Lisans mezunuyum ama kendi alanımı sevmediğim için bu bölümü ekstra okudum.3.sınıfım şu an. Seneye giriyorum sınava inşallah ama hala hangi sınavlara gireceğimi bilmiyorum. Hangi derslere çalışmam gerekiyor mesela.. Seneye daha çok işin içinde olacağım. Burayı da bol bol ziyaret ederim. Şimdiden konuyu takibe aldım :KK200:
Formasyonun var mı canım?

Heeeeeee,oooo daha cok var ama yavaştan baslayabilirsin kuzu🤗👍🫶 ben bu yıl da denemek için giricem de 🤤 unutmayayim 🫶 anca yetişir ufaktan videolara başla. Matematiğin nasıl cok önemli 🥺
evet evet bende denemek için giricem 60 gü bence 70 75 alınır matematiğim 15 net yapmıştım en son şimdi sayfa acmadim

X